در حال بارگزاری
برند رصاصی
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

رصاصی
Rasasi
تعداد کالاها 10

فیلتر

برند رصاصی Rasasi

برند رصاصی از جمله برندهایی است که توسط یک بیزینس من در دبی آغاز به کار کرده است، این برند جز بهترین برندهای عطر و ادکلن در شرق دنیا است که قیمت پائینی داشته و بسیار مورد استقبال اشخاصی قرار گرفته است که خواهان عطرهای قیمت مناسب و خوش بو هستند. این برند در کارنامه کاری خود از سال 2012 تا سال 2013 حدود 110 عطر را ثبت کرده است و جز بهترین برندهای عطر و ادکلن به شمار می آید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با برند رصاصی Rasasi با الانزا همراه باشید. 

معرفی برند رصاصی را باید چنین آغاز کنیم، این برند در سال 1979 توسط عبدالرزاق کالسکار در دبی با مسئولیت محدود در شرکت صنایع عطر رصاصی که تجارتی خانوادگی می باشد آغاز به کار نموده است. این کمپانی قدرتمند امروزه توسط شش پسر کالسکار اداره می شود و هر کدام از این اشخاص مسئولیت خاصی را برعهده داشته و در مجموع برای رسیدن به هدف خود تلاش خواهند کرد. شرکت رصاصی در 4 دهه گذشته توانسته بنیانی محکم را پایه ریزی کرده و قدرت کارآفرینانه خود را به رخ همگان بکشد، عطرهای این برند در زمینه کیفیت، لوکس بودن مشابه ظرافت جهانی بوده و همین کیفیت در برابر قیمت مناسب باعث رضایت بسیاری از مخاطبان شده است. 

این شرکت پس از شکل گیری فورا مفهوم عطر فروشی تک برند و اختصاصی را گسترش داده به طوری که این ابتکار به شکلی گسترده در صنعت خرده فروشی منطقه پخش شده است. 

این فروشگاه از لحاظ استراتژیک دقیقا در قلب شهر دبی قرار داشته و بسیار خوش مسیر و با دکوراسیون زیبا است. 

بلو لیدی یکی از بهترین محصولات این برند بود که پرچمدار روح رصاصی در حوزه عطر است. ظرافت، کیفیت، رقابت و خلاقانه بودن از مهمترین فاکتورهای برند رصاصی به حساب می آید. در طی سال های گذشته این برند در تلاش بوده است تا بر هدف خود متعهد باشد و کیفیت و پیچیدگی را همراه با هنر ترکیب کرده و عطرهای خوشبو را می سازد. کمپانی قدرتمند رصاصی با رشد مثبت و بالایی که دارد خود را از لحاظ اقتصادی و برندینگ در خط مقدم صنعت عطرسازی قرار داده است و همچنان نیز در حال رشد است. 

این برند در 165 فروشگاه در مراکز خرید معتبر و بازارهای اصلی Gcc امارات متحده عربی، عربستان صعودی، عمان، کویت، بحرین و قطر در حال فروش است. 

محصولات برند رصاصی

  1. ادکلن رصاصی 
  2. عطر رصاصی 
  3. ادکلن رصاصی مردانه
  4. ادکلن رصاصی زنانه 

خرید محصولات برند رصاصی Rasasi از الانزا

برای خرید محصولات برند رصاصی Rasasi از الانزا شما می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا به صورت غیر حضوری مراجعه کرده و کالاهای مورد نظر با سلیقه و ذائقه عطری خود را بررسی نموده و خریداری نمائید، به یاد داشته باشید در هر مرحله از خرید در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی می توانید به صورت چت آنلاین به مشاوران تیم الانزا دسترسی پیدا کرده و خریدی بدون مشکل و آسان را با الانزا تجربه نمائید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر