اکسسوری موی کوتاه برای آرایش موهایتان

اکسسوری موی کوتاه

به دنبال یک اکسسوری جذاب و خاص برای موهای کوتاهتان هستید؟

به تازگی موهایتان را کوتاه کرده اید، اما نمی دانید از چه اکسسوری برای دیزاین و آراستن آن استفاده کنید؟

همان اندازه که موهای بلند و موج دار زیبا هستند، موهای کوتاه هم زیبایی خودشان را دارند. یکسری از خانم ها در تمام طول عمر موهای خود را پیوسته کوتاه می کنند و از زیبایی موهای کوتاه و شستشو راحت آن لذت می برند. همچنین بسیاری از خانم ها در یک دوره تصمیم به کوتاه کردن موهایشان می گیرند.

در مجموع می توان گفت هر خانمی در طول زندگی خود حداقل یکبار موهای خود را کوتاه کرده است. اندازه و قد موهای کوتاه در مدل های مختلف متفاوت است؛ در مدل های پسرانه موها بسیار کوتاه می شوند و در بعضی مدل ها مانند مدل های مصری قد موها به سرشانه ها می رسد.

مدل موهای کوتاه پسرانه بسیار زیبا و جذاب هستند و خیلی از خانم ها از این مدل استقبال می کنند. در بسیاری موارد بعد از زدن موها به مدل پسرانه، موها را روشن و بلوند می کنند که زیبایی و جذابیت این مدل را چند برابر می کند.

اکسسوری برای موی کوتاه

اکسسوری های مو کوتاه همیشه موها را زیباتر می کنند و باعث زیباتر نشان دادن مدل موها می شوند. اینکه با انواع اکسسوری مو اشنا باشید و بدانید که متناسب با مدل و اندازه موهایتان از چه اکسسوری برای آراستن آن ها استفاده کنید، نکته مهمی است که در طول این مقاله به آن پرداخته می شود.

ریسه های مو کار شده با کریستال، نگین و مروارید

ریسه های مو که معمولا با نگین، سنگ های کریستال و مروارید های ریز و درشت ساخته شده اند، بسیار زیبا هستند. این ریسه های کار شده اغلب روی موهای کوتاه تا سرشانه استفاده می شوند و مانند حلقه ای کامل یا نیمه از دور سر را فرا می گیرند. این ریسه ها به دلیل اینکه کار شده هستند، برای تزیین موهای کوتاه فوق العاده اند.

اگر موهایتان کوتاه است، می توانید بدون اضافه کردن اکستنشن و شینیون مو، تنها با به کارگیری این ریسه ها به عنوان اکسسوری موی کوتاه ، جلوه ای زیبا به موهایتان ببخشید.

اکسسوری برای موی کوتاه

همچنین بخوانید: اکسسوری مو عروس

گیره های فلزی ساده

گیره های فلزی ساده این روزها ترند شده اند. در سال های قبل تنها رنگ مشکی این گیره ها در بازار موجود بود، اما در این چند سال رنگ های طلایی، برنز و نقره ای آن رواج پیدا کرده و به عنوان یک اکسسوری جذاب مورد استفاده قرار می گیرد. این گیره ها استفاده های زیادی دارند.

بسیاری خانم ها و دختران جوان از این گیره ها به صورت تکی، دوتایی یا چندتایی در بغل سر برای نگه داشتن، فیکس کردن و دیزاین موها استفاده می کنند. زیبایی این گیره ها در سادگی آن هاست؛ فاکتوری که باعث می شود سال ها مد بوده و همچنان محبوب و پرطرفدار باشد.

اگر شما هم موهای کوتاهی دارید و به این گیره های کوچک، جمع و جور و ساده علاقه مند هستید، می توانید از مجموعه چند تایی آن ها استفاده کنید و با زدن این گیره ها به شکل های مختلف اشکال هندسی مثلثی یا نامتقارن و درهم در پشت موهایتان ایجاد کنید و به یک دیزاین متفاوت و خاص دست پیدا کنید.

تل برای موی کوتاه

گیره های فلزی نگین دار

گیره های نگین دار هم جزو اکسسوری هایی هستند که برای دیزاین و آراستن موهای کوتاه کارایی دارند. اگر موهای کوتاهی و صافی دارید، می توانید با اضافه کردن این لوازم آرایشی مو به عنوان اکسسوری موی کوتاه در بغل سر، موهایتان را از آن سادگی خارج کنید و به نوعی به زیبایی هایتان اضافه کنید.

گیره های فلزی نگین دار مدل های مختلفی دارند و تنوع خوبی را در میان این گیره ها پیدا می کند. این گیره های فلزی به رنگ طلایی، نقره ای و برنز بوده و روی آن ها با نگین های کار شده که می درخشند، از این رو می درخشند و جلوه بی نظیری دارند.

تل برای موهای کوتاه

گیره های ساده

گیره های ساده که معمولا جنس فلزی دارندف برای فیکس کردن موهای کوتاه در کنار و بغل سر به کار می روند. اگر موهایتان خیلی کوتاه نیست و تقریبا به سرشانه ها می رسد، می توانید با زدن یک بافت حصیری یا ساده در جلو و کنار سر و فیکس کردن انتهای مو با این گیره های ساده، موهایتان را به زیبایی هرچه تمام تر بیارایید.

ریسه برای موهای کوتاه

همچنین بخوانید: مدل مو با گیره مرواریدی

تل های کار شده با سنگ های تزیینی و مروارید

تل های کار شده با سنگ های تزیینی درشت و مروارید برای دیزاین موهای کوتاه و بلند فوق العاده اند. از آن جایی که این اکسسوری های مو کار شده هستند و خود به تنهایی جلوه فوق العاده ای دارند، پیشنهاد می شود روی موهای با شینیون باز و ساده مورد استفاده قرار گیرند تا زیبایی شان بیشتر نمایان شود.

گیره برای موهای کوتاه

تل های پارچه ای کشی

تل های پارچه ای که به رنگ های مختلفی در بازار موجود هستند، به عنوان یک اکسسوری روزانه برای آراستن موهای کوتاه مناسب هستند. این تل ها ظاهری نسبتا ساده دارند و در مواردی مزین به گل های پارچه ای یا فلزی هستند که می توانید برای عقب زدن موهای جلوی سر و نگه داشتن موهای کوتاه جلوی سر از این مدل ها استفاده کنید.

تل تزیینی مو

هدبندهای کشی ساتن

هدبندهای کشی طرح دار از جنس ساتن، این روزها بسیار ترند شده اند. این هدبندها که طرح های متنوعی دارند، به صورت کشی بوده و در قسمت بالای سر دارای یک گره ساده یا گره های خرگوشی هستند. این اکسسوری جذاب بسته به طرح های مختلف آن مورد استفاده دختران نوجوان، جوان و خانم ها قرار می گیرد.

محصولات اکسسوری مو

خرید اکسسوری موی کوتاه از سایت الانزا

فرقی نمی کند موهایتان کوتاه باشد یا بلند، اگر قصد خرید اکسسوری مو برای آرایش مو و زیباتر جلوه دادن آنها را دارید، می توانید انواع اکسسوری های جذاب، ترند و به روز که در قسمت اکسسوری فروشگاه اینترنتی الانزا گنجانده شده است، را مشاهده و پس از بررسی با بهترین قیمت خریداری کنید.