بهترین کاندوم ضد قارچ چیست؟

بهترین کاندوم ضد قارچ چیست

در این مقاله می خوانید که کاندوم ضد قارچ چیست و استفاده از آن برای زنان و مردان چه مزیت هایی دارد. این کاندوم یکی از انواع محصولات پیشگیری از بیماری های مقاربت جنسی است؛ کاندوم های ضد قارچ و عفونت برای جلوگیری از انتقال عوامل بیماری زا نظیر انواع قارچ و باکتری تولید می شوند. این محصولات می توانند، حاوی مواد ضد حساسیت و آنتی باکتریال نیز باشند.

استفاده از این کاندوم ها مانع از انتقال بیماری های جنسی در ناحیه تناسلی زنان و مردان می شود؛ بنابراین بهتر است برای خرید، کاندومی را انتخاب کنید که از جنس لاتکس طبیعی باشد.

بهترین کاندوم ضد قارچ چه مارکی است؟

می توان گفت بهترین کاندوم ضد قارچ ، مارک کدکس و ایکس دریم و کاپوت می باشد. ایکس دریم که تولید ایران می شود با کیفیت مناسب و در سایزهای مختلف در فروشگاه های سطح کشور موجود است. بهترین کاندوم ها با قابلیت ضد قارچ، معمولا از جنس لاتکس هستند و با ضمانت اصالت و سلامت کالا با بیش از ۲۴ ماه تاریخ انقضا به فروش می رسند.

کاندوم ضد قارچ و عفونت

شما می توانید برای خرید کاندوم ضد قارچ با مارک ها و قیمت های متنوع، به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کنید. با این روش دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه و داروخانه نداشته و در کوتاه ترین زمان، سفارش مورد نظر خود را با بسته بندی مناسب در محل دریافت می کنید.

بهترین کاندوم ضد قارچ محصولی است که علاوه بر داشتن ترکیبات قوی ضد قارچ، از مقاومت و انعطاف پذیری بالا برخوردار باشد و همچنین مقاومت خوب در برابر پارگی داشته باشند. معمولا محصولاتی از جنس لاتکس انتخاب مناسبی محسوب می شوند.

بهترین کاندوم ضد قارچ

کاندوم ضد قارچ و عفونت

استفاده از کاندوم ضد قارچ و عفونت ، انتخاب خوبی برای پیشگیری از انتقال بیماری های قارچی و عفونت است. توجه داشته باشید که این کاندوم ها صرفا برای جلوگیری از قارچ و عفونت بوده و هیچ نوع کاندومی برای جلوگیری از بیماری هایی که منشاء ویروسی نظیر تبخال تناسلی یا زگیل تناسلی دارند، در بازار لوازم بهداشتی وجود ندارد.

کاندوم ضد عفونت از سوی پزشکان توصیه می شود زیرا، آمارها نشان می دهد معمولا احتمال ابتلا یکی از زوجین به عفونت هایی که اغلب ناشی از مصرف انواع داروهای آنتی بیوتیک و … است، بسیار زیاد بوده و معمولا پیشنهاد می دهند که کاندوم ضد قارچ و عفونت را جایگزین نوع ساده کنید.

در تولید این نوع کاندوم، معمولا از جنس مقاوم لاتکس صد درصد طبیعی استفاده می شود تا مانع از ایجاد هرگونه حساسیت، خارش، التهاب، قرمزی و … پوست شود. عصاره ضد قارچ و عفونت موجود در این محصول از ایجاد بیماری های جنسی در رابطه جلوگیری می کند.

همچنین بخوانید: استفاده از کاندوم تاخیری

قیمت کاندوم آنتی باکتریال و ضد قارچ

در هنگام خرید توجه داشته باشید که حتما نوع سه لایه آن را انتخاب کنید تا علاوه بر تاثیرات ضد بیماری مقاربتی، کاندوم در واژن جا نماند. معمولا عصاره های ضد عفونت در کاندوم حاوی عصاره درخت چای، کانولا، زغال اخته و سایر عصاره های گیاهی موثر هستند.

قیمت کاندوم آنتی باکتریال و ضد قارچ

کاندوم هایی با قابلیت آنتی باکتریال و ضد قارچ از انتقال بیماری هایی که منشاء آن باکتری و قارچ است جلوگیری می کند. اغلب مواقع علت انتقال بیماری های باکتریایی، رابطه از طریق دهانه مقعد بوده و می تواند محل رشد بسیاری از عوامل بیماری زا باشد. اگر از این نوع رابطه استفاده می کنید، این محصول انتخاب خوبی است.

قیمت کاندوم آنتی باکتریال و ضد قارچ از حدود ۲۸ هزار تومان شروع می شود و قیمت آن تفاوت چندانی با نوع ساده ندارد؛ بنابراین خرید کاندوم با این قابلیت منطقی به نظر می رسد. با توجه به اینکه ناحیه تناسلی به شدت در معرض انتقال بیماری قرار دارد، این محصولات که آغشته به مواد آنتی باکتریال و ضد قارچ هستند می توانند به خوبی از گسترش بیماری های مقاربتی جلوگیری کنند.

کاندوم ضد عفونت

خرید کاندوم ضد حساسیت

خرید کاندوم ضد حساسیت ، برای افرادی که مستعد حساسیت های پوستی هستند، مناسب است. علائم حساسیت شامل قرمزی، سوزش، خارش، التهاب و … است؛ کاندوم هایی با خاصیت ضدحساسیت، معمولا از جنس مواد طبیعی تولید می شوند و فاقد مواد شیمیایی حساسیت زا هستند.

اگر معمولا در زمان استفاده از کاندوم با عوارض ذکر شده روبرو می شوید، خرید کاندوم ضد حساسیت بهترین انتخاب است. جنس لاتکس این نوع محصولات به گونه ای طراحی شده که کاملا با انواع پوست سازگاری دارند و مانع از ایجاد هرگونه عوارض پوستی می شوند.

اغلب افراد در زمان خرید حضوری کاندوم و محصولات بهداشتی جهت پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی احساس خوبی ندارد. پیشنهاد می دهیم برای تهیه کاندوم های ضد حساسیت با عصاره های ضد عفونی کننده به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا مراجعه کنید و به سادگی سفارش خود را با بسته بندی مناسب در محل تحویل بگیرید.

سوالات متداول در مورد کاندوم ضد عفونت و قارچ

کاندوم ها انواع مختلفی دارند و کاربرد مختلف این محصولات بهداشتی به طور معمول موجب ابهاماتی برای مصرف کنندگان می شود. در این بخش از مقاله پاسخ سوالات متداول در مورد کاندوم های حاوی مواد ضد عفونت و قارچ را می خوانید. شما نیز می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها درج نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان الانزا باشید:

کاندوم ضد قارچ چیست؟

کاندوم ضد قارچ، یک محصول بهداشتی آغشته به مواد ضدعفونی کننده و آنتی باکتریال است. این کاندوم مناسب برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی قارچی و باکتریایی بوده و با از بین بردن عفونت ها و قارچ در ناحیه جنسی، از انتقال بیماری هایی با منشاء ذکر شده جلوگیری می کند.

آیا کاندوم ضد عفونت مناسب پیشگیری از سوزاک و سیفلیس است؟

بله کاندوم ضد قارچ و عفونت، می تواند مانع از انتقال بیماری های جنسی نظیر سوزاک و سیفلیس شود، این نوع بیماری ها از رابطه مهبلی، مقعدی و حتی دهانی منتقل شوند. استفاده از این نوع کاندوم می تواند مسیر انتقال این گونه بیماری ها را که از راه دخول منتقل می شوند، سخت تر کند؛ بنابراین به حفظ سلامتی دو طرف در حین رابطه جنسی کمک می کند.

آیا کاندوم مانع از انتقال بیماری های عفونی می شود؟

کاندوم های ضد عفونت قارچی و باکتریایی، آغشته به مواد ضد عفونی کننده برای جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی با منشا قارچ و باکتری هستند. بنابراین اجازه انتقال این عوامل بیماری به دهان یا ناحیه جنسی طرف مقابل را نمی دهند.

آیا کاندوم ضد حساسیت چه تاثیری دارد؟

این کاندوم ها از مواد طبیعی تولید می شوند و معمولا فاقد هرگونه ماده شیمیایی حساسیت زا برای پوست هستند؛ به این ترتیب مانع از ایجاد علائمی نظیر سوزش، خارش، التهاب، قرمزی و ... می شوند. اگر پوست حساس دارید، کاندوم ضد حساسیت انتخاب خوبی به شمار می رود، می توانید از محصولاتی که علاوه بر خاصیت ضد حساسیت، دارای قابلیت ضد قارچ و باکتری هستند استفاده نمایید.