جشنواره بهار هزار تخفیف الانزا

بهار هزار تخفیف ، نام جدیدترین جشنواره فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی الانزا است که از ۲۴ اردیبهشت تا ۴ خرداد ماه ۱۴۰۱ در حال برگزاریست. به این بهانه باز هم مانند گذشته با دنیایی از تخفیف‌ها و هدیه‌های ارزشمند همراه شما هستیم تا در کنار خریدهای با کیفیت خود از الانزا، احساس رضایت بیشتری را تجربه کنید.

بهار هزار تخفیف الانزا

در این جشنواره سعی داریم با هیجان‌انگیزترین تخفیف‌ها و هدیه‌ها، از برندهایی که امروزه میان مصرف‌کنندگان بسیار پرطرفدار هستند، شگفت زده‌تان کنیم. البته در کنار همه این شگفتی‌ها، الانزا نیز برای شما عزیزان هدیه‌ها و شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

موارد زیر برخی تخفیف‌ها و هدیه‌های شگفت‌انگیز الانزا در جشنواره هزار تخفیف هستند:

  • تخفیف‌هایی تا سقف ۶۰ درصد بر روی محصولات برندهای مختلف
  • هدیه ۷۰ هزار تومانی برای خرید بالای ۴۰۰ هزار تومان
  • ارسال رایگان تمامی سبدهای خرید ۴۰۰ هزار تومانی و بیشتر
  • هدیه‌های خاصی در کنار برخی محصولات برندهای مختلف

معرفی برندهای تخفیف دار جشنواره اردیبهشت ماه الانزا

در ادامه اطلاعاتی درباره برندهای تخفیف داری که محصولات آن‌ها، در جشنواره پرتخفیف الانزا موجوداند، به همراه جزئیات حضور آن‌ها در این جشنواره برای شما عزیزان شرح داده‌ شده‌است. پس با ما همراه باشید.

برند پ‎رتخفیف تاپ شاپ

تاپ شاپ یک برند معتبر ایرانی است که محصولات متنوع بهداشتی و مراقبتی آن در میان مصرف‌کنندگان، بسیار پرطرفدار هستند. این برند که تمامی محصولات بهداشتی و مراقبتی خود را با هدف ارتقا سلامت و زیبایی فردی تولید و عرضه می‌کند، در این جشنواره با الانزا همراه است و تمامی محصولات آن با ۲۰ تا ۳۵ درصد تخفیف، به فروش می‌رسند.

برند پرتخفیف ایلابرت و هدیه‌های جذاب آن

برند ایرانی ایلابرت، در سال‌های اخیر تمامی محصولات خود را با بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی کرده‌است. این برند معتبر با استفاده از فرمولاسیون‌های پیشرفته و بهره‌گیری از گیاهان مفید و سودمند، سلامت و زیبایی را با محصولات خود به تمامی مصرف‌کنندگانش هدیه می‌دهد.

البته این پایان جذابیت‌های این برند نیست! مژده می‌دهیم که محصولات برند ایلابرت نیز تا ۳۵ درصد در سایت الانزا تخفیف دار شده‌اند. اما باز هم این پایان ماجرا نیست!

در مدت زمان برگزاری جشنواره بهار هزار تخفیف، ایلابرت به تمامی کسانی که سرم پوست‌های این برند را تهیه کنند، یک فیس واش نیز به عنوان هدیه تقدیم خواهد کرد.

برند پرتخفیف موزیلا

برند موزیلا که تولیدکننده ایرانی انواع محصولات آرایشی و بهداشتی است، با مجوز رسمی ورود کالا از وزارت بهداشت، تمامی محصولات خود را تولید و عرضه می‌کند. محصولات این برند نیز که بسیار مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار دارند، به مناسب این جشنواره، به صورت اختصاصی در فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی الانزا با ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

برند پرتخفیف ایویم و هدیه‌های جذاب آن

محصولات تولید شده توسط این شرکت، بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه هستند. بنابراین اگر قصد خرید یک محصول درجه یک، مطرح و مناسب از نظر قیمت و کیفیت را دارید، محصولات برند ایویم را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

البته توصیه می‌کنیم این محصولات را در طی مدت زمان جشنواره پر تخفیف الانزا خریداری کنید. زیرا علاوه بر تخفیف‌هایی تا سقف ۲۵ درصد بر روی محصولات آن، در صورتی که محصولات روتین پوستی ایویم را خریداری کنید، یک کرم مرطوب کننده رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

برند پرتخفیف لیمپیو

برند لیمپیو که توسط شرکت سام آرای افق از سال ۱۳۹۲ تولیدات خود را در زمینه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کرده است نیز، در جشنواره بهار هزار تخفیف الانزا حضور دارد. این برند معتبر و بسیار پرطرفدار، بر روی محصولات خود، به مناسب جشنواره الانزا تا سقف ۲۰ درصد تخفیفاتی را اعمال کرده‌است.

برند پرتخفیف درماتیپیک

محصولات برند درماتیپیک یک انتخاب عالی برای افرادی است که می خواهند علاوه بر استفاده‌ی محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا، هزینه زیادی نکنند و از امنیت و کیفیت محصول اطمینان داشته باشند. برای خرید محصولات درماتیپیک در جشنواره بهار هزار تخفیف الانزا، می‌توانید محصولات این برند را تا سقف ۱۰ درصد ارزان‌تر از سایر فروشگاه‌ها تهیه کنید.

ای آی ان پرهدیه در جشنواره الانزا

برند شناخته شده و پر طرفدار ای آی ان، در این جشنواره نیز مانند همیشه همراه فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی الانزا می‌باشد. اما این بار علاوه بر تخفیف‌های همیشگی که برای محصولات آن در سایت الانزا موجود می‌باشد؛ برند ای آی ان در مدت جشنواره بهار هزار تخفیف، در کنار برخی محصولات خود یک کرم مرطوب کننده نیز هدیه خواهد داد.

محصولات هدیه دار ای آی ان در این جشنواره عبارتند از:

محصولات سایر برندهایی که در جشنواره بهار هزار تخفیف شامل تخفیف شده‌اند: