برجسته کردن گونه با رژگونه چگونه است؟

برجسته كردن گونه با رژگونه

در پاسخ به این سوال که چگونه با رژگونه گونه هایمان را برجسته کنیم؟ باید به شما بگوییم که تزریق ژل و فیلر را فراموش کرده و دیگر نیاز به هزینه های گزاف نخواهد بود چرا که تنها با چند تکنیک ساده و پیش پا افتاده شما می توانید به راحتی گونه هایی زیبا و برجسته داشته باشید. در ادامه برای آشنایی بیشتر و نحوه زدن رژگونه یکی از لوازم آرایشی صورت با مجله اینترنتی الانزا همراه باشید.

برجسته کردن گونه با آرایش

در جواب به این سوال باید بدانی که برای داشتن آرایشی زیبا و بی نقص نیاز به آموزش چند شیوه آسان دارید و پس از آن می توانید زیبایی صورت خود را چندین برابر کرده و از داشتن گونه هایی برجسته و زیبا نهایت لذت را ببرید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که رژگونه دقیقا باید بر روی سیب گونه های شما فرود آید و غیر از آن می تواند حالت صورت شما را تغییر دهد، برای اینکار نیاز است از سیب گونه تان تا استخوان گونه شروع به محو کردن رژگونه خود کنید. اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که از رژگونه پودری استفاده می کنید توصیه می کنیم برای بهتر پخش کردن رژگونه از براش آرایشی نسبتا بزرگ و با سری مویی متراکم استفاده کنید. برای آنکه پودر مورد نظر خود را در جای درست قرار بدهید نیاز است تا ابتدا جای دقیق سیب گونه را بشناسید، سیب گونه معمولا در زمان خندیدن با لب های بسته بیرون خواهد زد برای اینکار نیاز است تا روبروی آیینه بایستید و لبخند بزنید و در نهایت برجستگی موجود از خندیدن شما سیب گونه هایتان خواهد بود و ادامه آن تا دو انگشت مانده به بینی تان ادامه پیدا خواهد کرد.

چگونه با رژگونه گونه را برجسته کنیم

همچنین بخوانید: نحوه صحیح رژگونه زدن

مراحل برجسته کردن گونه با رژگونه

مرحله اول

در اولین مرحله همانطور که گفتیم شما باید بدانید که دقیقا سیب گونه کجای صورت تان قرار داشته و برای زیباتر کردن آن نیاز به چه کارهایی است، در اولین گام نیاز است تا پوست تان را زیرساز آرایش یا پرایمر زده تا موندگاری آرایش تان را بالا برده و پس از آن باید کرم پودر مناسب با پوست تان را استفاده کنید. داشتن کرم پودر مناسب با نیاز پوستی مهمترین مرحله برای داشتن پوستی زیبا و میکاپی منحصربفرد خواهد بود، پس از کامل کردن آرایش پوست صورت تان نیاز است تا رنگ رژگونه و میکاپ خود را انتخاب کنید و در صورت آماده بودن پوست تان نوبت به رژگونه و کانتور صورت تان خواهد رسید.

مرحله دوم

در این مرحله شما رنگ آرایش تان را انتخاب کرده و نوبت به آن است تا جای درست گونه را بر روی صورت تان پیدا کنید، برای این کار نیاز به آن دارید تا روبروی آیینه بایستید و لبخند بزنید تا سیب گونه هایتان مشخص شود. روشی دیگر نیز برای پیدا کردن سیب گونه هایتان وجود دارد که باید به اصطلاح لپ خود را از داخل بمکید و و قسمت بالای صورت که برجسته می شود را به عنوان سیب گونه در نظر گرفته و با قلموی متراکم و نسبتا بزرگ با زاویه ۴۵ درجه بر روی استخوان گونه هنرنمایی کنید. توجه داشته باشید که حتما براش رژگونه خود را تمیز بشوئید و اجازه بدهید خشک بشود تا آلودگی و باکتری بر روی پوست تان ننشیند.

چگونه گونه برجسته داشته باشیم

مرحله سوم

برای مرحله سوم باید به یاد داشته باشید که رژگونه را باید به گونه ای بزنید که گونه هایتان برجسته تر دیده شود، فراموش نکنید که می توانید برای بهتر دیده شدن آرایش تان از کانتور صورت استفاده کنید و برای این کار نیاز به پودر برنزه کننده است. پودر کانتور شما باید ۲ الی ۳ درجه تیره تر از رنگ کرم پودرتان باشد و برای شروع آن نیز از کنار خط رویش مو شروع کرده و زیر گونه ی خود را با ضربه های تند ولی خطی کانتور کنید، امتداد خط مورد نظر تا نزدیک لب های شما باید کشیده شود و کشیدگی را به صورت شما القا خواهد کرد تا صورت تان استخوانی دیده شود.

مرحله چهارم

برای زیباتر دیده شدن آرایش تان انتخاب رنگ درست رژگونه تاثیر به سزایی داشته و بهتر است برای پوست های سفید از رژگونه های صورتی و برای پوست های گندمی از رژگونه های آجری و نارنجی و در نهایت برای پوست های سبزه از رژگونه های تیره استفاده کنید.

مرحله پنجم

برای زدن رژگونه زیبا بهتر است از یک براش نرم و حجیم استفاده کنید، شما می توانید بعد از زدن براش رژگونه داخل پودر رژگونه تان برای متعادل کردن پودر روی براش تان کمی آن را بتکانید و با دقت بر روی پوست گونه تان بچرخانید. برای دلنشین تر و شاداب تر نشان دادن صورت باید روی سیب گونه را رنگی کنید و به هیچ عنوان زیر خط گونه تان را با رژگونه رنگی نکنید چرا که صورت تان را بی حالت و خسته نشان خواهد داد.

برجسته کردن گونه با رژگونه

هچنین بخوانید: اموزش رژگونه زدن برای صورت کشیده

فرم صورت در رژگونه زدن چقدر تاثیر گذار است؟

زدن رژگونه تاثیر بسیار زیادی بر فرم صورت شما خواهد داشت، به صورتی که شما برای برجسته کردن گونه هایتان باید ابتدا فرم صورت خود را تشخیص بدهید. بطورکلی چهره ها به سه دسته تقسیم خواهد شد که شامل:

رژگونه زدن صورت کشیده

برای رژگونه زدن صورت کشیده باید به اندازه و طول صورت توجه بسیاری داشته باشید، بدین صورت که شما باید در این روش از طول صورت خود کم کنید و صورت خود را بیضی تر نشان بدهید. معمولا در صورت های کشیده ارتفاع بینی زیاد بوده و بینی عضو اصلی به شمار می آید که بسیار جلب توجه کرده و پس از آن پیشانی بلند به چشم خواهد آمد که شما می توانید این مشکلات را با کانتور حل کنید.

انواع رژ گونه

رژگونه زدن صورت گرد

صورت گرد چه صورتی است؟ صورت گرد از جمله صورت هایی است که در آن ارتفاع پیشانی و چانه به یک اندازه بوده و در نهایت طول و عرض صورت یکسان بوده و شما هنگام استفاده از رژگونه باید کمک به کشیده تر نشان دادن صورت خود کنید.

رژگونه زدن صورت بیضی

اگر بخواهیم صادق باشیم زیباترین صورت، صورت بیضی است که در آن ارتفاع پیشانی، بینی و چانه یکسان بوده و اصلا نیاز به کانتورینگ پیچیده ای نبوده و شما اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که صورت بیضی دارید بسیار خوش شانس هستید.

داشتن گونه های برجسته

نکات مهم هنگام استفاده از رژگونه

  1. توجه داشته باشید که هنگام رژگونه زدن هیچگاه برس و براش خود را پر نکنید و در صورت پر رنگ تر شدن رژگونه سعی بر کمرنگ تر شدن آن کنید چرا که حالت صورت تان غیر طبیعی جلوه خواهد کرد.
  2. در صورت زیاد زدن رژگونه بر روی پوست تان می توانید به وسیله ی پودر شفاف کننده یا کرم پودر خود رنگ آن را کمتر کنید.
  3. برای داشتن میکاپی زیبا، طبیعی و حرفه ای سعی کنید از یک طیف رنگی انتخاب کنید چرا که به زیباتر دیده شدن صورت تان کمک بسیاری خواهد کرد.
  4. پس از اتمام آرایش تان نیاز به آن است که کمی صبر کنید تا میکاپ بر روی صورت تان بخوابد و پس از چند دقیقه میزان و اندازه رژگونه صورت تان را چک کنید تا هماهنگی لازم را داشته باشد.
  5. فراموش نکنید برای آرایش روز بهتر است از مقدار رژگونه بسیار کمی استفاده کنید چرا که چربی روی پوست شما رنگ را به خود خواهد گرفت و آن را غلیظ تر نشان خواهد داد.

کلام آخر
در مجموع فراموش نکنید که داشتن گونه های برجسته و زیبا کار چندان دشواری نبوده و با چند تکنیک ساده شما می توانید گونه هایی زیبا و شاداب داشته باشید و در عین حال طبیعی و شیک به نظر برسید. برای داشتن آرایش زیبا و طبیعی تنها نیاز به ابزار آرایشی مناسب و رژگونه خوشرنگ و مناسب با آرایش تان خواهد بود که شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی الانزا از محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای مختلف دیدن کرده و در صورت نیاز خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام بدهید.