آموزش کشیدن خط لب برای لبهای باریک

روش کشیدن خط لب برای لبهای باریک
آموزش مرحله به مرحله کشیدن خط لب برای لبهای باریک

لبهایتان نازک و باریک است و به دنبال راهی برای بزرگ تر نشان دادن آن هستید؟
اصول آرایش صحیح لب های نازک و روش درست آن را نمی دانید؟
لبهاتان باریک است و نمی دانید از چه رنگ مدادی برای کشیدن خط لب استفاده کنید؟
آموزش کشیدن خط لب برای لبهای باریک تان مهم است؟

اندازه و فرم لب ها در همه افراد یک شکل و یکسان نیست. با این حال برای داشتن لب هایی با اندازه استاندارد و ایده آل و با فرمی دلخواه، پروتز، تزریق فیلر و عمل های جراحی اولین و تنها راه نیست.
اگر با اصول و متد آرایش صحیح آرایش لب آشنا شوید و این کار را چند بار تکرار کنید، بدون شک می توانید در زمانی کوتاه به لب های با اندازه بزرگ تر و با فرمی زیباتر دست پیدا کنید.
البته بایستی این نکته را هم در نظر داشته باشید که آرایش لب ها دائمی نیست و با انجام اصولی آرایش صحیح لب ها، با خطای دید لب ها بزرگ تر می شوند.
گذشته از تمامی این موارد، آرایش و استفاده از مداد و لوازم آرایشی هزینه زیادی نداشته و نسبت به انجام عمل های جراحی بسیار کم هزینه تر بوده، همچنین خطر و نگرانی های جراحی و تزریق فیلر را هم ندارد.

مرطوب کردن و لایه برداری لب ها

مرطوب کردن لب ها قبل از کشیدن خط لب

لایه برداری لب ها قبل از آرایش لب ها از اهمیت بالایی برخوردار است. پس چند ساعت قبل از شروع آرایش، با استفاده از اسکراب های لایه بردار، لب ها را لایه برداری کنید تا پوسته پوسته های روی سطح لب که در اثر خشکی ایجاد شده است از بین برود. سپس از بالم و مرطوب کننده های لب که حاوی ویتامین و عصاره آلوئه ورا هستند استفاده کنید و پس از یک ربع آرایش لب را شروع کنید.

انتخاب رنگ مداد لب

انتخاب رنگ مداد لب برای کشیدن خط لب

رنگ مداد لب بایستی در تناژ رنگی رژ لبی باشد که می خواهید آرایش لب را با آن انجام دهید. علاوه بر این طیف رنگی مداد لب باید دو درجه از رنگ رژ لبتان تیره تر باشد.

همچنین بخوانید: خط لب دائمی کالباسی

کشیدن خط لب برای لب های نازک و باریک

روش کشیدن خط لب برای لب های باریک

برای کشیدن خط لب از لب بالایی شروع کنید و در وسط لب هایتان یک شکل X بکشید. سپس قسمت بالای X را از هر طرف به گوشه های لب وصل کنید.

روش کشیدن خط لب در لب بالا و پایین

از آنجایی که لب ها باریک و نازک هستند، بایستی خط لب را کمی پایین تر از مرز لب و مماس با آن بکشید. توجه داشته باشید که این خط را با فاصله از مرز لب نکشید و دقیقا مماس با آن باشد. همین تکنیک و فاصله بسیار کم باعث می شود اندازه لب ها با خطای دید از اندازه واقعی اش بزرگتر دیده شود.
سپس به سراغ لب پایینی بروید و از گوشه سمت راست لب پایینی، خطی با فاصله از مرز لب و مماس با آن کشیده و این خط را به گوشه سمت چپ لب پایینی متصل کنید.

طرز آرایش و کشیدن گام به گام خط لب برای لب های باریک

از مداد لب می توانید برای پوشش دهی سطح لب نیز استفاده کنید. کشیدن مداد لب روی سطح لب و زدن رژ لب بعد از آن، موجب می شود لب ها برجسته تر و بزرگتر از اندازه واقعی شان نمایان شوند.

همچنین بخوانید: چگونه خط لب بزنیم

استفاده از مداد لب سفید

کشیدن خط لب سفید در لب پایینی

بعد از کشیدن خط لب در لب پایینی، می توانید با استفاده از مداد لب سفید رنگ، خط کوچک و نازکی تنها در قسمت وسط زیر خط لب پایینی و مماس با آن بکشید. سپس این خط را با انگشت فید و محو کنید تا ظاهری طبیعی پیدا کند. این کار باعث می شود لب پایینی پهن تر دیده شود.

خرید مداد لب از سایت الانزا

هر محصول آرایشی برای آرایش لب از جمله انواع مداد لب و رژ لب های جامد و مایع در تناژهای رنگی ترند، به روز و پرطرفدار را می توانید از فروشگاه اینترنتی الانزا سفارش دهید. این محصولات در قسمت آرایش لب سایت الانزا گنجانده شده اند.