نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا بسیار ساده است و شما می‌توانید با استفاده از این محصول با کیفیت و کاربردی، در کمترین زمان ممکن صاحب مژه‌هایی بلند، مشکی و پرپشت شوید. به طور کلی بسیاری از بانوان از مژه‌های کم‌پشت و کوتاهشان ناراضی هستند و سعی می‌کنند با استفاده از تقویت مژه این مشکل را برطرف نمایند.

به همین دلیل در این مطلب می‌خواهیم درباره نحوه مصرف سریتا مژه ، کاربرد آن و مدت استفاده از این محصول صحبت کنیم تا شما عزیزان بتوانید راحت‌تر از آن استفاده نمایید. پس پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

محلول تقویت مژه سریتا چه کاربردی دارد؟

پیش از اینکه به سراغ طرز استفاده از تقویت مژه سریتا برویم، می‌خواهیم درباره کاربرد این محصول صحبت کنیم. مطمئناً آخرین راهکار برای افرادی که از مژه‌های کوتاه و کم‌پشت خود خسته شده‌اند، اکستنشن مژه یا کاشت موقت است.

اما توجه داشته باشید که این روش‌ها در کنار مزایای زیادشان، معایبی هم دارند و ممکن است به مرور زمان باعث تضعیف مژه‌ها و حتی ریزش آن‌ها شوند. البته علت ریزش مژه بعد از کاشت می‌تواند چسب نامرغوب، عدم مهارت کافی مژه‌کار یا مراقبت نادرست باشد.

طرز استفاده از تقویت مژه سریتا

بنابراین اگر به دنبال کسب نتیجه دائمی و بدون عارضه هستید، پیشنهاد می‌کنیم از محلول تقویت کننده مژه سریتا استفاده نمایید. کاربرد اصلی این محصول کمک به افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه‌ها است. در واقع این محلول دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و بستر مژه را تقویت خواهد کرد.

همچنین تقویت مژه سریتا با تنظیم میزان رنگدانه‌سازی کمک می‌کند تا مژه‌های شما به تدریج مشکی و ضخیم شوند. افزایش فاز آناژن و افزایش آبرسانی به مژه نیز از دیگر اثرات این محصول هستند.

مهم‌ترین کاربردهای محلول تقویت مژه سریتا عبارتند از:

 • افزایش طول مژه
 • درمان ریزش سکه‌ای
 • تیره شدن رنگ مژه‌ها
 • پرپشت و حجیم شدن مژه
 • ضخیم و محکم شدن مژه‌ها
 • نتیجه‌گیری در کوتاه‌ترین زمان
 • تقویت مژه‌های ضعیف و کم‌پشت شده ناشی از کاشت

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

از آنجا که تقویت مژه سریتا حاوی انواع ویتامین‌ها به همراه مواد گیاهی، طبیعی و غنی است، می‌تواند بیشترین تاثیر را روی زیبایی و پرپشتی مژه‌های شما بگذارد. البته لازم است نحوه استفاده از سریتا مژه را بلد باشید و به صورت اصولی از آن استفاده نمایید.

بهتر است بخوانید:
برای تقویت مژه چه کنیم؟

نحوه استفاده از تقویت مژه سریتا به شرح زیر است:

مرحله اول: شستشوی صورت

صحیح‌ترین طرز استفاده از تقویت مژه سریتا روی صورت و چشم‌های تمیز و بدون آرایش است. چرا که وجود آلودگی و لوازم آرایشی مانع از رسیدن مواد موثر به ریشه مژه‌هایتان خواهد شد. پس ابتدا چشم‌ها را به وسیله پاک کننده آرایش چشم به خوبی پاک کنید و سپس صورتتان را بشویید.

نحوه استفاده از سریتا مژه

مرحله دوم: نحوه مصرف سریتا مژه

نحوه مصرف سریتا مژه به دلیل وجود براش نازک آن بسیار ساده است. کافی است این براش را به آرامی به ریشه مژه‌های پلک بالایی بکشید، این کار را از لبه پلک آغاز کرده و به سمت بیرون و گوشه خارجی چشم‌ها ادامه دهید.

مدت زمان استفاده از تقویت مژه سریتا

مدت زمان استفاده از تقویت مژه سریتا طبق چیزی که در بروشور این محصول نوشته شده است، به مدت سه ماه و هر شب هنگام خواب است. البته توصیه می‌شود که مصرف این محصول را به طور ناگهانی قطع نکنید و ابتدا مصرف محصول را به یک شب در میان کاهش دهید و به تدریج آن را کنار بگذارید.

مدت زمان استفاده از تقویت مژه سریتا

نکات مهم در نحوه استفاده از تقویت مژه سریتا

توصیه می‌کنیم در نحوه استفاده از سریتا مژه حتماً به موارد زیر توجه کنید:

 • از تماس محلول با داخل چشم خودداری نمایید.
 • هنگامی که آرایش دارید به هیچ عنوان از این محصول استفاده نکنید.
 • قبل از مصرف دست‌ها و چشمانتان را کاملاً شستشو دهید.
 • هر شب یک بار از این محصول استفاده نمایید.
 • مدت زمان استفاده از تقویت مژه سریتا را کامل کنید.
بهتر است بخوانید:
بهترین تقویت کننده ابرو و مژه چیست؟

سوالات متداول درباره نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

در ان مقاله تمام نکات مهم درباره نحوه استفاده از تقویت مژه سریتا را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و درباره کاربردهای این محصول به طور مفصل صحبت کردیم. در این بخش نیز به سوالات پرتکرار کاربران در این خصوص پاسخ می‌دهیم:

نحوه استفاده از سریتا مژه چگونه است؟

برای استفاده از تقویت کننده مژه سریتا چشم‌هایتان را بشویید و سپس محلول را به وسیله اپلیکاتور مانند خط چشم به بن مژه‌هایتان بکشید.

مدت زمان استفاده از تقویت مژه سریتا چقدر است؟

مدت استفاده از این محصول به مدت سه ماه و هر شب هنگام خواب است. البته توصیه می‌شود که مصرف آن را به طور ناگهانی قطع نکنید و ابتدا به یک شب در میان کاهش دهید و به تدریج آن را کنار بگذارید.