در حال بارگزاری
برند اورال بی
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

اورال بی
Oral-B
تعداد کالاها 8

فیلتر

برند اورال بی

نام تجاری اورال بی نخستین بار توسط یک دندانپزشک به نام رابرت هیوستون به ثبت رسید. اولین محصولی که تحت این برند معرفی شد، مسواکی با عنوان اورال بی 60 نام داشت. این عنوان به دلیل وجود 60 پرز پاک کننده در قسمت سری مسواک نام گرفت. خوب است بدانید دکتر رابرت هیوستون در سال های دور نزدیک به سال 1950 میلادی، مسواکی را با نام مسواک هیوستون طراحی و ساخت. رابرت هیوستون طی سال های بعد مسواک دیگری را با ویژگی های متمایز تر طراحی کرد و نام مسواک دهان را برای آن برگزید.

در سال 1984 میلادی کمپانی ژیلت، امتیاز برند اورال بی را خریداری کرد و طی سال های بعد مسواک های برقی اورال بی، به طور مستقیم زیر نظر برند براون تولید شدند. برند معتبر و شناخته شده اورال بی که به طور تخصصی در زمینه محصولات بهداشتی دندان و دهان فعالیت می کند، از سال 2006 به عنوان زیرشاخه شرکت پراکتر و گمبل فعالیت خود را ادامه می دهد.

محصولات برند اورال بی

  1. مسواک معمولی
  2. مسواک برقی
  3. سری یدک مسواک برقی
  4. مسواک بین دندانی
  5. یدک مسواک بین دندانی
  6. نخ دندان
  7. خمیر دندان
  8. دهان شویه

نگاهی به محصولات محبوب و پرطرفدار برند اورال بی

مسواک برقی مدل PRO 790 اورال بی

یکی از محصولات فوق العاده برند اورال بی، مسواک برقی مدل PRO 790 است. این مسواک فوق حرفه ای، با الیاف ضد حساسیت، از تکنولوژی سه بعدی بهره برده و مجهز به دو سری سفید کننده و تمیز کننده است که حرکتی چرخشی لرزشی دارند. به کمک این سری ها هرگونه پلاک روی سطح دندان و هرگونه جرم در بین دندان ها به طور کامل پاک می شود.

استفاده از هر یک از این سری ها کاملا سلیقه ای است، با این حال در طول زمان مسواک زدن، می توانید از هر دو سری استفاده کنید. حرکت چرخشی و لرزشی این سری ها به مقدار 28 میلیون بار در دقیقه بوده که این میزان قدرت پاک کنندگی را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد.

یکی از قابلیت های این دستگاه که آن را از محصولات مشابه متمایز می کند، وجود تایمری است که در بدنه محصول تعبیه شده و به شما امکان مسواک زدن 2 دقیقه را می دهد. علاوه بر این ویژگی ها، باتری این دستگاه از فلزی ساخته شده که امکان شارژ شدن هر چه سریع تر و ماندگارتر را فراهم می کند. این محصول پس از یک هفته استفاده روزانه، نیاز به شارژ شدن پیدا می کند. این دستگاه مجهز به استند شارژ است که برای شارژ کردن محصول به کار می آید.

مسواک برقی مدل Vitality Cross Action اورال بی

یکی از نمونه های حرفه ای مسواک برقی در میان محصولات برند اورال بی مدل Vitality Cross Action است که برای دندان های حساس طراحی شده است. این مسواک قابلیت تمیز کردن بین دندانی را هم دارد و از این حیث مانند نخ دندان عمل می کند. این نحوه تمیز کردن، باعث می شود کوچکترین ذره ای از مواد غذایی بین دندان ها باقی نماند و به این ترتیب دندان ها دچار پوسیدگی نشوند.

سری این مسواک دارای الیاف بسیار نرمی است که علاوه بر تمیز کردن دندان ها، برای شست و شو لثه ها هم کارایی دارد. این مسواک دارای حرکتی چرخشی لرزشی بوده و از فناوری 3 بعدی در تمیز کردن دندان ها بهره برده است. این تکنولوژی با قدرت بیشتری دندان ها را تمیز می کند و پلاک و جرم های دندانی را به طور کامل از بین می برد. همچنین دندان های عقبی و فضاهایی که به آسانی در دسترس نیستند را به راحتی تمیز می کند. با این حال از تکنولوژی دو بعدی این محصول نیز با حرکتی نوسانی دورانی می توانید برای تمیز کردن استفاده کنید. این مسواک دارای تایمری تعبیه شده در قسمت بدنه است که زمان لازم برای مسواک زدن طبق نظر پزشکان، برابر با 2 دقیقه را با پالس اعلام می کند. این مدل مسواک برقی اورال بی با شارژ 16 ساعته، برای 5 روز قابل استفاده است.

خمیر دندان مدل Original از سری Gum And Enamel Repair اورال بی

یکی از محصولات موثر برای تمیز کردن دندان ها، خمیر دندان مدل Original از سری Gum And Enamel Repair برند اورال بی است. این محصول با قدرت سفید کنندگی بالا، برای دندان های حساس ساخته شده است. این خمیر دندان حاوی فلوراید بوده، نقش به سزایی در ترمیم لثه داشته و از مینای دندان محافظت می کند. همچنین ضد باکتری است و بوی بد دهان را به طور کامل از بین می برد.

خمیر دندان مدل Arctic Fresh از سری D WHITE اورال بی

خمیر دندان مدل Arctic Fresh جرم ها و پلاک های دندانی را به خوبی از بین می برد و نمی گذارد لثه ها تحلیل بروند. این خمیر دندان قدرت سفید کنندگی بالایی دارد. همچنین دارای ترکیبات موثری نظیر فلوئورید سدیم و کلرید قلع است که از مینای دندان محافظت می کند. علاوه بر این این محصول با برخورداری از عصاره نعنا، از بوی بد دهان جلوگیری می کند.

نخ دندان مدل ESSENTIAL FLOSS اورال بی

یکی از بهترین نخ دندان های موجود در بازار، مدل ESSENTIAL FLOSS از برند اورال بی است.

این نخ دندان فوق العاده نازک، بدون پاره شدن و ریش ریش شدن، امکان تمیز کردن کمترین فاصله های بین دندانی را دارد.

این نخ دندان امکان جداسازی پلاک ها، باکتری ها و تمیز کردن کامل فاصله بین شیار لثه و دندان را دارد. این محصول حاوی فلوراید بوده و با وجود عصاره نعنا، بوی مطبوعی در دهان ایجاد می کند.

دهان شویه مدل Complete از سری Lasting Freshness اورال بی Oral-B

دهان شویه یکی از محصولات مفید و کارآمدی است که نقش بسیاری در از بین بردن باکتری ها و بوی بد دهان دارد.

دهان شویه مدل Complete از برند اورال بی با طعم خنک کننده ای که دارد، طراوت و شادابی را برای شما به ارمغان می آورد.

این محصول حاوی فلوراید بوده و با از بین بردن پلاک های میکروبی، مانع از پوسیدگی دندان ها شده و قدرت سفید کنندگی بالایی دارد. این دهان شویه با قابلیت ضدعفونی کنندگی، از لثه ها محافظت می کند.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر