همه چیز درباره رنگ ابرو

همه چیز درباره رنگ ابرو، بهترین رنگ ابرو کدام است؟ 

همانطور که بیشتر خانم ها می دانند برای تغییر و باز شدن رنگ و حالت چهره یکی از بهترین روش ها رنگ کردن ابروها است که معمولا با رنگ مخصوص ابرو انجام می شود، در ادامه برای آشنایی بیشتر با همه چیز درباره رنگ ابرو و بهترین رنگ ابرو کدام است؟ با الانزا همراه باشید و در صورت نیاز به رنگ کردن ابروهایتان با اطلاعات کافی این روش را انجام داده و زیباتر شوید. 

رنگ ابرو چیست؟

، بهترین رنگ ابرو کدام است؟ 

رنگ مخصوص ابرو با رنگ موی معمولی تفاوت داشته و حتما باید مناسب با جنس موی ابروها طراحی و تولید شود، از آنجایی که تغییر رنگ ابرو جذابیت چهره را بیشتر خواهد کرد یکی از مهمترین روش های تغییر جزی در چهره می باشد که بیشتر خانم ها ماهانه این کار را انجام می دهند. هر چه رنگ ابروی شما روشن تر باشد ابروهایتان حالتی طبیعی و زیبا به خود گرفته و هر چه ابروهای شما تیره تر باشد پهن تر به نظر خواهد رسید. رنگ ابرو یکی از کارهایی است که شما می توانید به راحتی در خانه انجام بدهید و هیچ نگران نباشید که آسیبی به موهای ابروی خود برسانید. اما از آنجایی که ابرو یکی از عضوهای مهم صورت به حساب می آید و به چشم ها نزدیک می باشد برای انجام این روش بهتر است بسیار مراقب بوده و با حساسیت بیشتری این کار را انجام بدهید. 

نکات مهم برای استفاده از رنگ ابرو

  • انتخاب رنگ ابرو: برای داشتن ابروهای زیبا در ابتدا باید پایه ابروهای خود را بررسی نموده و پس از آن به رنگ پوست و موی خود توجه بسیاری داشته باشید تا هنگام انتخاب رنگ ابرو منساب با پوست و مو خودتان دچار مشکل نشوید. ابتدا توجه داشته باشید که هرگز رنگ ابرویی که برای موها در نظر گرفته شده است را برای ابروهایتان استفاده نکنید؛ رنگ مناسب با مو فرمول سخت تری داشته و مناسب با پوست کف سر طراحی شده است  و در کنار آن پوست صورت بسیار لطیف و نازک است که در صورت استفاده از محصولاتی با فرمولاسیون سخت تر ممکن است دچار آسیب شوید. در انتخاب رنگ ابروی خود بسیار دقت کنید و از فروشگاه های معتبر خریداری نمائید، چرا که تارهای ابرو نازک بوده و ممکن است از بین برود.
  • مشخص کردن رنگ مورد نظر برای رنگ ابرو: برای رنگ کردن ابروهایتان ابتدا باید رنگ مورد نظرتان را مشخص کنید و در نهایت به هدف تان از رنگ کردن ابرو نیز توجه داشته باشید. به طور مثال اگر شما ابروهایی کم پشت، نازک و باریک دارید بهتر است سمت رنگ های روشن نروید و با یک رنگ تیره مناسب باعث پرتر دیده شدن ابروهایتان شوید. و اگر ابروهایتان حجم مناسبی دارد می توانید با رنگ روشن کمی از گرفتگی چهره تان کم کنید و به جذابیت صورت تان بیافزایید. 
  • نکات ایمنی را حتما جدی بگیرید: خیلی از پوست ها در صورت قرارگیری با مواد شیمیایی دچار حساسیت شده و همین نکته برای رنگ کردن ابروها بسیار حساس و جدی می باشد، تصور کنید که شما به محصولات شیمیایی با فرمول قوی حساسیت داشته و در صورت استفاده از این محصول با پوست اطراف ابروهایتان دچار آلرژی شده و چشم هایتان نیز دچار مشکل شود، با این حساب همین موضوع یکی از مهمترین دلایل عدم استفاده از رنگ موی معمولی برای ابروها می باشد. نکته ای دیگر که بهتر است به آن توجه داشته باشید این است که در صورت استفاده بیش از حد رنگ ابرو ممکن است ابروهایتان دچار ریزش شود با این حساب سعی کنید از رنگ ابرو درست و با فاصله بیشتر استفاده کنید. 

نحوه استفاده از رنگ ابرو

نحوه استفاده از رنگ ابرو

پس از انتخاب رنگ ابروی مناسب با رنگ پوست و موهایتان باید شیوه استفاده از آن را یاد بگیرید، در ادامه برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از رنگ ابرو با ما همراه شوید. 

  1. صورت خود را بشوئید: برای اینکه رنگ گذرای ابروهایتان تاثیر داشته باشد ابتدا صورت خود را به درستی و کامل بشوئید و اجازه بدهید هرگونه آلودگی از روی پوست تان شسته شود و برود چرا که پوست کثیف برای جذب رنگ خوب نبوده و اجازه نمیده موهای ابروهایتان درست رنگ بگیرد. 
  2. وازلین را فراموش نکنید: منظور از وازلین استفاده از یک ماده که پوست اطراف ابروهایتان را چرب کند است، شما با استفاده از وازلین یا هر محصولی از بروز هرگونه حساسیت یا سوزش هنگام استفاده از رنگ جلوگیری خواهید کرد. توجه داشته باشید که در این مرحله تمامی پوست را آغشته به وازلین نمائید و استفاده بیش از حد بر روی تارهای ابروهایتان پرهیز کنید. 
  3. درست کردن رنگ: برای درست کردن رنگ می توانید طبق دستورالعمل پشت جلد محصول اقدام کنید و هر محصولی از هر برندی را طبق آن انجام بدهید تا نتیجه بگیرید. 
  4. رنگ کردن ابروها: خب پس از آماده کردن رنگ ابرو نوبت به آن می رسد که رنگ اماده شده را به ابروهایتان بمالید، برای درست استعمال کردن رنگ بر روی ابروهایتان می توانید از فرچه های مناسب با این کار استفاده کنید و با یک گوش پاک کن اطراف ابروهایتان را تمیز کنید. در طی زمانی که منتظر هستید تا ابروهایتان رنگ بگیرد می توانید با یک اپیلیکاتور که در جعبه رنگ ها معمولا موجود است چک کرده و میزان رنگ دهی را ببینید. 
  5. پاک کردن ابروها: برای پاک کردن ابروها هنگامی که رنگ گرفت می توانید از یک دستمال برای پاک کردن آن استفاده نموده و پس از پاک کردن با دستمال می توانید صورت تان را مجددا بشوئید. 

بهترین رنگ ابرو برای شما کدام است؟

برندهای بسیاری برای انتخاب رنگ ابرو در بازار وجود دارد که تنوع رنگی و کیفیتی بی شماری داشته و شما می توانید برحسب تنوع رنگی، کیفیت محصول، ماندگاری و قیمت آن را خریداری نمائید. در ادامه شما با بهترین رنگ ابرو آشنا خواهید شد.

بهترین رنگ ابرو

رنگ ابرو مارال

رنگ ابرو مارال از مارک های رنگ مو ایرانی و نام آشنایی است که حتما برای یکبار هم که شده هنگام خرید با آن روبرو شده اید، اگر به دنبال تنوع رنگی در رنگ ابروهای خود هستید به شما استفاده رنگ ابروی مارال را پیشنهاد می کنیم. این محصولات تنوع رنگی جذابی داشته و با وجود قیمت مناسبی که دارد قرمزی و زردی ایجاد نخواهد کرد و حساسیت زا نیست. 

رنگ ابرو دنی وان

از دیگر برندهای خوب ایرانی باید به رنگ ابرو دنی وان اشاره کنیم، فرمولاسیون این رنگ ابرو در کشور فرانسه ایجاد شده است و قیمت بسیار مناسبی نسبت به کیفیت بالای خود دارد. این محصول به هیچ عنوان حساسیت زا نبوده و تنوع رنگبندی بالایی دارد، با استفاده از این رنگ ابرو با ریزش تارهای ابروی خود خداحافظی کنید. 

رنگ ابروی کالر اسپرت

این رنگ ابرو یکی از رنگ ابروهای ماندگار بر روی ابروهای شما است که به مدت ۳۰ روز بر روی ابروهایتان خواهد ماند، این محصول ضد آب بوده و قبل از استفاده آن حتما بر روی قسمتی از پوست بازوی خود آن را تست کنید. 

رنگ ابروی کالر اسپرت

طبق آنچه در بالا گفته شد استفاده از رنگ ابرو مناسب با پوست و موی شما امری ضروری بوده و هنگام انتخاب رنگ ابروی مناسب با پوست تان بهتر است ابتدا هدف خود را مشخص نمائید و پس از آن اقدام به خرید کرده. توجه داشته باشید در هر مرحله از خریدتان باید به رنگ موهای خود و حتی جنس موهای ابروی خود توجه داشته باشید و هیچگاه از رنگ موی معمولی برای رنگ ابروی خود استفاده نکنید. بهترین رنگ ابرو کدام است؟ و همه چیز درباره رنگ ابرو در این مقاله توضیح داده شده است، تنها کافیست با خواندن این مطالب اطلاعات خود را بالا برده و از پس رنگ کردن در خانه و تنهایی بربیایید. رنگ ابرو ابدا کار دشواری نبوده و تنها کمی توجه و دقت نیاز دارد. برای خرید رنگ ابروهای متنوع و مناسب با سلیقه تان می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا اعتماد کرده و با بررسی دسته بندی رنگ ابرو ها رنگ مورد نظر خود را پیدا کرده و استفاده نمائید.

حتما مطالعه کنید:  آشنایی با تکنیک کاموفلاژ در گریم 
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *