مهمترین عملکرد پلکس جانیتیوکس چیست ؟

مهمترین عملکرد پلکس تراپی چیست

موهایتان در اثر رنگ و مواد دکلره سوخته و آسیب جدی دیده است؟

قسمت های پایین موهایتان در اثر مواد شیمیایی دکلره سوخته و می خواهید موهایتان را کوتاه کنید؟

زیاد از اتو مو و سشوار استفاده می کنید و موهایتان خشک و شکننده شده است؟

این روزها استفاده از رنگ های شیمیایی و مواد دکوکرم و دکلره بسیار رواج پیدا کرده و بسیاری از خانم ها برای تنوع یا تغییر در رنگ موهایشان از پایه های تیره به پایه های بسیار روشن، موهای خود را به دست آرایشگران می سپارند و در بیشتر موارد به دلیل تغییرات ناگهانی در رنگ مو، موها دچار آسیب های جدی می شوند.

کات شدن موها، سوختگی پایین موها و بعضا سوختگی های بیشتر در وسط و بالای موها، اتفاقاتی از این دست است که در اثر استفاده از پودر دکلره و اکسیدان های قوی، هایلایت موها، انجام روش هایی نظیر کراتینه و خدماتی اینچنینی می افتد.

همچنین بسیاری از دختر خانم های جوان علاقه زیادی به استفاده از سشوار ، اتو مو و ابزار برقی حالت دهنده مو دارند؛ درست است که این ابزار در زمان کوتاهی موهای شما را صاف می کنند و یا به فرم و حالت دلخواهتان در می آورند، اما این نکته را بایستی در نظر داشته باشید که دما و حرارت بالای این دستگاه ها باعث خشکی و موخوره و شکنندگی موها می شوند.

شاید در سال های قبل در اثر چنین اتفاقاتی اولین و تنها راه رسیدن به موهای سالم، کوتاه کردن موها و از دست دادن قسمت قابل توجهی از موها بود، اما چند سالی است که خبر از انجام خدمات تقویت و احیا مو تحت عنوان پلکس تراپی به گوش می رسد که خیلی از ما با عملکرد این خدمات آشنایی نداریم و بعضا اسم آن را هم تا به حال نشنیده ایم.

با توجه به تاثیرات شگفت این روش، در این مطلب نگاهی خواهیم داشت با ویژگی ها و عملکرد روش پلکس پلکس جانتیوکس و شما را به طور دقیق با این خدمات فوق العاده آشنا خواهم کرد، با ما تا انتهای این متن همراه باشید.

تفاوت روش پلکس جانتیوکس با روش کراتین

امروزه روش های بسیاری نظیر کراتینه مو معرفی می شوند که به شما نوید احیا و ترمیم موهای آسیب دیده را می دهند. اما خوب است بدانید که کراتینه مو در بهترین شرایط و استفاده از بهترین مواد، به دلیل استفاده از اتو مو حین کار، خود به تنهایی باعث آسیب رسانی به کو می شود و تنها توانایی این را دارد که ظاهر موها را صاف کند و بسیار از افراد با دیدن ظاهر صاف تصور می کنند که موهایشان ترمیم شده است، این در حالیست که تنها ظاهر مو صاف شده و ساختار مو همچنان آسیب دیده است.

روش پلکس جانتیوکس نه تنها با روش کراتین کاملا متفاوت است و مو را از ریشه و به طور پایه ای احیا و ترمیم می کند، بلکه با تمامی روش های پلکس تراپی هم فرق می کند. تاثیرات شگرفی که از این روش روی موهای آسیب دیده مشاهده شده، پیام رسان قدرت این روش و تفاوت عمده آن با سایر روش های مشابه است.

بهترین مارک پلکس تراپی

پلکس جانتیوکس (Junctiox) چیست؟

سوالی که نخست پیش می آید این است که پلکس جانتیوکس (Junctiox) چیست؟ بایستی بدانید که این روش تنها ظاهر موهایتان را احیا نمی کند و به طور عمقی به بافت موها نفوذ می کند و موهایتان را ترمیم می کند.

اساس عملکرد پلکس تراپی به این صورت است که مواد مغذی را که کاملا طبیعی هستند و عاری از هرگونه مواد شیمیایی و آسیب رسان هستند را به داخلی ترین لایه و بافت مو که دچار کات شدن اتصال ها و آسیب شده می رساند. در این روش از فناوری منحصر به فرد و ویژه ای با نام Pronature که به معنای اصلاح کردن است استفاده می شود.

در این فناوری از میکرو مولکول هایی استفاده می شود که لایه بیرونی بسیار صافی داشته و توانایی نفوذ عمقی به بافت مو را دارند. این میکرو مولکول ها وارد لایه کورتکس مو می شوند و در این قسمت مواد مغذی که مو برای احیا نیاز دارد را آزاد می کنند.

پلکس تراپی مو

همچنین بخوانید: کراتین مو چیست

مهمترین ویژگی پلکس جانیتیوکس چیست ؟

جالب است بدانید که این فرایند آزادسازی مواد مغذی خیلی آرام صورت می گیرد و دلیل این امر این است که مو به آرامی و به طور ریشه ای احیا شود.

در واقع در این روش بیش از سایر روش های مراقبت از مو به سلامت مو توجه می شود و اجازه می دهد که مواد مغذی محصول پلکس جانتیوکس خیلی آرام و کند وارد بافت و ساختار مو شود و این موضوع می تواند مهم ترین عملکرد پلکس جانتیوکس به شمار آید که حائز اهمیت است.

پلکس تراپی

محصول پلکس جانتیوکس از چه موادی تشکیل شده است؟

در روش پلکس جانتیوکس از محصولی با نام روش یعنی پلکس جانتیوکس استفاده می شود. اما این محصول از چه مواد تشکیل شده است؟ اصلی ترین و مهم ترین قسمت این محصول را ساختار ساز تشکیل می دهد که خود به تنهایی داریا ۸۰ درصد مواد مغذی است.

مواد مغذی ساختار ساز با نفوذ به عمق موها، باعث تقویت و احیا و همچنین خاصیت ارتجاعی و کشسانی مو می شوند. مواد دیگر موجود در محصول پلکس جانتیوکس سپر محافظ نام دارد که توجه خود را به اتصالات ساختار مو معطوف کرده و شکستگی های مو را احیا می کند.

خوب است بدانید سپر محافظ توانایی این را دارد که کوتیکول های مو را بسته و مانع از خروج مواد مغذی از بافت مو شده، که در نهایت باعث شفافیت و درخشان شدن موها می شود.

مهمترین عملکرد پلکس تراپی چیست

همچنین بخوانید: انواع حالت دهنده مو

پلکس جانتیوکس برای چه موهایی مناسب است؟

روش پلکس جانتیوکس برای تمامی موهای آسیب دیده، سوخته شده در اثر رنگ رنگ، مواد دکو کرم، دکلره ، آسیب دیده در اثر هایلایت، مش، دکوپاژ و همچنین موهایی ک در اثر حرارت و دمای زیاد ابزار حالت دهنده مو . سشوار خشک شده اند مناسب است. این روش برای احیای خشکی موهای فر فوق العاده است.

پلکس تراپی مو

خرید محصولات مراقبت از مو از سایت الانزا

انواع محصولات مراقبت از مو نظیر کرم، ماسک مو و محصولات تقویت و پرپشت کننده موی سر را می توانید از سایت الانزا به صورت اینترنتی سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن درب خانه یا محل کارتان تحویل بگیرید.

با وجود تنوع بسیار خوب برند و مدل محصولات در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا دستتان برای انتخاب کاملا باز است و می توانید یک محصول با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به راحتی خریداری کنید.