کرم پودر مناسب برای پوست سبزه، سفید و گندمی

کرم پودر مناسب پوست سبزه

چگونه کرم پودر مناسب انتخاب کنیم؟
کرم پودر مناسب با پوست سبزه چه ویژگی هایی دارد؟
کرم پودر مناسب با پوست سفید چه ویژگی هایی دارد؟
کرم پودر مناسب با پوست گندمی چه ویژگی هایی دارد؟
نمی دانید کرم پودر مناسب با رنگ پوست تان را چگونه باید پیدا کنید؟
کرم پودر یکی از لوازم آرایشی است که در قسمت لوازم آرایشی صورت دسته بندی می شود. در ادامه این نوشتار ما با یکی از مهمترین چالش های خانم ها برای انتخاب کرم پودر مناسب روبرو خواهیم شد که شاید در همین لحظه دغدغه ی شما نیز باشد، انتخاب کرم پودر متناسب با رنگ پوست تان سخت ترین کاری است که به شما برای داشتن یک میکاپ عالی کمک خواهد کرد. توجه داشته باشید که کرم پودر مناسب با پوست سبزه هیچگاه برای دیگر رنگ ها مناسب نبوده و همینطور کرم پودر مناسب با رنگ پوست سفید نیز برای رنگ پوست سبزه مناسب نخواهد بود و در حقیقت دغدغه ی اصلی بانوان شناسایی درست رنگ پوست و انتخاب کرم پودر مناسب با آن است. برای آشنایی با کرم پودر مناسب برای پوست سبزه، سفید و گندمی با الانزا همراه باشید.

آشنایی با رنگ پوست!

انتخاب رنگ کرم پودر براساس ته رنگ پوست شما است، به این صورت که اکثر خانم ها نمی دانند ته رنگ پوست شان چه رنگی است و به همین دلیل است که رنگ پوست خود را با همان رنگ سطحی اشتباه گرفته و گاهی در انتخاب کرم پودر دچار سردرگمی خواهند شد. ته رنگ پوست انسان ها شامل سه رنگ گرم، سرد و طبیعی است.

رنگ کرم پودر مناسب برای پوست گندمی

رنگ سرد: این رنگ زمانی که رگ بدن تان را در معرض نور مستقیم قرار می دهید به رنگ آبی یا بنفش مشاهده می شود و تناژ پوست شما بیشتر به رنگ آبی و قرمز و صورتی تمایل دارد.
رنگ گرم: این رنگ زمانی است که رگ بدن شما به رنگ سبز باشد که در واقع رنگ پوست تان تمایل به رنگ طلایی، زرد و هلویی دارد.
رنگ طبیعی: رنگ طبیعی یا خنثی به این معنی است که رنگ پوست شما ترکیبی از رنگ خنک و گرم است.

همچنین بخوانید: بهترین کرم پودر

تاثیر تناژ رنگ پوست و کرم پودر

همانطور که می دانید شما برای شروع آرایش خود نیاز به یک کرم پودر مناسب با رنگ پوست تان دارید، در واقع کرم پودر مناسب با هر رنگ پوستی برای هر شخصی متفاوت است و شما باید متناسب با رنگ پوست خود خریدتان را انجام بدهید. فراموش نکنید که استفاده اشتباه از کرم پودر می تواند چهره شما را از حالت طبیعی و نچرال فاصله بدهد و غیر طبیعی به نظر برسید.
به همین دلیل شما باید قبل از خرید کرم پودر با تناژ رنگ پوست خود آشنا بشوید و در نهایت اقدام به خرید کنید. لازم است بدانید که رنگ پوست با ژنتیک و شرایط محیطی که در آن زندگی می کنید رابطه مستقیم دارد.
به عنوان مثال اگر شما مدت زیادی در تماس مستقیم آفتاب باشید در نهایت رنگ پوست تان سبزه می شود و نیاز دارید تا کرم پودر مناسب با آن رنگ را برای خود خریداری کنید. گاهی ممکن است که شما در فصل تابستان بنا به شغل و شرایط زندگی خود زیر آفتاب برای مدت طولانی قرار بگیرید که در نهایت نیاز به آن دارید تا کرم پودر تابستان خود را یک درجه از کرم پودر سایق خود تیره تر بردارید تا دچار مشکل نشوید.

کرم پودر برای پوست سبزه

کرم پودر مناسب با پوست سبزه

کرم پودر مناسب با رنگ پوست سبزه باید با آن متناسب باشد، درواقع پوست سبزه دارای تناژ متفاوتی است که کرم پودر مناسب با آن باید براساس تناژ رنگ پوست انتخاب شود. تا جایی که می توانید برای پوست سبزه از کرم پودر با تناژ رنگ گرم انتخاب کنید تا در صورت تناژ رنگی متفاوت خیلی غیر طبیعی نباشد، معمولا کرم پودر پوست سبزه با برندهای متفاوتی ساخته شده است و همین موضوع سبب شده است تا شما برای خرید نیاز به کمی مهارت و تجربه داشته باشید تا خریدی به صرفه و مناسب داشته باشید.

کرم پودر مناسب با پوست سفید

معمولا رنگ پوست سفید دارای تناژ رنگی سرد است و کم پیش می آید تناژ رنگی آن گرم باشد بنابراین کرم پودر مناسب برای شما کرم پودری است که تناژ صورتی داشته باشد، بطورکلی این تناژ کرم پودر به پوست شما روح می بخشد و همان کرم پودری است که شما به دنبال آن می گردید. تنها کاری که در هنگام خرید کرم پودر مناسب پوست سفید باید انجام بدهید این است که طبق درجه بندی رنگ پوست تان خرید کنید تا رنگ کرم پودر با رنگ پوست شما تفاوت زیادی نداشته باشد.

کرم پودر مناسب با پوست گندمی

اگر شما دارای پوست گندمی هستید یعنی در میان دو طیف رنگی گرم و سرد قرار گرفته اید، قرار گرفتن در این طیف رنگی به شما قدرت خرید بیشتری خواهد داد. کرم پودر پوست گندمی ترکیبی از رنگ صورتی و آبی است. کرم پودر پوست گندمی باید باتوجه به تمایل پوست شما به سمت رنگ گرم یا سرد انتخاب شود، اینطور که پیدا است رنگ مناسب برای پوست گندمی باید تجربی و شخصی مشخص شود و رنگ مشخصی وجود ندارد.

همچنین بخوانید: کرم پودر بهتره یا پنکیک

بهترین کرم پودر برای پوست سبزه و چرب

شناخت جنس پوست

علاوه بر شناخت رنگ پوست نیاز است تا شما برای انتخاب یک کرم پودر مناسب جنس پوست خود را نیز بشناسید. شناخت درست و اصولی جنس و رنگ پوست به شما کمک می کند تا از پوست خود در برابر محصولات آرایشی و اشعه های مضر آفتاب و رادیکال های آزاد موجود در هوا محافظت کنید.

  •  برای شناخت پوست خود ابتدا باید صورت تان را به خوبی بشوئید، برای شستشوی پوست تان از ژل شستشوی صورت مناسب با پوست تان استفاده کنید.
  •  پس از خشک کردن صورت از آب حال نوبت آن است که دستمال کاغذی را به ۴ قسمت تقسیم کنید و روی بینی، چانه، پیشانه و گونه هایتان قرار بدهید.
  •  اگر پوست صورت نرمال و طبیعی باشد، پس از چند ثانیه بسیار کوتاه دستمال کاغذی ها می افتد.
  •  اگر پوست صورت خشک باشد، هر ۴ تکه دستمال بدون لحظه ای درنگ می افتد.
  •  اگر پوست صورت چرب باشد، هر چهار تکه کاملا به پوست شما می چسبد و جدا نمی شود.
  •  اگر پوست صورت مختلط باشد، قسمت های بینی و چانه باقی می ماند و بقیه به سرعت می افتد.
  •  آشنایی با جنس پوست به شما این فرصت را می دهد تا پوستی سالم و آرایشی زیبا داشته باشید.
  •  آشنایی با نوع پوست برای انتخاب لوازم آرایشی بسیار مهم است.
  •  برای پوست های چرب استفاده از کرم پودر مات بهترین گزینه است.

خرید کرم پودر صورت

کلام آخر

شما قبل از خرید کرم پودر باید ابتدا ته رنگ پوست خود را بشناسید و پس از آن نوع و جنس پوست خود را بدانید تا بتوانید خریدی مقرون به صرفه و مناسب داشته باشید. توجه کنید برای داشتن پوستی سالم و زیبا توجه به این دو مورد امری ضروری بسیار مهم می باشد که ممکن است در صورت رعایت نکردن برای انتخاب رنگ پوست چهره شما غیرطبیعی جلوه کند و اگر جنس پوست تان را ندانید کرم پودر به درستی روی پوست شما قرار نمی گیرد. در هر صورت برای خرید کرم پودر مناسب با رنگ پوست تان شما می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کنید و در صورت بررسی محصولات خرید خود را باتوجه به بودجه تان انجام بدهید.