لوازم آرایشی مک تقلبی تا اصل

لوازم آرایشی مک تقلبی تا اصل

قطعا شما هم بارها و بارها دیده اید که یک برند بسیار معروف در بازار با چند قیمت به فروش می رسد. اما کدام تقلبی است و کدام اصل؟ بسیاری از ما همیشه با این چالش روبرو هستیم که یک برای خرید برند مک ، با قیمت های بسیار نجومی روبرو می شویم و بار دیگر با قیمتی نصف و شاید هم کمتر، روبرو هستیم. اما چگونه باید تشخیص دهیم کدام بهتر است؟ مک برندی بسیار معتبر در کل جهان می باشد که اکثر سلبریتی های معروف از این برند استفاده می کنند. بسیاری از خانم هایی که قصد زیباتر شدن را دارند همیشه به دنبال خرید این برند هستند. اما تصور کنید به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنید که کرم پودر مک را با قیمت بسیار بالایی به فروش می رساند در فروشگاهی دیگر همین کرم پودر با قیمت بسیار مرقون به صرفه دیده می شود. کدام را باید بخرید؟ آیا قیمت های بالا همیشه نشانه اصل بودن این برند هستند؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا بتوانید با روش هایی خاص مک اصل را از غیر اصل تشخیص دهید. 

لوازم آرایشی مک

روش های خاص شناخت ظاهری لوازم آرایشی مک اصل از تقلبی

بسیاری از بانوان در سرتاسر این کره خاکی برایشان بسیار حائز اهمیت است که از لوازم آرایش اصل استفاده کنند. چرا که برای آن ها سلامت پوست شان از همه چیز مهم تر است. اما واقعیت این است که تشخیص اصل بودن و یا تقلبی بودن محصولات آرایشی به این راحتی ها هم نیست. باید اطلاعات بسیار زیادی درباره هر برند داشته باشید تا بتوانید اصل بودن و یا تقلبی بودن یک برند را تشخیص دهید. یکی از ساده ترین روش های اصل بودن، ظاهر و کیفیت محصولات می باشد. باید توجه داشته باشیم که لوازم آرایشی زنانه که بتواند کارکرد درستی روی صورت شما داشته باشد، می‌تواند به یکی از بهترین و جذاب ترین لوازم آرایشی شما مبدل شود. در این جا روش هایی برای شناخت ظاهری محصولات اصل و تقلبی مک به شما معرفی می‌کنیم.

استفاده از سایت های معتبر برای شناخت اصل یا تقلبی بودن لوازم آرایشی مک

امروزه اکثر خریدهای ما به دلیل کمبود وقت، اینترنتی شده است. به همین دلیل بسیاری از ما به سایت ها و فروشگاه های آنلاین لوازم آرایشی رجوع می کنیم تا هم اطلاعات مفیدی کسب کنیم و هم خرید مطمئنی را تجربه کنیم. به همین دلیل یکی از مواردی که شما باید برای خرید لوازم آرایش مک اصل دقت کنید این است که به یک وب سایت معتبر رجوع کنید. ما در الانزا، برند مک اصل را به شما عرضه می کنیم.

همچنین بخوانید: برای ماندگاری بیشتر ارایش چه باید کرد

آرم و حروف در بسته بندی لوازم آرایشی مک

آرم و حروف در بسته بندی لوازم آرایشی مک

برای این که بتوانیم از تقلبی یا اصل بودن لوازم آرایشی مک مطمئن شویم در وهله اول بهتر است آرم و حروف روی بسته بندی آن را بشناسیم. باید بدانیم آرم لوازم آرایشی مک معمولاً بر روی محصولات واقعی آن متمرکز است. اما در نسخه تقلبی آرم و حروف مک در بالا یا پایین قرار گرفته است. برند مک اصل، همیشه با حروف بزرگ بر روی بسته بندی های خود، نشانش را هک می کند.

تفاوت پوشش جلد در محصولات آرایشی مک

یکی از مواردی که شما در تشخیص اصل و تقلبی بودن برند مک می توانید از آن استفاده کنید. پوشش جلد محصولات می باشد. برند مک معمولا از پوشش های متفاوت و ظریف در بسته بندی های خود استفاده می کند در حالی که در برندهای تقلبی یا جلد مناسبی وجود ندارد و یا اگر جلدی هست بسیار از زر ورق های شفاف با جنس صدا دارد استفاده می شود. همچنین در بسیاری از بسته بندی های تقلبی اندازه شیشه متناسب با اصل آن نیست و معمولا از شیشه های بزرگ تری استفاده شده است. پس به بسته بندی محصول قبل از باز کردن بسیار دقت کنید.

روشهای شناخت مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی مک اصل یا تقلبی

محصولات آرایشی مک یک برند بسیار محبوب و گران‌قیمت هستند که بسیاری از مردم سعی می‌کنند برای خرید آن از فروشگاه معتبر استفاده کنند. برخی نیز محصولات مشابه و فیک با قیمتی پایین تر از قیمت اصل این محصول را تهیه می‌کنند. این لوازم آرایشی جعلی با مواد تشکیل‌دهنده اش نیز می‌تواند برای پوست شما مضر باشد. و یا حتی میتوانند آسیب های جدی و جبران ناپذیری را برای پوست شما ایجاد کنند. اگر فکر می‌کنید که چیزی جعلی است، به خاطر سلامت خود از آن استفاده نکنید.

مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی مک

عطر بوی محصولات آرایشی مک

رژ لب جدید مک دارای عطر وانیل شیرین است. تقلبی آن اغلب عطر پلاستیکی دارد و عطر و بوی بدی می‌دهد. اگر مطمئن نیستید، محصولی را انتخاب کنید؛ که بتوانید بوی آن ‌را بپذیرید.

عطر بوی محصولات آرایشی مک

رنگ‌آمیزی محصولات آرایشی اصل یا تقلبی مک

در محصولات آرایشی اولین چیزی که با باز شدن آن محصول به چشم می آید رنگ آن محصول می باشد. محصولات تقلبی مک معمولاً دارای رنگ‌دانه کمتر نسبت به موارد واقعی هستند و شما نیاز دارید که دو یا چند بار روی سطح پوست خود بچرخید تا بتوانید رنگ روی سطح پوست را به‌ وضوح ببینید. در کنار یک محصول مشابه یا یکسان، به شما اجازه می‌دهد اختلاف بین دو محصول را ببینید.

بهتر است بخوانید: آموزش آرایش تابستانی

تست محصولات آرایشی مک بر روی پوست برای شناخت اصل یا تقلبی

یکی از راه های تشخیص اصل بودن و فیک بودن محصولات مک، تست بر روی پوست دست است. مقداری از محصول را بر روی دست خود بکشید. معمولا سعی کنید این کار را بر روی جایی از دست انجام دهید که پوستی نرم و بی مو دارد. برای مثال پشت دست و یا بازو. محصولات مک اصل معمولا دارای بافتی نرم هستند و به خوبی دارای پوشانندگی می باشند. به عبارتی روی پوست می خوابند. اما محصولات فیک مک بر روی پوست باقی می مانند و شما هنگام استفاده، احساس خستگی و سنگینی می کنید.

تست محصولات آرایشی مک بر روی پوست

سخن پایانی

در پایان باید به این نکته توجه کنیم که برای انتخابی مناسب از لوازم آرایشی مک باید تمام مشخصات ظاهری و داخلی این محصول را بشناسیم تا بتوانیم نوع اصل او تقلبی آن را به خوبی تشخیص دهیم.

برای این که دچار دردسر خرید محصولات آرایشی تقلبی مک نشوید بهتر است که مستقیما از عرضه کننده های محصولات مک خریداری کنید و یا آن را آنلاین از وب سایت معتبر سفارش دهید. شما برای خرید لوازم آرایش صورت اورجینال مک می توانید به وب سایت الانزا سر بزنید و به صورت آنلاین اصل ترین محصولات مک را سفارش دهید و در کمترین مدت، آن را درب منزل خود دریافت کنید.