ELANZA
برند فیتو
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

60,000 تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای 400 هزار تومان با کد PEDAR
60,000 تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای 400 هزار تومان با کد PEDAR
فیتو
Phyto
تعداد کالاها 9

فیلتر

خرید محصولات فیتو

موهای آسیب دیده و نامرتب همیشه می‌توانند به راحتی ظاهر ما را تحت تاثیر قرار دهند. خوشبختانه در سال‌های اخیر برندهای متعددی در زمینه ارائه محصولات بهداشتی برای موها در حال فعالیت هستند.

یکی از این مجموعه‌ها، برند فیتو است که در 50 سال گذشته به تولید محصولات گیاهی و تخصصی مراقبت از مو می‌پردازد.

محصولات بهداشتی فیتو

برند فیتو ، شرکتی فرانسوی است که به عنوان یکی از نخستین برندهای محصولات گیاهی برای مراقبت از مو شناخته می‌شود. در حال حاضر این برند محبوب مانند برند سیمفونی ، از آخرین تکنولوژی روز برای تولید محصولات ترمیم مو و شامپوهای تخصصی استفاده می‌کند.

در ادامه با شما از لیست محصولات بهداشتی فیتو صحبت می‌کنیم:

محصولات احیا کننده و ترمیم کننده موی فیتو

برند Phyto هدف خود را بر پایه استفاده از گیاهان و علوم گیاهی قرار داده است و با تحقیقات گسترده در این زمینه تلاش می‌کند با کرم‌های ترمیم کننده و اسپری‌های تخصصی، به سلامت و زیبایی موها کمک نماید. با استفاده از محصولات برند فیتو ، موهای خشک، وز و شکننده ترمیم یافته و نرم و بدون گره می‌شوند.

برخی از گزینه‌های خرید محصولات فیتو برای احیا و ترمیم مو عبارتست از:

محصولات شستشوی موی سر فیتو

محصولات فیتو علاوه بر اسپری‌ها و کرم‌های احیا کننده، شامل شامپوهای مراقبتی نیز می‌شوند. این شامپوها از اسانس‌های روغنی، عصاره گیاهان و ترکیبی گسترده از ویتامین‌ها تهیه شده‌اند و ضمن شستشوی عمیق پوست سر، موها را رطوبت رسانی می‌کنند. 

برخی از گزینه‌های خرید اینترنتی محصولات فیتو برای شستشوی مو عبارتند از:

لیست قیمت محصولات فیتو

محصولات بهداشتی باید با آگاهی و دقت تهیه شوند. بنابراین خرید محصولات برند فیتو با قیمت مناسب و کیفیت بالا، یک گزینه مناسب و ایده‌ال به حساب می‌آید.

پیشنهاد ما این است که برای تهیه و دریافت چنین محصولاتی، حتماً به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. برای خرید محصولات فیتو می‌توانید از طریق وبسایت الانزا، که به عنوان یکی از نمایندگی‌های این برند فعالیت می‌کند، اقدام نمایید.

خرید اینترنتی محصولات فیتو 

برای خرید اینترنتی محصولات فیتو با بهترین کیفیت و ضمانت کالا می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه، سفارش‌ خود را از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا پیگیری کنید، ثبت سفارش را انجام دهید و سپس محصولات بهداشتی فیتو را با بسته بندی زیبا و جذاب تحویل بگیرید‌.

فروشگاه الانزا نمایندگی محصولات فیتو را برعهده دارد و گزینه‌ای مناسب برای تهیه اقلام این برند به شمار می‌رود.

سوالات متداول

برند فیتو در 50 سال گذشته به تولید محصولات گیاهی و تخصصی مراقبت از مو می‌پردازد.
این شامپوها از اسانس‌های روغنی، عصاره گیاهان و ترکیبی گسترده از ویتامین‌ها تهیه شده‌اند و ضمن شستشوی عمیق پوست سر، موها را رطوبت رسانی می‌کنند.
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر