درباره برند سینره چه می‌دانید؟

معرفی برند سینره

در این مقاله به معرفی برند سینره پرداخته ایم، برند محبوب که با تولید محصولات با کیفیت، موفق به کسب سهم بزرگی از بازار لوازم آرایشی بهداشتی شده است. اگر می خواهید بدانید، برند سینره ساخت کجاست ، کیفیت آن در چه سطحی است، آیا تست حیوانی دارد، صاحب آن کیست و… پیشنهاد می دهیم تا انتهای این مقاله با الانزا همراه باشید:

برند سینره ساخت کجاست؟

سینره نامی آشنا در زمینه تولیدات آرایشی و بهداشتی و محصولات آرایشی اصل برای تمامی افراد جامعه است. اما برند سینره ساخت کجاست ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم، سینره با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و امکانات تولیدی در پیشرفته ترین لابراتوارهای شرکت دانش بنیان طبیعت زنده، در ایران تولید می‌شود.

کارخانه سینره در یاسوج است، مدیر عامل شرکت طبیعت زنده در شرح دلیل اینکه یاسوج را برای استقرار کارخانه انتخاب کرده اند، اعلام کرد: ما یاسوج را انتخاب کردیم زیرا استعداد این شهر برای کشت گیاهان دارویی چشمگیر است و این گیاهان می‌توانند به محصولات با کیفیت بر پایه مواد اولیه گیاهی تبدیل شود.

درباره برند سینره

برند سینره متعلق به شرکت دانش بنیان طبیعت زنده است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد، در معرفی برند سینره باید بگوییم، هدف ایجاد این برند تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بوده و سینره نام گیاهی با گل های زیبا است.

شرکت طبیعت زنده محصولات خود را به کمک نیروهای متخصص و تلاشگر تولید کرده و بعد از مدتی در سال ۱۳۸۸ موفق به کسب عنوان برند برتر شد. برند سینره هم اکنون مورد تایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح کشور و بین الملل، نظیر آکادمی بیماری های پوست و مو لندن است.

این برند در ایران و در سطح بین الملل شناخته شده و به عنوان یکی از تولید کننده ها و صادر کننده های محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و معتبر شناخته می‌شود.

سینره با استفاده از مواد اولیه با کیفیت (تهیه شده در اروپا) و با بهره گیری از گیاهان مفید و سودمند شهر یاسوج، تولید می‌شود. فرمولاسیون این محصولات حاصل تلاش محققان و متخصصان کشور ایران، سوئیس و فرانسه است.

برند معظم سینره، در لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده طی سالها تلاش مستمر در زمینه طراحی انواع فرمولاسیون برای تولید بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی به وجود آمده است. هدف این برند، بهبود سطح بهداشت و ایجاد امکانات لازم برای سلامت پوست و مو است.
بزرگترین ابزار تبلیغاتی سینره، کیفیت و تاثیرگذاری مطلوب آن بوده است. بسیاری از مصرف کنندگان حتی اگر تبلیغات این برند را مشاهده نکرده باشند، بعد از یک بار

مصرف، اقدام به تهیه مجدد آن محصول و سایر تولیدات برند سینره کرده و این برند را به دیگران نیز پیشنهاد می دهند.
به این ترتیب سینره تبدیل به برندی معتبر شده و موفق به کسب سهم بزرگی از بازار لوازم بهداشتی و آرایشی در کشور شده است. در همین راستا سینره، همواره در جهت حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار به تولیدات خود ادامه می دهد.

برند سینره تست حیوانی دارد؟

سینره در جهت حفاظت از محیط زیست، به گونه ای فعالیت می‌کند که توسعه آن به زیست محیط های طبیعی آسیبی وارد نسازد. اما آیا برند سینره تست حیوانی دارد؟ یا برای تست محصولات و تولیدات خود از حیواناتی نظیر خرگوش رالف و سایر حیوانات استفاده می‌کند؟

آزمایش بر روی حیوانات با عوارض شدید، ایجاد زخم های عمیق پوستی تا مرگ حیوان همراه است. خبر خوب برای مدافعان حقوق حیوانات این است که برند سینره تست حیوانی ندارد و می‌توانید خرید لوازم بهداشتی اورجینال را با خیال راحت انجام دهید.

برند سینره تست حیوانی دارد

برند سینره در هیچ کدام از مراحل تولید روی حیوانات آزمایش انجام نمی‌دهد و در تولیدات آن از مواد طبیعی و گیاهی استفاده می‌شود. بنابراین محصولات آرایشی و بهداشتی سینره، یک مجموعه تولیدات ارگانیک و امن برای انسان ها و حیوانات محسوب می‌شود.

صاحب برند سینره

تا اینجای مقاله به معرفی برند سینره پرداختیم. این برند با مدیریت و هوشمندی گروهی از متخصصان اداره می‌شود که در استان یاسوج، کهگیلویه و بویراحمد و تهران به فعالیت می پردازند. صاحب برند سینره ، آقای قربانی است.

آقای قربانی، اخیرا در سالن هتل بزرگ شیراز، با حضور مدیر عامل شرکت طبیعت زنده، مدیر کارخانه سینره و پرسنل کارخانه سینره، اولین همایش ماندگاران طبیعت زنده را برگزار نموده اند.

مدیر کارخانه سینره که این همایش را جهت تقدیر از پرسنل کارخانه برای موفقیت در تولیدات سینره تشکیل داده بود، ضمن تقدیر از مدیر عامل طبیعت زنده از مدیریت عالی و حس مسئولیت پذیری پرسنل کارخانه تشکر کرد.

اهداف برند سینره

 • بهبود سطح کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان سینره و حین انجام تولیدات برای کاهش خطرات ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی
 • ارتقاء فرهنگ مشتری مداری و جلب رضایتمندی مصرف کنندگان با بهبود رسیدگی به نظرات و سنجش رضایتمندی مشتریان سینره
 • بهبود توانایی های نیروی انسانی برای تولید محصولات برتر با افزایش روحیه مسئولیت پذیری در تولید گروهی
 • کنترل کیفیت و جلوگیری از ورود آلاینده ها در محیط زیست با استفاده از فناوری غیر آلاینده
 • بهره گیری از منابع طبیعی و قابل بازیافت مواد
 • افزایش سطح کیفیت تولیدات مختلف سینره، برای حداکثر سازی حس رضایتمندی و وفاداری مصرف کنندگان
 • پیشرفت مداوم و سودآوری از گسترش تولید
 • ارائه آموزش های لازم برای ارتقاء سطح آگاهی سازمان تولیدی و اداری برای مشتری مداری، بهبود کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی و محیط زیست و…

برند سینره ساخت کجاست

افتخارات برند سینره

 1. کسب سیمرغ مدیریت خلاق برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی برتر به مدیریت محترم عامل در سال ۱۳۹۷
 2. کسب جایزه تولید برای بهترین محصولات بهداشتی و سلامت در سال ۱۳۹۷
 3. کسب نشان ملی رتبه اول برای بهره گیری از بهترین فرمولاسیون تولیدی پیشرفته با مواد اولیه با کیفیت برای محصولات آرایشی و بهداشتی در سال ۱۳۹۷
 4. کسب جایزه ملی برترین مسئولیت اجتماعی برای حمایت از حقوق کودکان در سال ۱۳۹۷
 5. تندیس زرین برند محبوب ایرانی در جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۶
 6. گواهینامه های استاندارد (ISO 10002) برای رسیدگی به شکایات مشتریان و استاندارد (۱SO 10004) برای سنجش رضایتمندی مشتریان از شرکت SGS در سال ۱۳۹۵
 7. گواهینامه استاندارد بین المللی GMP ISO 22716 در سال ۱۳۹۵ از TUV NORD
 8. و دهها تندیس و تقدیرنامه دیگر که تاکنون برای طی کردن مسیر جلب رضایتمندی مشتریان و تولیدات برتر دریافت کرده است.

سوالات متداول در مورد برند سینره

سینره از جمله برندهای مطرح در بازار لوازم بهداشتی و آرایشی است. تولیدات برند در سطح گسترده انجام شده و در دسترس مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار گرفته است. به همین دلیل سوالات متعددی در مورد برند سینره مطرح است که در این قسمت پاسخ برخی از این پرسش ها را شرح داده ایم:

برند سینره ساخت کجاست؟

سینره با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و امکانات تولیدی در پیشرفته ترین لابراتوارهای شرکت دانش بنیان طبیعت زنده، در ایران تولید می‌شود.

آیا محصولات سینره گیاهی و ارگانیک است؟

محصولات آرایشی و بهداشتی سینره، یک مجموعه تولیدات ارگانیک و امن برای انسان ها، محیط زیست و حیوانات محسوب می‌شود.

آیا سینره از خرگوش رالف حمایت می‌کند؟

برند سینره در هیچ کدام از مراحل تولید روی حیوانات آزمایش انجام نمی‌دهد و در تولیدات آن از مواد طبیعی و گیاهی استفاده می‌شود.

آیا برند سینره خوب است؟

سینره با استفاده از مواد اولیه با کیفیت (تهیه شده در اروپا) و با بهره گیری از گیاهان مفید و سودمند شهر یاسوج، تولید می‌شود. فرمولاسیون این محصولات حاصل تلاش محققان و متخصصان کشور ایران، سوئیس و فرانسه است.