اکسسوری بافت مو و انواع مدل ها

اکسسوری بافت مو

مراسمی در پیش دارید و می خواهید موهایتان را بافت بزنید؟

می خواهید بافت موهایتان بیشتر نمایان باشد و جلوه ای بیشتر داشته باشد؟

با انواع بافت مو و اکسسوری بافت مو آشنایی ندارید؟

نمی دانید متناسب با هر نوع بافت مویی، از چه اکسسوری برای زیبایی بیشتر موهایتان استفاده کنید؟

بافت های مو بسیار متنوع هستند، این روزها خیلی زا خانم ها، خصوصا دختران جوان برای آرایش موهایشان متناسب با مکانی که قصد حضور در آن را دارند، استفاده می کنند. در واقع بافت های مو می توانند ظاهر موها را از آن حالت ساده و یکنواخت خارج کرده و ظاهری جذاب به آن بدهند

بافت مو می تواند خیلی ساده و محدود به موهای جلوی سر باشد و یا می تواند به بافت های درشت تر و پیچیده تر در قسمت پشت سر و پایین های مو منتهی شود. به هر حال هر کدام از این مدل بافت موها را که انتخاب کنید، می توانید با اضافه کردن اکسسوری به بافت موهایتان، جذابیت آن را بیشتر کنید.

فرقی نمی کند موهایتان کوتاه باشد یا بلند، حتی اگر موهایتان پرپشت نیست و حجم کمی دارد، باز هم می توانید با اضافه کردن موهای اکستنشن، حجم موهایتان را افزایش دهید، سپس موهایتان را بافت بزنید. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به انواع بافت مو و تواما اکسسوری های متناسب با هر نوع بافت مو را معرفی خواهیم کرد، تا با اطلاعات بیشتری بافت دلخواه خود و اکسسوری آن را در لوازم آرایشی موی سر انتخاب کنید. با ما تا انتهای این مطلب از مجله اینترنتی الانزا همراه باشید.

اکسسوری بافت مو درشت و دم اسبی

اگر موهای بلندی دارید، مدل موی دم اسبی می تواند انتخاب فوق العاده ای باشد. این روزها مدل موی دم اسبی ترند شده و بسیاری از دختران جوان طرفدار آن هستند. ترکیب بافت های درشت از جلوی سر تا فرق سر و در ادامه بستن انتهای بافت به موهای دم اسبی پشت سر، می تواند زیبایی آرایش مو را دو چندان کند.

در این روش بایستی از بافت های درشت از جلوی سر تا فرق سر استفاده شود. بافت های درشت در این مدل نمایی بیشتر داشته و ترکیب بی نظیری با دم اسبی خواهند داشت. موهای دم اسبی می تواند صاف یا فر باشد که کاملا سلیقه ای است. با این حال اگر طرفدار موهای فر و حالت دار هستید، می توانید بعد از زدن بافت جلو و بالای سر، با یک دستگاه حالت دهنده مو و بیگودی، موج هایی درشت در موهای دم اسبی ایجاد کنید. در این مدل اگر موهایتان هایلایت داشته باشد، زیبایی کار بیشتر می شود و موهایتان پرتر نشان داده می شود.

برای دیزاین این مدل بافت مو، از اکسسوری های بزرگ و شلوغ استفاده نکنید. یک کش مو مرواریدی برای بستن حلقه بالای موهای دم اسبی کافیست و جلوه زیبایی به بافت موها خواهد داد.

بافت مو با اکسسوری

همچنین خوانید: اکسسوری مو چیست

اکسسوری بافت مو مدل تیغ ماهی

بافت موی تیغ ماهی چند سالی است که ترند شده و پرطرفدار است. این مدل بافت مو که برای موهای بلند مناسب است، بسیار شیک است. بافت موی تیغ ماهی روی موهای روشن، بلوند و دودی روشن جلوه ای دو چندان دارد.

بافت تیغ ماهی را می توانید روی کل موهای دم اسبی بزنید و از بالا تا پایین موها ادامه دهید. علاوه بر این می توانید موهای پشت سر را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و دو بافت تیغ ماهی داشته باشید.

انتخاب میان این دو بستگی به حجم موها و مدل لباستان داشته و کاملا سلیقه ای است. برای دیزاین این بافت مو می توانید از حلقه های فلزی مرواریدی کوچک، شکوفه های گل، شاخه های گندم استفاده کنید.

وسایل تزیینی بافت مو

اکسسوری بافت مو پری دریایی

بافت موی پری دریایی برای مراسم نامزدی و نیمه رسمی بسیار شیک و خاص است. این بافت که روی موهای دم اسبی بلند انجام می شود، شل بوده و روی موهای پر و حجیم نمایی فوق العاده خواهد داشت.

اگر موهای بلندی دارید ولی موهایتان پرپشت نیست، می توانید ابتدا به موهایتان، موی اکستنشن اضافه کرده یا از پرپشت کننده موی سر استفاده کنید، سپس بافت را بزنید. برای انجام این کار می توانید از اکستنشن موی تیره تر از رنگ مو های خود استفاده کنید تا بافتتان زیباتر شود. برای دیزاین بافت مو پری دریایی می توانید از اکسسوری های بزرگ، نگین دار و دنباله دار در کنار سر و در میان بافت مو استفاده کنید.

وسایل بافت مو چیست

همچنین بخوانید: اکسسوری مو عروس

اکسسوری بافت مو حصیری و آبشاری

بافت موی حصیری یک بافت به ظاهر ساده است. اما زدن این بافت آنقدرها هم ساده نیست و نیاز به تکرار و تمرین دارد. این بافت زیبا که مانند حلقه ای دور سر را می گیرد، با موهای آبشاری بسیار زیبا می شود. بافت حصیری تنها به صورت حلقه دور سر زده نمی شود و می تواند تنها یک طرف سر انجام شود.

این بافت هم به صورت ریز و سفت زده می شود و هم می تواند بافتی درشت و نسبتا شل داشته باشد. برای دیزاین این بافت می توانید از انواع اکسسوری مو مانند دستمال های پارچه ای ساتن طرح دار استفاده کنید و اجازه دهید این بافت زیبا جلوه ای بیشتر داشته باشد.

وسایل بافت مو چیست

محصولات اکسسوری مو

خرید اکسسوری مو از سایت الانزا

به هر مدل بافت مویی که علاقه مند باشید، می توانید متناسب با آن، از انواع اکسسوری مو نظیر گیره های نگین دار و مرواریدی، تل های تزیینی و کار شده و سایر اکسسوری های ترند، به روز و شیک را از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا به صورت آنلاین سفارش دهید و جلوه ای دو چندان به آرایش موهای خود دهید. این محصولات تنوع خوبی داشته و در کنار کیفیت بالا، از قیمت مناسبی برخوردارند.