نحوه استفاده از محلول تقویت کننده مژه

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

از بزرگ‌ترین مشکلات اکثر خانم‌ها داشتن مژه‌های کوتاه و کمرنگ است؛ که برای رفع این معضل به تمامی راه‌ حل‌های ممکن دست می‌زنند. یکی از این راه‌ حل‌ها که نتیجه مثبت آن برای همه اثبات شده می‌باشد، استفاده از محلول‌ها تقویت مژه است. به همین علت در این مطلب سعی داریم برای شما شرح دهیم که محلول تقویت مژه چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است. پس با ما همراه باشید.

محلول تقویت کننده مژه چیست و چه کاربردی دارد ؟

مطمئناً آخرین مرحله برای کسانی که از مژه‌های کم پشت و کوتاه خود خسته شده‌اند، اکستنشن مژه یا خرید ریمل چشم است؛ که در نهایت این راهکارها نه تنها زیبایی مد نظر آن‌ها را به همراه ندارد، بلکه گاهاً ممکن است باعث از بین رفتن مژه‌های باقی مانده‌شان نیز بشود.

همچنین از آنجایی که مژه‌ها در تماس مستقیم با چشم قرار دارند، استفاده از انواع لوازم آرایش چشم مانند ریمل، مژه مصنوعی یا چسب‌های مخصوص مژه می‌تواند خطرناک‌ترین آسیب‌ها را به چشم وارد کند و در نهایت نتیجه دلخواه را نیز رقم نزنند.

به همین سبب شما می‌توانید تنها با استفاده درست و اصولی از محلول تقویت مژه در کمترین زمان ممکن، به نتیجه دلخواه‌تان رسیده و دغدغه‌ای از بابت سلامتی چشم‌هایتان نیز نداشته باشید.
مهمترین کاربرد این محصولات در کنار حفظ سلامتی چشم‌ها، افزایش طول مژه‌ها و ضخامت فولیکول‌های مو است؛ که این موارد تنها با مصرف و استعمال درست آن‌ها بدست خواهد آمد.

نحوه مصرف سریتا مژه

برخی ویژگی‌های محلول تقویت کننده مژه عبارتند از:

 • افزایش طول مژه
 • افزایش ضخامت و استحکام مژه
 • تیرگی مژه‌ها
 • جلوگیری از ریزش مژه
 • درمان ریزش سکه‌‌ای مژه
 • پرپشت شدن و حجیم شدن مژه
 • نتیجه گیری در سریعترین زمان ممکن

طریقه مصرف تقویت مژه سریتا

همچنین بخوانید: راه های تقویت مژه و ابرو

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه

از آنجایی که محلول تقویت مژه دارای مواد گیاهی، طبیعی و غنی شده به همراه انواع ویتامین‌ها است، می‌تواند بیشترین تاثیر را بر زیبایی و پرپشتی مژه‌های شما داشته باشد. البته در هنگام مصرف این محصولات باید توجه داشته باشید که استفاده درست و اصولی از آن‌ها، لازمه رسیدن به مژه‌هایی بلند، پرپشت و زیبا است.

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا یا سایر محصولات مشابه به شرح زیر می‌باشد:

 1. ابتدا صورت خود را بشویید و چشم‌هایتان را با مقداری پاک کننده چشم از انواع آلودگی و لوازم آرایشی پاک کنید. تا هیچ گونه چربی یا موادی بر روی مژ]‌هایتان باقی نماند.
 2. براش و قلم موی همراه با محلول را، به محلول تقویت مژه خود آغشته کرده و به مژه‌هایتان بکشید.

فراموش نکنید که طریقه مصرف محلول تقویت مژه سریتا یا سایر محصولات مشابه، این است که ابتدا از بن مژه یا همان لبه پلک شروع کرده و به سمت بیرون ادامه دهید.

طریقه مصرف سریتا مژه

نکات مهم هنگام مصرف تقویت مژه

علاوه بر رعایت دقیق طریقه استفاده از تقویت مژه ، نکات دیگری نیز هستند که بر اثر گذاری این محصولات بسیار موثرند. به همین سبب در ادامه برخی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان مصرف این محصولات باید رعایت کنید، برای شما عزیزان شرح داده شده‌است.

 • افرادی که از لنز چشم استفاده می‌کنند قبل از استفاده‌ی این محلول‌ها، برای جلوگیری از ریزش مژه باید لنز خود را خارج نمایند.
 • خانم‌های باردار و شیرده پیش از خرید محصولات بهداشتی و مراقبتی مانند انواع محلول‌ها تقویتی ابرو و مژه ، باید با پزشک خود مشورت کنند.
 • از مصرف اشتراکی یک محصول با هر شخص دیگری، جداً خودداری کنید.
 • توجه داشته باشید که از تماس محلول با داخل چشم جدا خودداری کنید و به هیچ عنوان با مژه‌های آلوده و آغشته به ریمل و آرایش از آن استفاده نکنید.
 • زمان استفاده از محلول‌های تقویت مژه یکبار در شبانه روز است؛ که بهترین زمان برای مصرف این محصولات به هنگام شب می‌باشد.
 • نکته‌ آخری که باید به یاد داشته باشید این است که هیچگاه بدون تکرار و مصرف محصولات تقویتی، مطابق بهترین دستورالعمل آن‌ها نتیجه‌ای نخواهید گرفت.

نحوه مصرف تقویت مژه سریتا

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از محلول تقویت ابرو سریتا

دوره مصرف محلول تقویتی مژه

طول دوره درمان این محلول‌ها با کرم تقویت کننده ابرو سریتا متفاوت است. بنابراین همانطور که گفته شد، باید تقویت کننده‌های مژه را مطابق دستورالعمل درج شده بر روی جعبه آن‌ها مصرف کنید. البته توصیه می‌شود برای جلوگیری از ریزش مژه‌هایتان در طی ۳ دوره ۱ ماهه، بصورت روزانه به هنگام خواب از محلول‌های تقویت مژه استفاده کنید.

روش مصرف تقویت مژه سریتا

معرفی تقویت کننده مژه عالی

در این نوشتار سعی برآن شد که شما با بهترین محصولات مراقبت از مژه آشنا شوید. به همین سبب بهتر است بدانید که دو نمونه از بهترین سرم‌های تقویت کننده مژه موجود در بازار، به دو برند سینره و سریتا تعلق دارند و محلول تقویت کننده مژه سریتا، با ترکیبات منحصر به فرد و خاص خود، نقش بسیار مهمی در رشد و ترمیم مژه‌ها دارد.

تقویت کننده مژه

سوالات متداول درباره محصول تقویت کننده مژه

محصولات تقویتی امروز بسیار مورد توجه مصرف کنندگان هستند و تقویت کننده‌های مژه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از آنجایی که ممکن است شما عزیزان در هنگام تهیه این محصولات با سوالاتی مواجه شوید، در این قسمت به پرتکرارترین سوالات شما پاسخ داده‌ایم.

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا چگونه است؟

برای استفاده از تقویت کننده‌های مژه، چشم‌هایتان را بشویید و سپس محلول را به وسیله اپلیکاتور خود مانند خط چشم به پشت پلکتان بکشید.

ویژگی‌های یک تقویت مژه خوب کدام‌اند؟

یک تقویت کننده مژه خوب باعث افزایش طول مژه، درمان ریزش و تیره‌تر شدن آن می‌شود.