آموزش آرایش گونه

آموزش رژگونه زدن

چقدر با نحوه رژگونه زدن آشنایی دارید؟
آیا می دانید برای آرایش گونه ها بایستی به فرم صورتتان توجه کنید؟
راه های آرایش صحیح گونه و ریزه کاری های آن را نمی دانید؟
صورتتان لاغر و کشیده است و می خواهید با زدن رژگونه صورتتان را پرتر نشان دهید؟
آموزش رژگونه زدن درست چیست؟

به طور کلی آرایش کردن نیاز به یادگیری یکسری اصول و رعایت کردن قواعد و ریزه کاری هایی دارد که اگر این اصول را ندانید، نمی توانید به یک میکاپ بی نقص و زیبا دست پیدا کنید. آرایش درست گونه ها نیز جدای از آرایش سایر نقاط صورت نبوده و نیازمند آموزش مهارت هایی است.
میکاپ درست گونه ها می تواند صورت و چهره فرد را شاداب تر و زیباتر نشان دهد و خیلی از عیب ها و نواقص صورت را بپوشاند؛ این در حالیست که آرایش غیر اصولی گونه ها و تنها برداشتن براش آرایشی آغشته به پودر رژگونه و زدن آن به گونه ها می تواند باعث زشت شدن و چهره خشن و ناخوشایند فرد شود.
خیلی از خانم ها صورت لاغر و کشیده ای دارند، خوب است بدانید می توانید با زدن درست رژگونه، صورتتان را گرد و پرتر نشان دهید، تنها کافیست با تکنیک های این کار آشنا شوید و چند بار تمرین داشته باشید. همچنین خیلی از خانم ها دارای جوش و آکنه در قسمت گونه هستند که اگر یک رژگونه با کیفیت از یک برند خوب مخصوص پوست های حساس را تهیه کنند می توانند علاوه بر رنگ دهی گونه ها، جوش های این قسمت را کاور کنند.
علاوه بر این موارد خوب است بدانید که تنها اصول آرایش صحیح و داشتن یک رژگونه مرغوب کافی نیست، شما باید برای آرایش اصولی گونه ها یک براش آرایشی مرغوب مخصوص این کار را نیز داشته باشید.
در این مطلب می خواهیم آرایش درست و اصولی گونه ها را مرحله به مرحله آموزش دهیم. امیدواریم این مطلب از مجله اینترنتی الانزا برای شما مفید و کارآمد باشد.

حتما مطالعه کنید:  تونر مو چیست و چه کاربردی دارد؟

آموزش رژگونه زدن و انتخاب رنگ رژگونه

آموزش رژگونه زدن و انتخاب رنگ رژگونه

انتخاب رنگ رژگونه از اهمیت بالایی برخوردار است، رژگونه ها طیف های رنگی زیادی دارند، اما برای انتخاب میان آن ها بایستی به رنگ پوستتان و در واقع به رنگ کرم پودر و پنککی که استفاده می کنید توجه کنید. معمولا رنگ رژگونه بایستی کمی از رنگ کرم پودر تیره تر باشد تا نمایان باشد.
رنگ رژگونه بایستی در تناژ رنگی رژ لب باشد تا هارمونی خوبی ایجاد کند. اینکه رژگونه تان مات باشد یا شاین دار، کاملا سلیقه ای است و بستگی به این دارد که آرایشی لایت می خواهید و یا به یک میکاپ براق علاقه دارید.
اگر قصد حضور در مراسم و مهمانی شبانه را دارید، یک رژگونه شاین دار و اکلیلی ک آرایشتان را درخشان کند، انتخاب خوبی خواهد بود.

انتخاب یک براش آرایش رژگونه با الیاف نرم و طبیعی

آموزش زدن رژگونه با براش آرایش

یک براش مخصوص آرایش گونه می تواند در میکاپ صحیح گونه ها بسیار موثر باشد. براش مخصوص این کار اندازه ای استاندارد داشته و می تواند مقدار مناسبی از پودر رژگونه را برای آرایش گونه ها به خود جذب کند و تمامی قسمت گونه را پوشش دهد.
براشی را انتخاب کنید که موهای سر آن از الیاف نرم و طبیعی باشد تا به خوبی روی پوست حرکت کند. هر چند وقت یکبار براش آرایشی تان را بشویید تا مواد آرایشی که به آن جذب شده و آلودگی ها شسته شود. به این ترتیب هم میکاپ تمیزی خواهید داشت و هم پوستتان دچار جوش و آکنه نمی شود.

حتما مطالعه کنید:  نحوه صحیح رژگونه زدن برای جذابیت بیشتر

زدن رژگونه بعد از کرم پودر

آموزش زدن رژگونه بعد از کرم پودر

زمان صحیح زدن رژگونه بعد از زدن پرایمر، کرم پودر و پنکک است. از آن جایی که رژگونه قرار است تنها به گونه ها رنگ دهد و باعث برجسته کردن این قسمت شود، بایستی آخرین مرحله آرایش صورت انجام شود.
علاوه بر این توجه داشته باشید که بعد از اینکه براش آرایشی را به پودر رژگونه آغشته کردید، اضافی پودر را گرفته و مقدار زیادی رژگونه را روی استخوان گونه قرار ندهید. چرا که اگر مقدار پودر زیاد از حد باشد، رنگ گونه ها را تیره کرده، همچنین بعد از مدتی مقدار اضافی پودر روی صورت ریخته و آرایشتان را خراب می کند.

آرایش گونه ها در صورت گرد

نحوه آرایش گونه ها در صورت گرددر صورتی که صورتی گرد دارید، بایستی رنگ کرم پودرتان را روشن و رنگ رژگونه تان را تیره انتخاب کنید. در این مدل صورت ها بایستی طوری گونه ها را آرایش کنید که در نهایت صورت کشیده تر به چشم آید.
رژگونه را در زیر استخوان گونه به سمت شقیقه ها و فک زده و این کار را از قسمت نزدیک دهان به سمت شقیقه ها انجام دهید. از حرکت رفت و برگشتی پرهیز کنید و براش را به سمت بیرون صورت بکشید. قسمت روی بینی و چانه و پیشانی را رژگونه نزنید، این قسمت ها بایستی رنگی روشن داشته باشند و همان رنگ کرم پودر کفایت می کند.

حتما مطالعه کنید:  ۱۰ رژ لب برتر که همه به آنها عشق می ورزند

آرایش گونه ها در صورت بیضی

نحوه آرایش گونه ها در صورت بیضیصورت های بیضی ایده آل ترین مدل صورت از نظر زیبایی شناسی بوده و آرایش کردن گونه ها در این فرم صورت ها بسیار راحت است. برای آرایش گونه ها در صورت های بیضی تنها کافیست که محل دقیق استخوان گونه ها را بیابید و این قسمت را از نزدیک دهان تا شقیقه ها رژگونه بزنید.
برای پیدا کردن استخوان گونه یک لبخند ملیح می تواند کارساز باشد. براش را از نزدیک دهان، دقیقا روی استخوان گونه و به سمت شقیقه ها به سمت بیرون بکشید. انتخاب رنگ رژگونه دلخواه بوده، با این حال یک رنگ تیره می تواند به برجسته تر و زیباتر نشان دادن این قسمت کمک می کند.

آرایش گونه ها در صورت لاغر و کشیده

نحوه آرایش گونه ها در صورت کشیدهدر صورت های کشیده بایستی آرایش طوری باشد که صورت پرتر نشان داده شود. برای این کار رژگونه را روی استخوان گونه و زیر قسمت بیرونی چشم ها زده و از امتداد آن به سمت بینی و دهان خودداری کنید.
برای این سبک صورت ها بایستی از رنگ های روشن رژگونه استفاده شود. همچنین با زدن رژگونه در قسمت چانه می توانید صورت را گردتر کنید.

خرید رژگونه و براش آرایشی از سایت الانزا

هر مدل رژگونه ای که بخواهید با هر تناژ رنگی می توانید در فروشگاه اینترنتی الانزا پیدا کنید. سایت الانزا مجموعه خوبی از لوازم آرایشی از جمله رژگونه، از برندهای ایرانی و خارجی با کیفیت را با قیمت های مناسب برای شما گرد هم آورده است. علاوه بر این هر ابزار آرایشی هم نیاز داشته باشید، می توانید به همراه محصولتان از فروشگاه اینترنتی الانزا سفارش دهید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *