آموزش ۱۰ مدل خط چشم فانتزی رنگی

خط چشم فانتزی رنگی

خط چشم فانتزی رنگی یکی از جدیدترین ترندها در دنیای آرایشی و زیبایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از بانوان و دختران قرار می‌گیرد. برای داشتن یک آرایش چشم رنگی و جدید در این سبک، تنها به یک خط چشم رنگی و کمی دقت و مهارت نیاز دارید.

در این مطلب قصد داریم آموزش خط چشم فانتزی رنگی را برای شما عزیزان بیان کنیم و مدل‌های ساده و فانتزی جذابی را به شما عزیزان آموزش دهیم. پس برای آشنایی با چند مدل آرایش چشم متنوع و ترند روز تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

آموزش خط چشم رنگی ساده و فانتزی

در آموزش خط چشم فانتزی رنگی ، علاوه بر خرید خط چشم یا مداد چشم به رنگ دلخواهتان، لازم است که قبل از هر کاری پوست پلک و اطراف آن را برای انجام میکاپ آماده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای این کار از یک کانسیلر و مقداری پودر بیک استفاده نمایید تا پوستتان یکدست و مات شود.

در قدم دوم نیز رنگ یا رنگ‌های مورد نظرتان برای کشیدن انواع خط چشم فانتزی را انتخاب کرده و سپس با استفاده از مدل‌های زیر، زیبایی‌تان را دوچندان نمایید:

مدل خط چشم رنگی ساده

مدل خط چشم رنگی ساده

بدون شک یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها برای آرایش چشم، مدل خط چشم رنگی ساده است. برای این کار ابتدا رنگ خط چشم مناسبی را متناسب با رنگ لباس یا هر آیتم دیگری که دوست دارید انتخاب نمایید. رنگ خط چشم شما می‌تواند متناسب با فصلی که در آن قرار دارید نیز انتخاب شود.

به طور مثال در فصل‌های بهار و تابستان رنگ‌های شاد و پاستلی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند؛ در حالیکه در فصل‌های پاییز و زمستان خط چشم‌هایی به رنگ‌های گرم و کمی تیره روی بورس هستند.

خط چشم نازک رنگی

اگر نمی‌خواهید میکاپ شما زیاد جلب توجه کند و به دنبال یک مدل خط چشم رنگی ساده هستید، کافیست یک خط نازک را از گوشه داخلی چشم شروع کرده و آن را تا گوشه خارجی چشم‌هایتان امتداد دهید. می‌توان گفت این ساده‌ترین مدل برای خط چشم است که با تمام رنگ‌ها زیبا خواهد شد.

بهتر است بخوانید:
بهترین مارک ریمل ها و خط چشم های رنگی

خط چشم رنگی پلک پایین

در آموزش خط چشم فانتزی رنگی ، این مدل یکی از ساده‌ترین مدل‌ها است که البته پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از مداد آن را انجام دهید. یک مداد چشم سفید را از گوشه داخلی چشم، روی پلک پایین بکشید و تا وسط پلک آن را امتداد دهید. حالا با استفاده از رنگ دوم ادامه این خط را تا گوشه خارجی چشمتان ترسیم نمایید.

این مدل خط چشم رنگی دخترانه را می‌توانید با استفاده از ریمل چشم رنگی تکمیل کنید و یک میکاپ ساده اما خاص و جذاب داشته باشید.

مدل خط چشم رنگی دخترانه

خط چشم ساده دو رنگ

برای کشیدن این مدل خط چشم رنگی ساده ، به دو رنگ خط چشم تیره و روشن نیاز دارید. ابتدا خط تو خالی و نازکی را با کمی فاصله از پلک بالایتان بکشید و دنباله آن را گوشه خارجی پلک، امتداد دهید. حالا با استفاده از رنگ روشن‌تر فاصله بین خط چشم و پلکتان را پر کنید.

انتخاب رنگ‌ها برای این مدل خط چشم رنگی دخترانه کاملاً سلیقه‌ای است؛ اما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های سرخابی و صورتی، آبی کاربنی و آبی آسمانی، یا سبز تیره و روشن استفاده کنید.

مدل خط چشم رنگی جدید

خط چشم آمبره ساده

خط چشم آمبره به معنای خطی است که از یک رنگ روشن آغاز شده و به تدریج با نزدیک شدن به گوشه خارجی چشم تیره‌تر خواهد شد. بنابراین برای این مدل نیاز به سه یا چهار رنگ مختلف خواهید داشت.

ابتدا با استفاده از روشن‌ترین رنگی که دارید، کشیدن خط چشم را از گوشه داخلی چشم آغاز کنید و این خط را تا کمی جلوتر از ناحیه رویش مژه‌ها ادامه دهید. حالا با استفاده از رنگ دوم این خط را تا وسط پلک امتداد دهید و برای گوشه خارجی چشم تیره‌ترین رنگ را انتخاب کنید.

