ELANZA
برند لپیور
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

50,000 تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای 350 هزار تومان با کد BAHMAN
50,000 تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای 350 هزار تومان با کد BAHMAN
لپیور
Lpure
تعداد کالاها 7

فیلتر

خرید محصولات لپیور

برند لپیور از جمله شرکت‌های تازه تاسیس ایرانی است که زیر نظر مجموعه آرین گستر (تگ) به ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی می‌پردازد. لیپور فرآورده‌های خود را در پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های دانش بنیان و با همکاری محققان حوزه میکروبیولوژی تولید می‌کند.

محصولات آرایشی و بهداشتی لپیور

برند Lpure اولین شرکت ایرانی است که برای کمک به محیط زیست، از جلبک اسپیرولینا و محصولات مرتبط با آن در ساخت تولیدات خود استفاده می‌نماید. این جلبک لایه نازکی در اطراف مو تشکیل می‌دهد و باعث تغذیه، شادابی و حفظ رطوبت مو می‌شود.  

در ادامه با شما از لیست محصولات آرایشی و بهداشتی لپیور صحبت می‌کنیم:

محصولات حالت دهنده موی لپیور

از جمله محصولات پرطرفدار برند لپیور  ، اسپری‌های حالت دهنده مو هستند که بدون ایجاد چسبندگی به حالت دهی موها کمک می‌کنند. از آنجا که این اسپری‌ها با کمک مواد اولیه طبیعی ساخته شده‌اند، بعد از استفاده اثری از شوره یا سفیدک روی سر دیده نخواهد شد.

استفاده از اسپری حالت دهنده لپیور از موها در برابر اشعه مضر آفتاب نیز جلوگیری خواهد کرد.

یکی از گزینه‌های خرید محصولات لپیور برای حالت دادن به موها عبارتست از:

محصولات شوینده موی لپیور

برند لپیور مانند برند رومینا محصولات متعددی نیز برای مراقبت و شستشوی موها در نظر گرفته است. این محصولات شامل انواع شامپوهای ضد ریزش، بدون سولفات، حجم دهنده و آبرسان می‌شوند. 

برخی از گزینه‌های خرید اینترنتی محصولات لپیور برای شستشو و مراقبت از موها عبارتند از:

لیست قیمت محصولات لپیور

محصولات بهداشتی و آرایشی باید با آگاهی و دقت تهیه شوند. بنابراین خرید محصولات برند لپیور با قیمت مناسب و کیفیت بالا، یک گزینه مناسب و ایده‌ال به حساب می‌آید.

پیشنهاد ما این است که برای تهیه و دریافت چنین محصولاتی، حتماً به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. برای خرید محصولات لپیور می‌توانید از طریق وبسایت الانزا، که به عنوان یکی از نمایندگی‌های این برند فعالیت می‌کند، اقدام نمایید.

عنوان محصول قیمت
شامپو لپیور مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده وزن 230 گرم 56050 تومان

خرید اینترنتی محصولات لپیور

برای خرید اینترنتی محصولات لپیور با بهترین کیفیت و ضمانت کالا می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه، سفارش‌ خود را از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا پیگیری کنید، ثبت سفارش را انجام دهید و سپس محصولات آرایشی و بهداشتی لپیور را با بسته بندی زیبا و جذاب تحویل بگیرید‌.

فروشگاه الانزا نمایندگی محصولات لپیور را برعهده دارد و گزینه‌ای مناسب برای تهیه اقلام این برند به شمار می‌رود.

سوالات متداول

برند لپیور یک شرکت تازه تاسیس ایرانی است که زیر نظر مجموعه آرین گستر (تگ) به ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی می‌پردازد.
تافت‌های موی برند لپیور بدون ایجاد چسبندگی به حالت دهی موها کمک می‌کنند. همچنین استفاده از این محصولات از موها در برابر اشعه مضر آفتاب نیز جلوگیری خواهد کرد.
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر