در حال بارگزاری
برند کدکس
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

کدکس
Kodex
تعداد کالاها 19
%10
کاندوم کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی
برند کدکس
کاندوم کدکس مدل Prolong Delay بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Big Dots بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Classic 0.03 بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Matador بسته 12 عددی

12 عدد

و + 7 تنوع دیگر
45,000
40,500 تومان
%10
کاندوم کدکس مدل Big Dots بسته 12 عددی
برند کدکس
کاندوم کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Prolong Delay بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Classic 0.03 بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Matador بسته 12 عددی

12 عدد

و + 7 تنوع دیگر
45,000
40,500 تومان
%10
کاندوم کدکس مدل Double Delay بسته 12 عددی
برند کدکس
کاندوم کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Prolong Delay بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Big Dots بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Classic 0.03 بسته 12 عددی

12 عدد

و + 7 تنوع دیگر
45,000
40,500 تومان
%10
کاندوم کدکس مدل Master 3 in 1 بسته 12 عددی
برند کدکس
کاندوم کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Prolong Delay بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Big Dots بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Classic 0.03 بسته 12 عددی

12 عدد

و + 7 تنوع دیگر
45,000
40,500 تومان
%10
کاندوم کدکس مدل Stand Up Classic بسته 12 عددی
برند کدکس
کاندوم کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Prolong Delay بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Big Dots بسته 12 عددی کاندوم کدکس مدل Classic 0.03 بسته 12 عددی

12 عدد

و + 7 تنوع دیگر
45,000
40,500 تومان
پد تاخیری مردانه کدکس بسته 9 عددی
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Warm Challenger 5in1 بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Red Largo بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
ژل آمیزشی روان کننده کدکس مدل Max Time Stop حجم 90 میلی لیتر
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Matador بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
ژل آمیزشی روان کننده کدکس مدل Banana حجم 90 میلی لیتر
برند کدکس
تمام شد
ژل آمیزشی روان کننده کدکس مدل Classic حجم 90 میلی لیتر
برند کدکس
تمام شد
ژل آمیزشی روان کننده کدکس مدل Sensitive حجم 90 میلی لیتر
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Nobel بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Aloevera بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
ژل آمیزشی روان کننده کدکس مدل Berry حجم 90 میلی لیتر
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Double Pomegranate بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Classic 0.03 بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد
کاندوم کدکس مدل Prolong Delay بسته 12 عددی
برند کدکس
تمام شد

فیلتر

درباره برند کدکس Kodex

برند کدکس یک برند شناخته شده و مطرح در زمینه محصولات زناشویی، به ویژه کاندوم است که جزو برندهای قدیمی در این شاخه محسوب می شود. این شرکت فعالیت خود را از 15 سال پیش آغاز کرده و در تمام طول این سال ها با بهره گیری از دانش روز، استفاده از لاتکس طبیعی در تولید انواع کاندوم ها و کیفیت بالا، توانسته رضایت حداکثری را از آن خود کند.

محصولات این برند بسیار متنوع هستند و پاسخگوی نیاز روابط زناشویی افراد بوده و با توجه به کیفیت و تنوع بسیار خود محصولات، توانسته اعتماد طیف وسیعی را به خود جلب کند. برند کدکس با تنوع فوق العاده ای که در ویژگی ها و مشخصه های کاندوم های خود لحاظ کرده، توانسته به یکی از پرفروش ترین برندهای این شاخه تبدیل شود. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به محصولات این برند معروف و همچنین تعدادی از محصولات پرطرفدار و پرفروش برند کدکس را به همراه ویژگی ها و عملکرد آن ها به شما معرفی خواهیم کرد.

محصولات برند کدکس Kodex

 1. کاندوم خاردار و حلقوی مدل Matador
 2. کاندوم تاخیری مدل Ginseng
 3. کاندوم خاردار مدل BIG DOTS
 4. کاندوم مدل 0.03
 5. کاندوم تاخیری مدل Double Delay
 6. کاندوم مدل Warm Challenger 5in1
 7. کاندوم تاخیری مدل Master 3 In 1
 8. کاندوم مدل Sensitive Pro-Sensation
 9. کاندوم مدل Red largo
 10. کاندوم مدل Stand Up Classic
 11. کاندوم مدل Zero Invisible
 12. کاندوم مدل Prolong Delay
 13. کاندوم مدل Double Pomegranate
 14. کاندوم مدل Coffee
 15. کاندوم مدل BIG DOTS
 16. کاندوم مدل Nobel
 17. کاندوم مدل STAND UP
 18. کاندوم مدل Classic Aloe Vera
 19. کاندوم مدل Red Cactus
 20. کاندوم مدل Power Sensitive
 21. کاندوم مدل Zero Fungless
 22. کاندوم مدل Most Power
 23. کاندوم مدل Fruity Delay
 24. کاندوم مدل Game Over

محصولات پرطرفدار و پرفروش برند کدکس

کاندوم خاردار و حلقوی مدل Matador برند کدکس

کاندوم خاردار و حلقوی مدل Matador برند کدکس Kodex یکی از پرطرفدارترین مدل های این برند به حساب می آید. این کاندوم با رایحه میوه های محرک از جنس لاتکس ساخته شده است و بسته بندی آن شامل 12 عدد کاندوم است. جنس لاتکس طبیعی که در ساختار این محصول به کار گرفته شده، موجب می شود هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکند و با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید. همچنین در ساخت این مدل از ماده ماده بنزوکائین استفاده شده که خاصیت تاخیری دارد، این ویژگی موجب می شود انزال در آقایان به عقب افتاده و در نتیجه کیفیت رابطه جنسی بالاتر رود.

در قسمت سر کاندوم و همچنین قسمت شافت کاندوم، خارها و شیارهایی به صورت منظوم طراحی شده این خارها در اثر برخورد با قسمت های مختلف واژن سبب تحریک بیشتر و در نتیجه لذت بیشتر دو طرف حین رابطه می شود. این محصول با توجه به کیفیت و رضایت خرید مشتریان و همچنین قیمت به صرفه ای که دارد، جزو محصولات پرفروش این شرکت قرار گرفته است.

کاندوم تاخیری مدل Ginseng برند کدکس

کاندوم تاخیری مدل Ginseng برند کدکس Kodex دارای 12 عدد کاندوم از جنس لاتکس طبیعی است. تمامی کاندوم ها دارای خار و شیار روی بدنه بوده که سایش نقاط مختلف واژن را بیشتر کرده و لذت خانم ها را در طول رابطه افزایش می دهند. همچنین این محصول دارای ماده تاخیری بنزوکائین و همچنین عصاره جینسینگ است که به نوعی درمان کننده سرد مزاجی است. وجود این ماده تاخیری باعث می شود که انزال در افرادی که دچار زود انزالی هستند به عقب افتاده و زمان رابطه بیشتر شده و فرد بتواند لذت بیشتری را در رابطه تجربه کند.

عصاره جینسینگ موجود در ساختار این محصول در درمان سرد مزاجی بسیار موثر بوده و بسیار مفید عمل می کند، چرا که این ماده طبعی گرم دارد و در تقویت رابطه جنسی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

کاندوم خاردار مدل BIG DOTS برند کدکس

کاندوم خاردار مدل BIG DOTS برند کدکس Kodex نیز مانند سایر کاندوم های این برند از جنس لاتکس 100 درصد طبیعی ساخته شده و در تولید آن از هیچ گونه مواد پلاستیکی استفاده نشده است. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت و عدم حساسیت بودن این محصول کاملا راحت و آسوده باشد.

این مدل کاندوم برند کدکس در بسته بندی 10 عددی تولید شده که از لحاظ قیمتی هم مقرون به صرفه و مناسب است. نکته قابل توجه در مورد این مدل این است که در سراسر بدنه کاندوم خارهایی با درشتی سه برابر خارهای موجود در مدل های دیگر وجود دارد که سایش نقاط مختلف واژن را بیشتر و نقطه G-Spot را به میزان قابل توجهی تحریک کرده، بنابراین با این مدل کاندوم برند کدکس خانم ها حین رابطه لذت حداکثری را تجربه خواهند کرد.

خوب است بدانید تعداد این خارها در بدنه این مدل برابر با 60 خار دکمه ای است. طراحی این تعدا خار بر روی بدنه این محصول، علاوه بر اینکه در رسیدن به اوج لذت خانم ها در طول رابطه موثر است، باعث ایجاد ظاهری بزرگتر در اندام جنسی آقایان شده که آن ها را به لحاظ روانی برای رابطه بعدی آماده تر خواهد کرد. کاندوم تاخیری مدل Ginseng در مقایسه با مدل های دیگر چرب تر است و دلیل این چربی وجود ماده روان کننده است که موجب می شود خانم ها درد کمتری را در قسمت واژن حس کرده و رابطه راحت تر و بهتری را تجربه کنند.

کاندوم مدل 0.03 برند کدکس

کاندوم مدل 0.03 برند کدکس یکی از مدل های کلاسیک این برند است که حاوی 12 عدد کاندوم است. تمامی کاندوم های موجود در بسته بندی این محصول از جنس لاتکس 100 درصد طبیعی ساخته شده و ضد حساسیت هستند. این کاندوم ها از لحاظ ظاهری بسیار نازک و شفاف بوده و در عین حال فوق العاده محکم هستند و خیالتان از بابت استحکام کاملا راحت باشد؛ چرا که این محصول از نظر کیفی در سطح بالایی قرار داشته و امکان پارگی در آن به حداقل ممکن رسیده است. به عبارت دیگر نازکی این محصول هیچ گونه مغایرتی با مقاومت و محکم بودن آن ندارد.

گفتنی است جنس نازک این کاندوم موجب می شود که گرما به خوبی انتقال پیدا کرده و در نتیجه میل جنسی در دو طرف بیشتر شود. در ساختار این محصول از ماده روان کننده استفاده شده که حرکت راحت تر آلت داخل واژن را در پی داشته و درد طول رابطه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین محصول کاندوم مدل 0.03 برند کدکس Kodex دارای ماده تاخیری است که انزال در آقایان را به عقب می اندازد. این محصول در کنار کیفیت بالا، قیمت بسیار مناسبی دارد که عامل تعیین کننده ای در فروش بالای این مدل به شمار می آید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر