۱۰ مدل طراحی ناخن کارمندی و اداری جذاب

طراحی ناخن کارمندی

طراحی ناخن کارمندی برای اغلب بانوان شاغل، به معنی یک رنگ ساده و بسیار کمرنگ می‌شود که مطمئناً تکرار آن پس از مدت کوتاهی بسیار خسته کننده خواهد شد. در واقع دیزاین ناخن‌ها باعث می‌شود تغییرات مثبت و خاصی در استایل شما ایجاد شود.

اگر شما هم شاغل هستید و به دنبال طرح‌های جذاب و در عین حال ساده برای ناخن‌های خود هستید، این مقاله را از دست ندهید. چرا که می‌خواهیم چند مدل ناخن ساده اداری در عین حال شیک و جذاب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید.

مدل کاشت ناخن کارمندی چگونه است؟

پیش از آنکه به سراغ رنگ لاک و طراحی آن برویم، می‌خواهیم درباره مدل کاشت ناخن کارمندی با شما صحبت کنیم. اگر کارمند هستید بهتر است ناخن‌هایتان را زیاد بلند نکنید؛ چرا که با ناخن‌های بلند نمی‌توانید به راحتی کارهای روزمره و اداری خود را انجام دهید.

علاوه بر آن در مدل کاشت ناخن کارمندی نگین و طرح‌های خیلی شلوغ جایی ندارند؛ چرا که باید در محل کار استایلی آراسته و در عین حال ساده داشته باشید.

مدل کاشت ناخن کارمندی

طراحی ناخن کارمندی

مدل ناخن ساده اداری بیشتر با رنگ‌های ملیح و ملایمی از قبیل نود، آبی روشن، رنگ‌های پاستیلی، طوسی و … شناخته می‌شود. در ادامه چند ایده جذاب را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید با مراجعه با سالن‌های زیبایی آن‌ها را روی ناخن‌هایتان پیاده‌سازی کنید.

همچنین این طرح‌ها به حدی ساده هستند که اگر تمایلی به استفاده از خدمات سالن زیبایی ندارید، به راحتی در خانه و پس از سوهان کشیدن ناخن ، این مدل‌های لاک ناخن را روی ناخن طبیعی خودتان بزنید.

بهتر است بخوانید:
معرفی انواع لاک ناخن ساده و لاک ژل

فرنچ رنگی

فرنچ ناخن یکی از طراحی‌های بسیار جذاب و در عین حال ساده است که بسیاری از افراد آن را انتخاب می‌کنند. معمولاً فرنچ با استفاده از لاک سفید روی لاک بیس طراحی می‌شود، اما می‌توانید با یک تغییر کوچک این طراحی را جذاب‌تر کنید. به عنوان مثال فرنچ طلایی یا رزگلد روی لاک کرم انتخاب جالبی به نظر می‌رسد.

مدل ناخن ساده اداری

خطوط ساده و براق

اگر تمایلی به فرنچ ناخن ندارید، پیشنهاد می‌کنیم روی لاک ساده از چسب‌های باریک و براقی که برای ناخن طراحی شده‌اند استفاده کنید. یک لاک نود یا پایه بزنید و سپس نوار براق را در هر جهتی که دوست دارید روی ناخن‌هایتان بچسبانید تا یک طراحی ناخن کارمندی شیک و مینیمال داشته باشید.

رنگ لاک برای سرکار

رنگ‌های هم‌خانواده

در صورتیکه نمی‌خواهید طراحی خاصی روی ناخن‌های خود انجام دهید و در عین حال از سادگی همیشگی هم خسته شده‌اید، پیشنهاد ما لاک‌های چند رنگ هستند. شما می‌توانید برای این کار از رنگ‌های ملایم و نزدیک به هم استفاده کنید و هر کدام از ناخن‌هایتان را به یک رنگ درآورید.

لاک ژل برای کارمندان

پیشنهاد می‌کنیم در فصل بهار و تابستان از رنگ‌های شاد و پاستیلی، برای فصل پاییز از رنگ‌های نود و در فصل زمستان از رنگ‌های سفید، طوسی و … استفاده کنید تا جذابیت بیشتری به دستانتان ببخشید.

مدل طراحی ناخن اداری

طراحی‌های جدید

شاید تصور کنید مدل ناخن ساده اداری باید بدون هر گونه طراحی باشد؛ اما برخی طراحی‌ها به قدری ساده هستند که در هر محیطی می‌توانید با آن‌ها حضور یابید. به عنوان مثال پیشنهاد می‌کنیم از رنگ و طرح تصویر زیر استفاده نمایید:

طراحی ناخن ساده برای سر کار

بهترین رنگ لاک برای سرکار

همانطور که در بالا اشاره کردیم، بهترین رنگ لاک برای سرکار رنگ‌های ملایمی هستند که علاوه بر شیک و زیبا بودن، زیاد هم جلب توجه نکنند. برخی از این لاک‌ها عبارتند از:

  • طوسی روشن و شاین‌دار

لاک طوسی برای محل کار

  • کرم

طراحی ناخن مینیمال

  • ترکیب نود و آبی روشن

لاک های ساده

  • لاک بیس

طراحی روی لاک بیس

  • لاک شیری

لاک ساده

سوالات متداول درباره مدل و رنگ لاک برای سرکار

در این مطلب طرح‌های ساده و جذابی را برای خانم‌های شاغل معرفی کردیم که می‌توانید برای لاک زدن از آن‌ها ایده بگیرید. در این بخش نیز به سوالات کاربران در این خصوص پاسخ خواهیم داد:

کدام رنگ لاک برای سرکار مناسب است؟

رنگ‌های ملایم و شیک مانند کرم، طوسی، آبی روشن، شیری، صورتی و ... انتخاب خوبی برای کارمندان هستند.

طراحی ناخن کارمندی چگونه است؟

در این مطلب طرح‌های متنوع لاک ناخن اداری را معرفی کردیم، آن را از دست ندهید.