در حال بارگزاری

درباره ما

جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

ما، عاشق خرید کردن هستیم!

خرید کردن، همان چیزی است که می‌تواند خستگی یک روز پرفشار کاری را از تن بیرون کند. با این وجود، شهر پرترافیک، پاساژهای شلوغ، محصولاتی که بدون دریافت اطلاعات کافی به ما عرضه می‌شوند و سردرگمی برای انتخاب بهترین‌ها، می‌تواند حسابی کلافه‌مان کند...

اما تصور کنید زندگی چقدر آسان‌تر می‌شود اگر بتوان تمام محصولات آرایشی، بهداشتی و مد و فشن را با اطلاعات کامل زیر و رو کرد، همه چیز را در مورد آن‌ها به دقت خواند، از نظرت دیگران آگاه شد، و در نهایت بعد از انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول، آن را بدون دردسر حمل و نقل، در سریع‌ترین زمان ممکن، دریافت کرد. اصلا چه تفریحی بهتر از این؟ هم خریدتان را می‌کنید و هم غرق محصولات هیجان‌انگیز و متنوع می‌شوید بدون اینکه از روی مبل راحتی‌تان تکان خورده باشید!

خبر خوب این است که ما در الانزا، دقیقا به دنبال همان خرید لذت‌بخش می‌گردیم!

درباره‌ی ما، بیشتر بدانید!

ما درست مثل یک پاساژ بزرگ هستیم با ویترین‌های تمام نشدنی و جذاب. اگر دنبال مجموعه‌ی متنوعی از محصولات بهداشتی(آرایشی)، مد و زیبایی می‌گردید، بدانید که درست آمده‌اید! فروشنده‌هایی از سرتاسر ایران، از برند‌های لوکس و پرطرفدار گرفته تا کسب و کارهای کوچکی که با محصولات خلاقانه و جذابشان تازه وارد بازار شده‌اند، همه اینجا جمعند تا شما، مناسب‌ترین محصول را برای خود انتخاب و به سادگی خرید کنید.

ما، یک مارکت پلیس (Market Place) بزرگ هستیم که درست مثل یک واسطه‌ی قابل اطمینان، بین جمع بزرگ مخاطبانمان و فروشندگان مختلفی با محصولات متنوع عمل می‌کنیم. به این ترتیب، شما این امکان را دارید که به مجموعه‌ی وسیعی از محصولات دسترسی داشته باشید و در عین حال هر شخص یا مجموعه‌ای که محصولاتی با کیفیت و قابل قبول برای ارائه در مارکت پلیس ما داشته باشد، می‌تواند آن را ارائه داده و کسب درآمد کند. (این به این معناست که ما در الانزا، محصولات مختلف را در انبار نگهداری نمی‌کنیم. بلکه این محصولات، مستقیما از سمت فروشنده تامین می‌شوند.) این مجموعه‌ی وسیع از فروشندگان، با تنوع محصولات خود، باعث می‌شوند که هیچ‌کس، با هر سلیقه‌ای، دست خالی از فروشگاه ما بیرون نرود.

در واقع، افق ما این است که مرجع محصولات مد و زیبایی باشیم. که هر کسی از یک خانم میانسال گرفته تا یک پسر جوان دانشجو، هر وقت بخواهد لباس بخرد، لوازم آرایشی و بهداشتی انتخاب کند یا به فکر تهیه‌ی انواع اکسسوری بیافتد، پیش از هر چیز به الانزا بیاید.

چرا الانزا؟
  • انبوهی از محصولات متنوع و هیجان‌انگیز
  • مجموعه‌ای از تامین کنندگان و تولید کنندگان خلاق و خوش فکر
  • برای همه، با هر سلیقه‌، جنسیت، سن و سطح درآمدی
  • خرید آسان در کوتاه‌ترین زمان از هر کجای ایران!

ما در الانزا فکر می‌کنیم که خرید آسان و بی‌دغدغه، پیش از هر چیز یک لذت بزرگ است. به خاطر همین است که از شما می‌خواهیم هر کجای ایران که هستید، در این لذت شریک باشید. کنارتان هستیم.