در حال بارگزاری
برند هانی هیر
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

هانی هیر
HONEY HAIR
تعداد کالاها 10

فیلتر

برند هانی هیر

هانی هیر از تولید کنندگان حرفه ای در حوزه لوازم خانگی برقی و محصولات آرایش مو است که به شما برای داشتن موهای زیبا و سالم کمک خواهد کرد، در ادامه برای آشنایی بیشتر با برند هانی هیر و محصولات متنوع آن با الانزا همراه باشید.

شرکت هانی هیر از تولید کنندگان حرفه ای و صادر کننده لوازم آرایش مو است که  به خشک کردن، صاف کردن، فر شدن و حتی سشوار کشیدن موهای شما کمک خواهد کرد.کمپانی قدرتمند هانی هیر با تکیه بر نیروهای انسانی متخصص و قدرتمند اقدام به تولید محصولات متنوع نموده است و با همین روش توانسته یکی از محبوبترین برندهای محصولات آرایش مو در دنیا شود. کارخانه برند هانی هیر در کشور چین واقع شده است و محل استقرار این کارخانه در یک فضای زیبای 15000 متری با 16 خط تولید، 20 دستگاه تزریق و بهره وری روزانه بیش از 10 قطعه در حال انجام به کار است. 

محصولات برند هانی هیر Honey hair

تمامی محصولات اختراع شده توسط کارخانه به بیش از 30 کشور در دنیا خواهد رسید که شامل آلمان، برزیل، کره، آفریقای جنوبی، روسیه، امریکا، ایران و ... است. هانی هیر براساس استانداردهای بین المللی تضمین کیفیت 2000 : 9001 ISO و استاندارد BSCI تایید شده است. متخصصان هانی هیر همواره در تلاش هستند تا بیشترین و بهترین کیفیت ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار بدهند و در همین شرایط تمامی محصولات خود را با بهترین استانداردهای دنیا در زمینه محصولات برقی ارائه خواهند داد. شعار برند هانی هیر اول مردم و زندگی یعنی کیفیت بوده که به عنوان استاندارد و هدف تولید نیز به کار گرفته می شود. 

خرید محصولات هانی هیر از فروشگاه اینترنتی الانزا

برای خرید محصولات هانی هیر از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا شما می توانید به وب سایت رسمی فروشگاه مراجعه کنید و پس از آن برای دسته بندی و مشاهده محصولات و اضافه نمودن آن ها به سبد خریدتان اقدام فرمائید. 

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر