۱۱ مدل استایل مو با گیره مو مرواریدی

مدل مو با گیره های مرواریدی

به ندرت پیش می‌آید که یک اکسسوری مو برای انواع استایل‌ها و موقعیت‌ها مناسب باشد؛ اما گیره‌ها و سنجاق‌های مرواریدی از آن دست اکسسوری‌هایی هستند، که با هر مدل و اندازه‌ای از مو می‌درخشند.

اگر می خواهید ظاهری شیک و خانومانه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم موهایتان را با این گیره‌های مرواریدی، آرایش کنید. از این رو در ادامه ۱۱ مدل آرایش مو با استفاده از این گیره‌ها را آموزش داده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

معرفی ۱۱ مدل مو با گیره مرواریدی

مرواریدهای سفید و براق در تمام طول زمان زیبا و پرطرفدار بوده‌اند. در دهه اخیر نیز گیره‌ها و اکسسوری‌های خاص و شیک مرواریدی، توسط یک طراح لباس در کالکشن فصل و در کنار مجموعه لباس‌های او مورد استفاده قرار گرفتند و در زمان بسیار کوتاهی این اکسسوری‌ها در کشورهای مختلف محبوب و فراگیر شدند.

این گیره‌ها مدل‌های متفاوتی دارند و با اندازه‌های کوچک و بزرگ خود، با هر نوع مدل و اندازه مویی هماهنگی داشته و استایلی زیبا را می‌سازند.

بستن مو با گیره استیل

آرایش موی باز با دو گیره مرواریدی

استفاده از دو گیره مرواریدی یک شکل، که ترکیبی از مرواریدهای ریز و درشت است در کنار سر می‌تواند زیبایی خاصی در ظاهر موها ایجاد کند. در این سبک از استفاده لوازم آرایشی برای مو ، بهتر است ابتدا موها را صاف و لخت کرده و سپس آن را فرق وسط یا کج، باز کنید.

در نهایت موها را به یک سمت کج کرده، آن‌ها را پشت گوش بزنید و با دو گیره مرواریدی یک شکل تار موهای این قسمت از سر را ثابت کنید. همچنین توصیه می‌شود گیره‌ها با فاصله کمی از هم زده شوند تا جلوه بیشتری داشته باشند.

مدل مو با گیره

آرایش موی باز با یک گیره مرواریدی

اگر قصد حضور در یک دورهمی و یا مهمانی کوچک را دارید، می‌توانید موهای خود را باز گذاشته و تنها با استفاده از یک گیره مرواریدی آن‌ها را آرایش کنید. در این سبک می‌توانید قسمت پایین موها را لخت یا بابلیس شده و کمی موج دار بر روی شانه‌های خود رها کنید.

برای آرایش بالای موها نیز بهتر است آن‌ها را از فرق یا به صورت کج باز کرده و از یک سمت به پشت گوش بزنید. سپس با یک گیره مرواریدی مستطیل شکل یا مثلثی حجم موهای پشت گوش خود را ثابت کنید. پیشنهاد می‌شود اگر موهایی مشکی و براق دارید، از گیره‌های سفید مروایدی استفاده کنید.

مدل مو با گیره سر

همچنین بخوانید: مدل شینیون موی کوتاه

مدل مو با گیره های کوچک و بزرگ

در این مدل مو با گیر های کوچک و بزرگ، بایستی به چند نکته مهم دقت کنید، تا استایل موی شما زیباتر دیده شود. از آنجایی که در این سبک از چند گیره استفاده می‌شود، بهتر است گیره‌های سر خود را تا حد امکان ساده و یک شکل انتخاب کنید؛ چرا که گیره‌های ناهماهنگ و شلوغ باعث کمتر شدن جلوه موهایتان خواهند شد.

برای انجام این کار ابتدا موها را صاف کرده و از یک سمت سر، کمی بالای گوش گیره‌ها را به حالت زیکزاک تا پایین بزنید. دقت داشته باشید که گیره‌ها را با فاصله یکسان از هم بزنید. تعداد گیره‌ها را نیز بهتر است بین سه تا چهار عدد، متناسب با قد موها انتخاب کنید.

مدل مو با گیره سر

روش بستن مو با گیره مرواریدی

یک روش بستن مو با گیره مرواریدی که با استایل‌های کژوال و تیپ‌های روزانه هماهنگی خوبی دارد، آرایش موی بسته و دیزاین آن تنها با دو گیره مرواریدی در پشت سر است.

در این روش ابتدا بایستی تمامی موها را با استفاده از یک کش ساده به حالت گرد و توپی شکل ببندید و سپس از دو گیره مرواریدی مستطیل شکل و مثلثی در پشت سر برای دیزاین آن‌ها استفاده کنید. البته می‌توانید گیره‌ها را یک شکل نیز انتخاب کنید.

مدل مو با گیره های کوچک

آرایش موی باز و بسته با کلیپس مو مرواریدی

در این سبک، آرایش مو تلفیقی از مدل باز و بسته است. برای انجام این سبک بهتر است قسمت بالای مو را یک بافت حصیری زده و پایین آن را بابلیس بکشید. سپس در قسمت زیر بافت مو، از یک کلیپس مزین به مرواریدهای درشت استفاده کنید تا زیبایی خاصی در آرایش موهایتان ایجاد شود.

مدل مو با گیره مرواریدی

بستن مو با گیره سر مرواریدی

استفاده از یک گیره مرواریدی برای آرایش مو و استابل روزانه می‌تواند بهترین انتخاب باشد. این سبک هم شیک است و هم موها را از آن سادگی خارج می‌کند. برای این کار تنها کافیست موها را با اتو مو صاف کنید تا لخت و خوش حالت شوند، سپس آن‌ها را بالا زده و در پشت سر با یک گیره مرواریدی ثابت کنید.

مدل گیره زدن به موی کوتاه

شینیون و بستن مو با گیره سر مرواریدی

برای دیزاین شینیون مو، گیره‌های مزین به مروارید و سنگ بهترین انتخاب‌ها هستند. این گیره‌ها در اندازه‌های مختلف و مدل‌های بسیار متنوعی وجود دارند.

بنابراین متناسب با مدل شینیون خود می‌توانید از این گیره‌ها برای دیزاین موهایتان استفاده کنید. برای آرایش موهای بسته و مدل گوجه‌ای در پشت سر، می‌توان از یک گیره یا حلقه مرواریدی برای کنار شینیون نیز استفاده کرد.

بستن مو با گیره سر

آرایش موی باز با گیره های مرواریدی ترکیبی

گیره‌های مرواریدی یک شکل نیستند و در مدل‌های جدیدتر آن‌ها دیده می‌شود که در برخی موارد، با سنگ و سایر مهره‌ها ترکیب شده‌اند. اگر به سبک‌های پانک علاقه مند هستید و می‌خواهید در کنار مد، استایل خاص و متفاوت خود را داشته باشید، استفاده از این مدل گیره‌های مرواریدی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

این گیره‌ها به اندازه‌ای خاص هستند که حتی اگر به تنهایی نیز مورد استفاده قرار گیرند، توجه همه را به خود جلب می‌کنند. با این حال می‌توانید از یک یا دو گیره فلزی و شیشه‌ای دیگر که تم و رنگی نزدیک به این گیره‌های مرواریدی دارد، استفاده کرده و این گیره‌ها را با فاصله در کنار سر فیکس کنید.

آرایش مو بسته با کلیپس های مرواریدی

مدل مو با گیره های کوچک مزین به مرواریدهای ریز، این روزها ترند شده‌اند. این گیره‌ها شکل‌های مختلفی داشته و به دلیل اندازه کوچکی که دارند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند. برای استفاده از این کلیپس‌ها، می‌توانید تنها جلوی موها را بالا زده و در پشت سر با یک کلیپس کوچک ثابت کنید.

مدل گیره زدن به موی کوتاه

همچنین بخوانید: اکسسوری موی کوتاه

روش بستن مو با گیره مرواریدی و بافت

بافت مو جزو آرایش‌های شیک و پرطرفدار مو است؛ که بسیاری از خانم‌ها آن را برای مهمانی‌ها مختلف انتخاب می‌کنند. در صورتی که موهای بلندی دارید، می‌توانید یک بافت موی کاملا بسته در پشت سر بزنید و با استفاده از دو یا سه گیره مرواریدی، زیبایی بافت خود را بیشتر کنید.

طرز گیره زدن به مو

آرایش موی آبشاری با کلیپس مو مرواریدی

موی آبشاری جزو مدل‌های پر طرفدار آرایش مو است؛ که بسیاری از دختران جوان برای آرایش موهای خود آن را استفاده می‌کنند. برای فیکس کردن و دیزاین موی آبشاری، یک کلیپس موی مرواریدی که در دو طرف مو قرار گیرد، بهترین انتخاب خواهد بود.

مدل مو با گیره

سوالات متداول درباره گیره مو مرواریدی

در این مطلب سعی شد تا پرطرفدارترین مدل‌های مو که با استفاده از گیره مرواریدی انجام می‌شوند را برای شما عزیزان شرح دهیم. در ادامه نیز به برخی سوالات متداول درباره گیره‌های مرواریدی پاسخ داده‌ایم. شما عزیزان نیز می‌توانید سوالات خود را درباره مدل مو با گیره مرواریدی در بخش نظرات با کارشناسان الانزا در میان بگذارید.

بستن مو با گیره سر مرواریدی امکان پذیر است؟

بله، شما عزیزان می‌توانید با هر مدل مویی از گیره‌های مرواریدی برای زیباتر کردن ظاهر خود استفاده کنید.

بهترین مدل مو با گیره مرواریدی کدام است؟

برای دانستن پاسخ این سوال پیشنهاد می‌کنیم این مطلب از مجله اینترنتی الانزا را از دست ندهید.