نکته مهم برای این مدل خط چشم رنگی جدید این است که بتوانید رنگ‌ها را به خوبی در هم بلِند کنید تا هیچ مرزی بین دو رنگ دیده نشود.

آموزش خط چشم فانتزی رنگی

مدل‌های خط چشم فانتزی رنگی

خط چشم‌های فانتزی نسبت به مدل‌های ساده، کمی سخت‌تر هستند و نیاز به دقت و تمرین بیشتری دارند. اما مطمئن باشید نتیجه کار آنقدر زیبا خواهد شد که ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد. در این بخش چند نمونه از مدل‌های پرطرفدار را به شما آموزش می‌دهیم:

خط چشم شناور رنگی

اگر به دنبال یک مدل خط چشم رنگی جدید اما ساده هستید، این نوع مناسب شما است. برای کشیدن خط چشم شناور رنگی، پس از انتخاب رنگ خط چشم، در قسمت چین پشت پلکتان یک خط نازک هلالی رسم کنید. حالا گوشه داخلی آن را تا نزدیک بینی و گوشه خارجی آن را تا جایی که دوست دارید امتداد دهید.

بهتر است بخوانید:
همه چیز درباره خط چشم مدادی

خط چشم فانتزی رنگی چند رنگ

کشیدن طرح‌های گرافیکی خاص پشت پلک، کار دشواری به نظر می‌رسد؛ اما با چند بار تکرار می‌توانید این مدل‌های زیبا را در میکاپتان پیاده کنید. تصویر زیر یکی از خاص‌ترین مدل‌های خط چشم رنگی و فانتزی است برای کشیدن آن باید ابتدا قسمت‌های رنگی را ترسیم کرده و سپس با خط چشم مشکی، نواحی مورد نظرتان را تیره کنید.

خط چشم گرافیکی رنگی

مدل خط چشم رنگی جدید

ابتدا یک خط چشم مشکی دنباله‌دار پشت پلک‌هایتان بکشید و اجازه دهید این خط کاملاً خشک شود. سپس به کمک خط چشم به رنگ دلخواهتان، خطوط زاویه‌داری را مطابق تصویر زیر، روی آن به گونه‌ای بکشید که انگار خط رنگی دورتادور خط مشکی را در بر گرفته است.

در انتهای کار نیز قسمت داخلی پلک پایین را با همان رنگ کشیده و از ریمل چشم برای افزایش جذابیت مژه‌هایتان استفاده کنید.

خط چشم رنگی گرافیکی

مدل خط چشم رنگی دخترانه

این مدل خط چشم رنگی در عین فانتزی بودن بسیار ساده و سریع انجام می‌شود و تنها به یک رنگ خط چشم نیاز دارد. ابتدا یک خط نازک را از گوشته داخلی چشم‌ها تا وسط پلک بکشید. سپس خطی را زیر پلک از وسط تا کمی بیرون‌تر از گوشه خارجی رسم کنید و در انتها نیز دو نقطه کوچک را مطابق تصویر در گوشه‌های چشمتان قرار دهید.

خط چشم فانتزی آسان

خط چشم بال‌دار رنگی

خط چشم بال‌دار رنگی هم از دسته مدل‌های فانتزی ساده است که با یک رنگ ساده و جیغ عالی خواهد شد. برای کشیدن این مدل مانند تصویر زیر عمل کنید:

خط چشم بال دار رنگی

خط چشم فانتزی دو رنگ

این مدل خط چشم رنگی دخترانه با استفاده از دو رنگ متضاد مداد یا خط چشم رنگی کشیده می‌شود. ابتدا یک خط تو خالی را از گوشه داخلی چشم تا خارج آن رسم کنید. سپس خط دوم را با استفاده رنگ دیگر، مطابق تصویر زیر بکشید و از میکاپ چشم جذابتان لذت ببرید.

خط چشم فانتزی با مداد چشم

سوالات متداول درباره انواع مدل خط چشم رنگی جدید

در این مقاله به آموزش خط چشم فانتری رنگی پرداختیم و ده مدل جذاب را برایتان توضیح دادیم. در این بخش نیز به سوالات پرتکرار کاربران در این خصوص پاسخ می‌دهیم:

مدل خط چشم رنگی ساده چگونه است؟

در این مقاله چند مدل مختلف خط چشم‌های رنگی و ساده را آموزش داده‌ایم.

چطور خط چشم فانتزی رنگی بکشیم؟

برای کشیدن خط چشم‌های فانتزی متنوع می‌توانید طبق آموزش‌های این مقاله اقدام کنید.