راهنمای خرید کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

راهنمای خرید کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

کرم سفت کننده پوست چیست؟ 

برای چه باید از کرم سفت کننده پوست صورت استفاده کنیم؟

بهترین کرم لیفت کننده و سفت کننده پوست صورت کدام است؟!

شل شدگی و افتادگی پوست یکی از مهمترین اتفاقاتی است که برای هر شخصی می افتد و خیلی وابسته به سن و سال افراد نمی باشد چرا که برخی افراد به دلیل قرار گرفتن در شرایط خاصی سن پوستی بالاتر از سن واقعی خود خواهند داشت و عده ای دیگر هستند که سن پوستی کمتری نسبت به سن واقعی خود دارند. در ادامه ما می خواهیم به شما در رابطه با تاثیر صورت صحبت کنیم تا با آگاهی کامل خرید خود را انجام بدهید. برای آشنایی بیشتر با بهترین کرم سفت کننده پوست صورت با مجله اینترنتی الانزا همراه باشید. 

کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

پوست صورت پس از ۳۰ سالگی به صورت طبیعی دچار علائم پیری شده و در نهایت یک روز که از خواب بیدار می شوید و در برابر آیینه قرار خواهید گرفت با شگفتی متوجه خواهید شد که پوست تان بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید دچار پیری و چین و چروک شده است. در این شرایط است که برای درمان چین و چروک ها به استفاده از کرم های لیفتینگ و سفت کننده پوست صورت پناه خواهید برد و در نهایت اگر نتیجه دلخواه خود را نگیرید برای درمان به روش های تهاجمی به پزشک متخصص مراجعه خواهید کرد. کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست با لایه برداری و آبرسانی پوست انسان در طولانی مدت تاثیرات بسیار چشم گیری خواهد داشت و علائم پیری را بسیار کاهش خواهد داد، نکته ای که هنگام استفاده از این محصولات باید به آن توجه داشته باشید این است که این علائم و برطرف شدن پیری زودرس پوست با استمرار در استفاده محصولات زیبایی و درمانی پوست از بین خواهد رفت و نتایجی بسیار شگفت انگیز را مشاهده خواهید کرد. 

راهنمای خرید کرم سفت کننده پوست صورت و بدن

هنگام خرید کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست صورت و بدن باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید، در ادامه برای راهنمای خرید کرم سفت کننده پوست صورت و بدن با ما در این مقاله همراه باشید.

مواد تشکیل دهنده کرم سفت کننده پوست 

مواد تشکیل دهنده کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست باید شامل محصولاتی باشد که فاقد حساسیت است و برای پوست های حساس نیز مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین برای خرید کرم سفت کننده باید به مواد تشکیل دهنده کرم سفت کننده پوست صورت و بدن توجه بسیاری داشته باشید چرا که این کرم ها در تماس مستقیم پوست صورت قرار داشته و نیاز است تا مواد اولیه تازه و طبیعی در آن به کار رفته باشد.

 • ویتامین C: ویتامین C یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که تاثیر رادیکال های آزاد جمع شده بر پوست را خنثی کرده و یک عامل جنگنده با التهابات پوستی می باشد. ویتامین C باعث گردش خون رسانی در پوست صورت تان می شود و به طور بالینی ثابت شده است که رشد کلاژن را تجدید خواهد کرد. ویتامین C به دلیل وجود اسیدیته ویتامین C به صاف کردن و نرم کردن سطح پوست صورت کمک می کند. 
 • رتینول: رتینول یک نوع ماده بدون نسخه است که رتین A داشته و به آسانی به لایه های بیرونی پوست تان نفوذ خواهد کرد، این محصول یک جنگنده موثر و قوی برای از بین بردن چین و چروک های پوست صورت تان است. رتینول تولید کلاژن صورت را افزایش داده و اندازه منافذ باز پوست را نیز کاهش خواهد داد که در نهایت بسیاری از نقاط پوست تان را محو خواهد کرد. 
 • نیاسینامید: نیاسین یا ویتامین B3 به عنوان یک مکمل پوستی مغذی مورد استفاده قرار گرفته، که اخیرا به ماده اصلی ضد پیری شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است. این ماده از مانع پوستی شما عبور کرده و جذب سطوح پایین تر پوست شما می شود که در نهایت حالت ارتجاعی پوست شما را افزایش خواهد داد. 
 • هیالورونیک اسید: یکی از محبوب ترین مکمل های دنیا هیالورونیک اسید است که برای سرم ها و کرم سفت کننده پوست استفاده می شود و یک مرطوب کننده قوی به حساب می آید که حالت ارتجاعی به پوست داده و التیام بخش آسیب های پوستی است. هیالورونیک اسید یک عنصر رایج در انواع کرم دور چشم است که اغلب برای چین و چروک پنجه کلاغی ها از آن استفاده می شود. 

کاربرد کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

از آنجایی که همه ما می دانیم کرم های لیفتینگ صورت تمام خواسته ی ما را برای درمان چین و چروک برآورده نخواهند کرد بنابراین شما باید با آگاهی کامل خرید خود را انجام بدهید و بدانید که از کرم سفت کننده پوست صورت انتظار معجزه و جوانسازی کامل نداشته باشید. این کرم ها به طور تخصصی برای درمان مشکلات پوستی شما در نظر گرفته شده است و می تواند به مشکلات اصلی تان پاسخ مناسبی بدهد و به مرور زمان کمک بسیاری برای درمان مشکلات پوستی تان خواهد کرد.

کاربرد کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست 

خواص آبرسانی کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

از مهمترین خواص آبرسانی کرم سفت کننده پوست باید به آبرسانی آن اشاره نمائیم، این کرم ها در ابتدا پوست شما را لایه برداری کرده و پس از آن به وسیله ی مواد مغذی که دارد پوست شما را آب رسانی خواهد کرد. با این حساب کرم سفت کننده پوست باید خاصیت آب رسانی داشته باشد و شما با استفاده از یک کرم لیفتینگ چندین کار را با هم انجام خواهید داد و در هزنیه هایتان نیز صرفه حویی خواهد کرد.

نوع پوست صورت

یکی از مهمترین عواملی مکه بر انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی تاثیر گذار است انتخاب صحیح این محصولات براساس نوع پوست صورت تان می باشد، سازگار بودن پوست با محصولات بهداشتی یکی از مهمترین دلایلی است که شما باید هنگام خرید به آن توجه نمائید. 

نحوه مصرف کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست صورت 

نحوه مصرف کرم سفت کننده پوست صورت به اینگونه است که شما باید ابتدا راهنمای استفاده از محصول که داخل جعبه آن قرار دارد را به درستی بخوانید و براساس آن از کرم صورت استفاده نمائید. توجه داشته باشید که کرم سفت کننده پوست صورت را همانند نسخه پزشک خود مصرف نمائید و به درستی استفاده کنید تا تاثیر درستی داشته باشد. کرم لیفت صورت به مرور زمان نتایج خود را مشخص خواهد کرد و البته که تاثیر گذاری این محصول در برندهای مختلف متفاوت می باشد اما در برخی از موارد افرادی هستند که با استفاده اولیه تغییرات را احساس خواهند کرد. 

کرم سفت کننده پوست صورت چگونه کار می کنند؟ 

کرم سفت کننده پوست صورت چگونه کار می کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که: 

 1. رطوبت داخل پوست را افزایش می دهد. 
 2. از پوست در برابر اشعه های ماورابنفش خورشید و آسیب های ناشی از نور خورشید محافظت خواهد کرد. 
 3. با رساندن آنتی اکسیدان ها به داخل پوست صورت تان از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد محافظت خواهد کرد.
 4. باعث مهار آنزیم کلاژناز می شود. 
 5. اپیدرم بیرونی پوست را لایه برداری خواهد کرد. 
 6. گردش خون سلولی را در غشای میانی افزایش خواهد داد و باعث رشد کلاژن سازی جدید در پوست می شود. 

بهترین کرم سفت کننده صورت 

یکی از مهمترین نکاتی که پس از تشخیص نوع پوست برای خرید محصولات درمانی و لیفتینگ مهم است برند و مارک این محصول می باشد. برندهای معتبر می توانند کیفیت محصولات خود را تضمین نمایند و اگرچه در تمامی موارد این نکته صدق نکند اما باز هم با وجود برندهای معتبر هیچگاه اقدام به خرید محصولات درمانی که نمی شناسید نکنید. 

 • کرم سفت کننده پوست لیراک
 • کرم سفت کننده پوست ویشی
 • کرم سفت کننده پوست والنسی 
 • کرم سفت کننده پوست سینره

بهترین کرم سفت کننده صورت 

کرم محکم کننده صورت بالای ۴۰ سال سینره 

یکی از پرفروش ترین کرم های سفت کننده صورت از برند سینره است که برای افراد بالای ۴۰ سال طراحی و تولید شده است، این محصول یک لایه الاستیک محکم و ظریف روی پوست شما خواهد کشید که در مدت زمان کوتاهی به بهبود افتادگی آن نیز کمک خواهد کرد. مواد به کار رفته در این کرم با تحریک ساخت پروتئین های رشته ای موجب تقویت حالت ارتجاعی پوست می شود و در مجموع چین و چروک های پوست تان را محو تر خواهد کرد. 

 • ترمیم کننده و ضد التهاب 
 • تقویت ساختار پوست 
 • جلوگیری از تخریب پروتئین های پوست
 • دارای مواد مرطوب کننده برای حفظ رطوبت پوست 
 • دارای آنتی اکسیدان قوی جهت خنثی کردن آلودگی ها 
 • روزی ۲ بار مصرف شود. 
 • مناسب برای پوست صورت

کرم لیفتینگ و سفت کننده صورت و گردن والنسی 

این کرم از پر فروش ترین کرم های سفت کننده صورت از برند والنسی است که با عملکرد خاص خود در کنار استفاده از پودر مروارید و محافظت از رطوبت پوست ر بخش میانی پوست تان تغییرات بسیاری ایجاد خواهد کرد. این کرم چربی اضافه پوست شما را کنترل کرده و موجب تغذیه پوست شما خواهد شد، در نهایت با فرم دهی پیشانی و گونه هایتان به زیبایی صورت و جوانسازی آن کمک خواهد کرد. 

 • کمک به حفظ رطوبت پوست 
 • محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر 
 • کمک به محو کردن چین و چروک 
 • کاهش التهابات پوستی 
 • شفاف شدن پوست 

کرم لیفتینگ و سفت کننده صورت و گردن والنسی 

نتیجه گیری در کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست

همانطور که در نوشتار بالا گفته شده است برای داشتن پوستی سالم و زیبا نیاز به مراقبت درست و اصولی وجود دارد که استفاده از کرم سفت کننده صورت یکی از مهمترین آن ها است. این کرم به حفظ رطوبت داخل پوست و محو کردن چین و چروک های پوستی شما بسیار کمک کرده و در نهایت پوستی شاداب و سالم خواهید داشت. برای خرید محصولات درمانی و مراقبتی پوست صورت می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کنید و با تنوع بالا کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست آشنا شده و خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید.

حتما مطالعه کنید:  اولاپلکس جادوی ترمیم مو | اولاپلکس تراپی در رنگ مو و دکلره
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *