در حال بارگزاری
برند بتادین
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

بتادین
betadine
تعداد کالاها 4

فیلتر

برند بتادین betadine

تاریخچه برند آلمانی بتادین به 45 سال قبل باز می گردد. خط تولیدهای شرکت بتادین طیف وسیعی از محصولات در زمینه بهداشتی و ضدعفونی را تولید می کنند. محصولات ضدعفونی قوی برند قدیمی بتادین، برای ضدعفونی و پانسمان زخم ها در بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها به چشم می خورند.

محصولات برند بتادین

  1. ژل بهداشتی بانوان
  2. فوم بهداشتی بانوان
  3. محلول بهداشتی بانوان
  4. اسپری بینی و سینوس
  5. اسپری بینی آلرژی
  6. قطره استریل چشمی
  7. قطره استریل چشمی برای حساسیت چشم

نگاهی به ویژگی و عملکرد محصولات محبوب بتادین

ژل بهداشتی بانوان برند بتادین

ژل بهداشتی بانوان برند betadine ، محصولی است با فرمولاسیون ویژه که برای شست و شو روزانه طراحی شده است. این ژل با PH متعادل، دارای پری بیوتیک  بوده و مناسب پوست های حساس است. این ژل ضد حساسیت و ضد باکتری بوده، در عین حال که برای شست و شو کامل مورد استفاده قرار می گیرد، از ایجاد بوی نامطبوع هم جلوگیری می کند. این محصول فاقد عصاره، پارابن، مواد صابونی است و حساسیتی ایجاد نمی کند. این ژل در حجم های مختلفی طراحی شده است که تنوع بیشتری را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

فوم بهداشتی بانوان برند بتادین

به طور کلی برای شست و شو و جلوگیری از بوی نامطبوع و رعایت بهداشت بیشتر و پیشگیری از بسیاری از بیماری ها، بایستی از محصولات تخصصی که برای این منظور طراحی شده اند استفاده شود. فوم بهداشتی بانوان برند بتادین محصولی فاقد عصاره، ضد حساسیت، ضد باکتری، التیام بخش و تسکین دهنده است. فوم بهداشتی بانوان برند بتادین، دارای PH متعادل است، تیرگی را از بین می برد و خاصیت مرطوب کنندگی دارد. این محصول برای استفاده روزانه ایده آل است.

اسپری بینی و سینوس برند بتادین

اسپری بینی و سینوس، برای مشکلات سینوسی برای سرماخوردگی و آلرژی طراحی شده است. این محصول از علائم سینوزیت پیشگیری می کند و نقش قابل توجهی در درمان دارد. همچنین به عنوان یک عامل زمینه ساز برای ترمیم مخاط بینی عمل می کند.

علاوه بر این تسکین دهنده بینی در برابر عوارض ناشی از سرماخوردگی نظیر عطسه و آبریزش بینی است. این محصول فاقد مواد نگهدارنده است.

اسپری بینی آلرژی برند بتادین

این محصول که برای آلرژی و حساسیت های بینی طراحی شده است، محصولی کاملا تخصصی است. بدنه محصول پلاستیکی بوده و دارای یک نازل در قسمت سری است که استفاده از آن به راحتی صورت می گیرد. این محصول از علائم رینیت (التهابات مخاط و مجاری بینی) جلوگیری می کند. همچنین به عنوان یک محصول موثر برای بازسازی مخاط بینی نقش دارد. علاوه بر این مشخصه ها، از بینی در برابر آلودگی ها و ذرات معلق در هوا که باعث حساسیت می شوند، محافظت می کند. در این اسپری هیچ گونه مواد نگهدارنده ای استفاده نشده است.

طرز استفاده از اسپری بینی: برای استفاده از این محصول کافیست درپوش محصول را جدا کنید. سپس برای اولین که می خواهید از این اسپری استفاده کنید، باید سر پیستون را کاملا به سمت پایین فشار دهید و آزاد کنید تا مقداری از محلول داخل آن خارج شود.

بطری را برگردانید و سری بطری (نازل) را وارد سوراخ بینی کنید، بدنه بطری را فشار داده و تواما از بینی نفس بکشید. در نهایت فشار را از روی بدنه بردارید و سری را از داخل بینی خارج کنید.

قطره استریل چشمی betadine برای حساسیت چشم

قطره استریل چشمی برای حساسیت چشم، با عنوان اشک مصنوعی چشم هم شناخته می شود.این محصول برند betadine برای حساسیت های چشمی، نظیر قرمزی، خارش، آبریزش و علائم این چنینی که به دلیل آلودگی و عوامل حساسیت زا ایجاد می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. این اشک های مصنوعی برای چشم های حساس و افرادی که از لنز استفاده می کنند کارایی دارد.

طرز استفاده: بایستی هر شاسه اشک مصنوعی را در یک نوبت استفاده کیند. در طول روز به فاصله هر چند ساعت یکبار، یک اشک را باز کنید و یک تا دو قطره داخل هر چشم بریزد. از برخورد شاسه اشک مصنوعی به چشم جلوگیری کنید و ا اشک را با فاصله داخل چشم بریزید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر