در حال بارگزاری
برند بورلی هیلز پولو کلاب
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

بورلی هیلز پولو کلاب
Beverly Hills Polo Club
تعداد کالاها 20
اسپری مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 9 حجم 175 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 9 حجم 150 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 2 حجم 175 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 2 حجم 150 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 1 حجم 175 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 1 حجم 150 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 8 حجم 150 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
اسپری مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 8 حجم 175 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Heritage Oud حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Trophy حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Tour حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Titan حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 9 حجم 50 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 9 حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 8 حجم 50 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 1 حجم 50 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 2 حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر زنانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 2 حجم 50 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 8 حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب مدل Number 1 حجم 100 میلی لیتر
برند بورلی هیلز پولو کلاب
ناموجود

فیلتر

برند بورلی هیلز پولو کلاب POLO BEVERLY HILLS

اگر شما هم جز کسانی هستید که برندپوش به حساب می آیید و یا از برندهای به روز دنیا سر در می آورید تاکنون بارها نام برند پولو را بارها شنیده اید، برند بورلی هیلز پولو کلاب POLO BEVERLY HILLS یکی از بهترین برندهای مطرح آمریکا است که در سال 1982 میلادی کار خود را در حوزه مد و زیبایی آغاز کرده است. برند بورلی هیلز پولو کلاب همان برند پولو معروف است که همه ی ما برای یکبار هم که شده نام آهن را با گوش های خودمان شنیده ایم، در ادامه برای آشنایی بیشتر با برند بورلی هیلز پولو کلاب با الانزا همراه باشید. 

معرفی برند بورلی هیلز پولو کلاب POLO BEVERLY HILLS

برند آمریکایی پولو در سال 1982 میلادی  در حوزه مد و فشن کار خود را آغاز نموده است و در اکثر مواقع آن را به صورت مختصرتر و با نام تجاری پولو می شناسند، برند پولو از جمله برندهای پیشگام در صنعت مد و فشن است که لوگوی آن متشکل از یک سوار کار و اسب می باشد که الهام گرفته از آرامش سبک زندگی در کالیفرنیا جنوبی بوده و در نمایی دیگر زمین مسابقه در لوگو نشان دهنده ی ثروت و قدرت فردی است که ناخودآگاه به شما این حس را القا خواهد کرد با خرید این برند در زمره افراد ثروتمند قرار گرفته اید. اگرچه این برند تاریخچه ای قدیمی نداشته است و جز برندهای نوظهور بازار به حساب می آید اما در همین مدت زمان کم جز بهترین برندهای نام آشنا در حوزه مد و فشن شده که تحسین و استقبال بسیاری از آن شده است. در سال های اخیر برند نوظهور پولو در نمایشگاه بین المللی ماپیک که همان نمایشگاه مرکز خرید تجارت جهانی است با عنوان پنج برند برتر مد و پوشاک و کفش حضور پیدا کرده است و در سال 2015 و 2016 میلادی جزچهار برند برتر عطرسازی در دنیا شده است. 

 • لوگوی سوارکاری بر اسب در حال بازی چوگان نشان دهنده قدرت، نفوذ به همراه آرامش است که سبک زندگی در کالیفرنیا جنوبی را نشان می دهد و بارها به اسم پولو و به صورت مخفف مشاهده شده است. 
 • این برند در ابتدای آغاز به کار نیز با طراحی و تولید محصولات خاص و به روز دنیا لوکس بودن را به رخ همگان کشیده است و در کنار کیفیت بالایی که داشته توجه همگان را به سوی خود جذب کرده است. 
 • محصولات طراحی شده توسط این برند در زمینه لباس، عینک، ساعت، کفش، عطریات مردانه و زنانه می باشد. 
 • این برند در سال 2015 به عنوان پنج برند برتر دنیا در نمایشگاه مرکز تجارت جهانی در زمینه تولید کفش و پوشاک شرکت نموده است. 
 • امروزه برند بورلی هیلز پولو کلاب در بیش از 100 کشور دنیا نمایندگی فروش داشته و به صورت حضوری به فروش می رسد این درحالی است که شما می توانید این محصولات را از فروشگاه اینترنتی الانزا نیز خریداری نمائید و دیگر نگران اصل و تقلبی بودن این محصولات نباشید و با خیال راحت خرید خود را انجام بدهید و استفاده نمائید. 
 • درباره تاریخچه برند بورلی هیلز پولو باید بدانید که پولو در لغت تداعی کننده فرهنگی لوکس، موفقیت و رفاه برای مشتریان خود است که در قدیم به عنوان یک ورزش شاهانه شناخته شده است و اعضای این مجموعه برای ورزش افرادی با اعتماد به نفس یک کلوپ ورزشی هستند که شخصیت هایی قوی و زندگی لوکس را نمایش می دهد. 

محصولات برند بورلی هیلز پولو کلاب

برند معتبر بورلی هیلز پولو کلاب از جمله برندهای نام آشنا و به روز در حوزه پوشاک و مد است که دارای محصولات متنوعی بوده و شما می توانید هرگونه اکسسوری یا لباس را از این برند خریداری نمائید و از کیفیت آن مطمئن باشید. در حال حاضر این برند به بیش از 70 کشور دنیا صادر شده است و در بیش از 100 کشور نمایندگی داشته و در حال فروش است، لازم به ذکر است بدانید که برند پولو در بیش از 650 بوتیک در دنیا در حال فروش محصولات خود بوده  و به صورت فعال حضور دارد. این برند با استفاده از بهترین و جذاب ترین مواد اولیه محصولاتی را ارائه می دهد که تجربه استفاده مشتریان نشان از رضایت آنها را داشته است و در موفقیت در حال حاضر این برند نقش بسیاری داشته است.

 • برند پولو باتوجه به موفقیت های روز افزونی که کسب کرده است در سال 2016 لاین فروش عطرهای خود را آغاز نموده است و سعی کرده نیازهای سبک زندگی خاص را باتوجه به تولید محصولات لوکس و منحصربفرد تغییر بدهد. 
 • برند پولو در سال 1982 شروع به خلق دئودورانت های اسپرت و کلکسیون های عطر کرده و در کمترین زمان ممکن حدود 5 درصد کل مردم دنیا که این برند را می شناختند از محصولات دئودورانت این برند استفاده نموده و 10 درصد نیز از محصولات عطری برند پولو در حال استفاده هستند. 

بورلی هیلز پولو کلاب تور Beverly Hills Polo Club - Tour

بورلی هیلز پولو کلاب تور در سال 2018 روانه بازار شده است و در خانواده عطرهای چرمی قرار دارد، اگر بخواهیم از اسانس های به کار برده شده در این عطر صحبت کنیم باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که در ساختار این محصولات از ترنج، پرتقال، لیمو ترش، هل، لابدانیوم، روایح گلی، کهربا، وانیل، خزه درخت بلوط، خس خس، چرم، بوته وحشی جاوی استفاده شده است. 

 • اسانس اولیه: ترنج، پرتقال، لیمو ترش، هل
 • اسانس میانی: لابدانیوم، روایح گلی
 • اسانس پایه: کهربا، وانیل، خزه درخت بلوط، خس خس، چرم، بوته وحشی جاوی

خرید محصولات برند بورلی هیلز پولو از الانزا

شما می توانید برای خرید محصولات برند بورلی هیلز پولو از الانزا به وب سایت رسمی این فروشگاه مراجعه کنید و پس از بررسی محصولات موجود در این فروشگاه از برند پولو بررسی و مشخصات لازم را بخوانید و در صورت نیاز خریدتان را انجام بدهید. در طول فرآیند خرید اگر دچار مشکل و سوالی شده اید می توانید به صورت چت آنلاین سوالات و مشکلات خود را توسط تیم مشاوران این مجموعه حل نمائید و خریدتان را با موفقیت ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن تحویل گرفته و استفاده نمائید. 

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

فروشگاه اینترنتی الانزا در اواخر سال 1398 تاسیس شد. الانزا یک مارکت پلیس بزرگ هست که در آن با تنوع زیادی از انواع کالاها بهداشتی، آرایشی، اکسسوری، مد وزیبایی و ...  روبه رو می شوید.

شما کاربران محترم می توانید جهت خرید لوازم آرایشی از قبیل لوازم آرایشی ابرو ( رنگ ابرو، سایه ابرو، ریمل ابرو، مداد ابرو، تقویت کننده ابرو ، قاب ابرو ) ، لوازم آرایشی صورت نظیر ( پرایمر، کرم پودر، فیکساتور، پنکک، کانتو و هایلایتر، رژگونه، کانسیلر، پاک کننده آرایش صورت ، برنزه کننده، کرم ضد آفتاب)، لوازم آرایشی چشم از قبیل ( ریمل چشم، سایه چشم، خط چشم، مداد چشم، تقویت کننده مژه، چسب مژه ، لنز رنگی، ) ، لوازم آرایشی لب ( رژلب، مداد لب، بالم لب )، لوازم آرایشی ناخن( ناخن مصنوعی، لاک ناخن، لاک پاک کن، تقویت کننده ناخن، ابزار مانیکور و پدیکور، لوازم کاشت ناخن)، لوازم آرایشی مو از قبیل( اکسسوری مو، شانه و برس، حالت دهنده مو، رنگ مو ) بدون در نظر گرفتن محدویت زمانی و مکانی اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.

از جمله محصولات بهداشتی در فروشگاه الانزا عرضه می شود می توان به کرم مرطوب کننده، ماسک صورت، فیس براش، پودر دکلره، ژل شستشوی صورت، براش آرایشی، سوهان برقی، موزن بینی، ماشین اصلاح سر، دستگاه لیزر خانگی، کیف لوازم آرایش، سشوار، اتو مو ، مسواک برقی، ماساژور، ژل شفاف ضد تعریق، رول ضد تعریق، دستمال مرطوب و ... را می توان نام برد. 

در مجله اینترنتی الانزا با توجه به موضوع مورد علاقتون می توانید مقالات متنوع در دسته بندی های آرایشی زیبایی، بهداشتی مراقبتی، مد و فشن مطالعه نمایید.

لوازم آرایشی - لوازم آرایشی ناخن - لوازم آرایشی چشم - لوازم آرایشی ابرو - لوازم آرایشی صورت - لوازم آرایشی لب - لوازم آرایشی مو - sitemap mag - elanza sitemap

از جمله برندهای معروف آرایشی که در فروشگاه الانزا محصولات آن موجود است می توان به وچه، مورینگا امو ، آمبرلا، لافارر، نینو، ژاک آندرل، فنیکس، کامان، بی اس بیوتی اسکین، سیترای، لروکس، لایسل، استم سل، بایومارین، شی، گلدن رز، سینره، فابریگاس، ایپک، شون، بایودرما، درماکلین، اورال بی، این لی، بایودرما، بتادین، پروپرنسلی، دافی، درمالیفت، دوسه، دیوید جونز، ماوالا، نئودرم، سریتا، میبلین، میسویک، میبلین، ژوت، سی گل، فیس دوکس، مای،  سنسوداین، ویت یو، هیدرودرم، نوت، لنسور، لانکوم، گودلایف، کدکس، کانفیدنت، کالیستا، کاپوت، فاربن، عارضی، زی فام، رمیلیا، بایومارین، ایورشه، الارو ، اسکلاره، مک، رینوزیت، گارنیر، فلومار، لورال، پنتن، بیزانس، آردن، بایو اویل، دیگنیتی، بیول، ایزادورا، دکاموند کلینیک، کلینیک می توان اشاره کرد.

 
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر