چگونه از ریمل ابرو استفاده کنیم؟

چگونه از ریمل ابرو بهتر استفاده کنیم؟

یکی از اعضای صورت که تاثیر زیادی در حالت چهره و زیبایی و گیرایی چشم‌ها دارد، ابروها هستند. بانوان همیشه سعی دارند ابروهای خود را تمیز و اصلاح شده و مرتب و خوش‌حالت نگه دارند تا زیبایی چهره و چشم‌های آنها حفظ شود. اگر ابروهای شما توسط یک فرد ناشی خراب شود مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا ابروها به حالت قبلی خود برگردند و شاید هم دیگر این اتفاق نیفتد زیرا ممکن است ابروی جدید رشد نکند و جایگزین نشود. بنابراین یکی از دغدغه‌های مهم پیداکردن آرایشگری است که بتوان با خیال راحت ابروی خود را به او سپرد تا با مرتب کردن ابروها متناسب با چهره و چشم‌های شما به جذابیت‌تان بیفزاید.

علاوه‌بر اصلاح ابروها، رنگ آنها و پرپشت و حجیم بودن ابرو نیز در زیبایی چشم‌ها موثر هستند و از فاکتورهای یک ابروی زیبا به حساب می‌آیند. رنگ ابرو را می‌توان با رنگ کردن یا مداد و سایه کشیدن انجام داد و به ابرو حالت داد اما برای حجم ابروها از مداد ابرو کاری برنمی‌آید. ریمل ابرو یکی از محصولات آرایشی است که به منظور پرحجم نشان دادن ابروها و خوش حالت شدن آنها استفاده می‌شود. اما استفاده از ریمل ابرو روشی موقتی است و اگر به دنبال روش‌های دائمی هستید، بهتر است به دنبال انواع تاتو ابرو باشید. در ادامه قصد داریم راهکارهایی را برای شما بیان کنیم تا بتوانید با استفاده بهتر از ریمل ابرو نتیجه مطلوبی به دست بیاورید.

ریمل ابرو چیست؟

همیشه عنوان ریمل را در ارتباط با مژه‌ها استفاده می‌کردند اما امروزه با طراحی و تولید محصولی برای زیباتر شدن ابروها ریمل را در مورد ابرو نیز به کار می‌برند. ریمل ابرو دقیقا عملکردی همانند ریمل مژه دارد و ابروها را موقتی خوش‌حالت و خوش رنگ و حجیم می‌کند. ریمل ابرو رنگ‌های متنوعی دارد که می‌توان متناسب با سلیقه و رنگ چشم یک رنگ از آن را برای رنگ دادن به ابرو استفاده کرد. به این محصول رنگ ابرو یا ژل ابرو نیز می‌گویند. تنها تفاوت ریمل ابرو با ریمل چشم در این است که ریمل ابرو علاوه‎ بر اینکه دارای رنگدانه‌های کمتری است بافت سبک‌تری نیز دارد و به همین دلایل برای استفاده بر روی مژه‌ها اصلا مناسب نیست. همچنین می توان بجای ریمل ابرو از ژل فیکساتور ابرو سریتا برای زیباتر شدن ابرو ها نیز استفاده کرد.

کاربرد ریمل ابرو

کاربرد ریمل ابرو

اگر ابروهایی کمرنگ و کم‌پشت دارید یا تارهای مو ابروی شما بدحالت شده‌اند می‌توانید از ریمل ابرو خوب و قیمت مناسب استفاده کنید. ریمل ابرو یک راه‌حل موقتی برای حجیم نشان دادن و خوش رنگ کردن ابروها می‌باشد که با استفاده از آن جاهای خالی ابرو به صورت طبیعی‌تری پر نشان داده می‌شود. علاوه‌بر این موارد ریمل ابرو می‌تواند ابروهایی را که حالت نمی‌گیرند را خوش حالت کند و این ظاهر زیبا را برای مدت زیادی بر روی ابروهای شما حفظ کند. 

انواع ریمل ابرو

ریمل‌های ابرو در دو نوع متفاوت در بازار وجود دارند: یکی ریمل ابروی ساده (Clear) و دیگری ریمل ابروی رنگی (tinted) است. ریمل ابروی ساده برای بانوانی با ابروهای طبیعی و پرپشت مناسب است و فقط به ابروها حالت می‌دهد ولی ریمل ابروی رنگی را مناسب استفاده بر روی ابروهای کم‌پشت طراحی کرده‌اند تا بتوانند با استفاده از آن ابروهای خود را حجیم و پرپشت و خوش‌حالت نشان داد.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از تقویت ابرو سریتا

روش استفاده از ریمل ابرو

روش استفاده از ریمل ابرو

استفاده از ریمل ابرو شاید در اوایل برای شما سخت باشد و با حجم زیادی از مواد که بر روی ابروی خود باقی گذاشته‌اید نتوانید از این محصول نتیجه‌ای مطلوب بگیرید اما با گذشت زمان در استفاده آن کنترل لازم را کسب خواهید کرد. بنابراین استفاده صحیح و اصولی از ریمل ابرو و همچنین تجربه روزافزون شما در استفاده از آن می‌تواند تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد این محصول بر روی ابروهای‌تان داشته باشد. هدف این متن بیان راهکارهایی برای استفاده بهتر از ریمل ابرو است تا بتوان ابروها را با استفاده از آن در بهترین حالت خود نگهداشت. 

ریمل ابرو بهتر است که در آخرین مراحل آرایش صورت استفاده شود و قبل از استفاده از آن با مداد ابرو ابرو‎های خود را طراحی و کادربندی کنید. برای شروع برس ریمل را بیرون آورده و توجه کنید که حجم زیادی از مواد ریمل روی برس نباشد، برای ریمل زدن حرکت دست شما باید مانند یک برف پاک شیشه ماشین باشد و در جهت مخالف رویش مو از دم ابرو شروع کرده و به گوشه داخلی ابرو بروید در این مرحله ابروهای شما نامرتب می‌شوند، حالا باید از نوک ابرو شروع کنید و به سمت دم ابرو رفته و ابروها را با برس ریمل مرتب کنید. ابتدا شما باید تصمیم بگیرید که قصد دارید چه حالتی را به ابروهای خود بدهید. اگر می‌خواهید ابروهای لیفت شده و رو به بالایی داشته باشید باید برس ریمل را از پایین به سمت بالا بکشید اما اگر تمایل دارید که ابروهای شما حالت طبیعی خود را نگه دارند باید حرکت دست شما از راست به چپ و بالعکس باشد. 

توجه داشته باشید که نباید ریمل ابرو را دوبار پشت هم بر روی ابرو استفاده کنید زیرا ریمل سریعا خشک می‌شود و بار دوم ریمل زدن باعث برهم زدن نظم ابروها می‌شود همچنین چندبار ریمل زدن روی ابرو باعث می‌شود که مواد ریمل روی ابروهای شما تکه‌تکه شود و ظاهری نازیبا به وجود بیاورد که مجبور خواهید شد ریمل را کاملا پاک کرده و از ابتدا ریمل بزنید. هرگز نگران پاک کردن ریمل ابرو نباشید زیرا این محصول به راحتی با یک پاک کننده آرایش صورت از روی ابروی شما تمیز می‌شود.

ریمل ابرو خوب و قیمت مناسب

نکات مورد نیاز برای خرید و استفاده از ریمل ابرو

  • ریمل ابرویی متناسب با رنگ تارهای ابروی خود انتخاب کنید تا نتیجه بهتر و ابروهایی با ظاهری طبیعی‌تر داشته باشید و یا می‌توانید ریملی با رنگ کمی روشن‌تر یا تیره تر از رنگ ابروی خود را انتخاب کنید.
  • برای افزایش حجم ابروها لازم است حرکات برس ریمل کوتاه و روبه بالا باشد.
  • ریمل ابروی شفاف یا ژل ابرو برای لیفت کردن ابروها در خانه و بدون استفاده از مواد کاملا مناسب است.

همچنین بخوانید: رنگ مخصوص ابرو چیست

خرید اینترنتی ریمل ابرو از الانزا

خرید اینترنتی ریمل ابرو از الانزا

برای خریدن انواع ریمل‌های ابرو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می‌توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا سربزنید و در قسمت محصولات آرایشی مربوط به لوازم ارایشی ابرو به ریمل‌های ابرو از برندهای معتبر دسترسی پیدا کنید و با مطالعه ویژگی‌های آنها و مقایسه کالاها ریمل ابروی مناسب خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. با خرید از الانزا از اصالت کالا و کیفیت محصول مطمئن باشید و از خرید خود لذت ببرید.