بیوگرافی شل بیوتی بلاگر ایرانی

شل بیوتی کیست

شل بیوتی یا صدف ترابی یکی از بیوتی بلاگرهای ایرانی بوده که در سال‌های اخیر شهرت و محبوبیت زیادی را در اینستاگرام کسب کرده است. درباره بیوگرافی شل بیوتی جالب است بدانید که این فرد در حوزه آموزش میکاپ فعالیت می‌کند و امروزه در حدود دو میلیون نفر دنبال کننده دارد.

در این مطلب قصد داریم برای شما عزیزان توضیح دهیم شل بیوتی کیست، کجا زندگی می‌کند و برای رسیدن به شهرت امروزی چه مسیری را طی کرده است. پس پیشنهاد می‌کنیم مطالعه آن را از دست ندهید تا بیشتر با این بیوتی بلاگر محبوب آشنا شوید.

بیوگرافی شل بیوتی

شل بیوتی در ۱۶ خرداد ماه ۱۳۷۳ در منطقه شمیرانات تهران متولد شد. او یک خواهر کوچک‌تر به نام دل‌آسا دارد که متولد ۱۳۹۶ است. جالب است بدانید صدف ترابی در ابتدای فعالیت خود به دلیل تشابه اسمی، با صدف بیوتی اشتباه گرفته می‌شد و به همین دلیل نیز نام شل بیوتی را برای خود انتخاب کرد.

بیوگرافی شل بیوتی

فعالیت صدف شل بیوتی در دنیای میکاپ

صدف از کودکی علاقه زیادی به مدلینگ داشت و در کنار آن به هنر، نقاشی و آرایشگری نیز توجه ویژه‌ای نشان می‌داد. از آنجا که مادر او سالن آرایشگری داشت، شل بیوتی خیلی زود شروع به گذراندن دور‌های حرفه‌ای میکاپ نمود و در این زمینه مهارت‌های زیادی را کسب کرد.

صدف شل بیوتی ابتدا دوره‌های گریم را در تهران گذراند، سپس برای آموزش تخصصی‌تر به به امارات متحده عربی رفت و در نهایت تاییدیه تخصصی و مدرک میکاپ آرتیستی خود را از کشور امارات دریافت نمود.

بهتر است بخوانید:
بیوگرافی گیسو دیبا، بیوتی بلاگر ایرانی

آغاز فعالیت پیج شل بیوتی

در سال ۱۳۹۵ و پس از بازگشت صدف از کشور امارات، پیج شل بیوتی شکل گرفت و او دانسته‌های خود را در زمینه لوازم آرایش و زیبایی با مخاطبان محدود خود به اشتراک گذاشت. اولین ویدئوی پرمخاطب صدف ۱۰۰ هزار بیننده را به خود جذب کرد؛ در حالیکه پیج اینستاگرام او تنها ۲۰ هزار فالوور داشت.

پیج شل بیوتی

آشنایی شل بیوتی و همسرش

شل بیوتی و همسرش کسری عباسی در سال ۱۳۹۴ از طریق دوستانشان با یکدیگر آشنا شدند و پس از گذشت ۵ سال در سال ۱۳۹۸ نامزد کردند. شوهر شل بیوتی متولد ۱۳۶۹ است و گفته می‌شود شغل او مرتبط با حوزه معماری و مهاجرت می‌باشد.

این دو پس از مراسم مختصر ازدواجشان در تابستان ۱۳۹۹، به فرانسه مهاجرت کردند. دلیل مهاجرت صدف و همسرش، محدودیت فعالیت او در زمینه مدلینگ و زیبایی عنوان شده است.

جالب است بدانید کسری عباسی نقش مهم و موثری در پیج شل بیوتی دارد و بخش زیادی از عکس‌های و کلیپ‌های اینستاگرامی منتشر شده در این صفحه با همکاری او تولید شده است.

شل بیوتی و همسرش

موفقیت‌های شل بیوتی

حالا که می‌دانید شل بیوتی کیست، شاید برایتان جالب باشد که با برخی از دستاوردهای او نیز آشنا شوید. در ابتدا باید بگوییم خود صدف دلیل رشد پیج اینستاگرامش را توجه به درخواست مخاطبان و ساخت ویدئوهای آموزشی به خواسته آن‌ها می‌داند.

صدف شل بیوتی در طی سال‌های فعالیتش در اینستاگرام با برندهای مختلفی همکاری کرده است که از میان آن‌ها می‌توانیم به سیگما، هدی بیوتی و اینگلوت اشاره کنیم. او در سفر خود به لهستان به عنوان سفیر برند اینگلوت در ایران معرفی شد که این مساله موفقیت بزرگی برای او محسوب می‌شود.

الگوی آرایشی شل بیوتی یک آرایشگر مکزیکی به نام کارن ساراحی گونزالز است که بیش از ۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. همچنین صدف ترابی در زمینه آموزش ماسک صورت خانگی نیز فعالیت می‌کند و ماسک‌های او به شدت بین طرفدارانش محبوب هستند.

بهتر است بخوانید:
بیوگرافی نسیم ایرانی، بلاگر و میکاپ آرتیست

سوالات متداول درباره بیوگرافی شل بیوتی

در این مطلب توضیح دادیم شل بیوتی یا صدف ترابی کیست و فعالیت خود را چگونه در فضای مجازی آغاز کرد. در این بخش نیز به سوالات پرتکرار کاربران در این زمینه پاسخ خواهیم داد:

شل بیوتی کیست؟

صدف ترابی که با نام شل بیوتی در اینستاگرام فعالیت می‌کند، یکی از بیوتی بلاگرهای معروف ایرانی است که صفحه او امروزه بیش از دو میلیون نفر دنبال کننده دارد.

صدف شل بیوتی متولد چه سالی است؟

شل بیوتی در ۱۶ خرداد ماه ۱۳۷۳ در منطقه شمیرانات تهران متولد شد و پس از ازدواجش در سال ۱۳۹۹ به فرانسه مهاجرت کرد.