تاتو ابرو

تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو؟

احتمالا شما هم بارها و بارها از ریزش ابروها و یا کم بودن ابروهای خود بسیار ناراحت و افسرده شدید. بسیاری از شما هر روز وقت زیادی را جلوی آیینه وقت می گذارید تا بتوانید ابروهای قرینه با مداد ابرو برای خود بکشید. اما آیا همیشه باید همین قدر اذیت شوید؟ آیا چاره ای جز مداد ابرو نیست؟ در پاسخ باید بگویم قطعا شما افرادی را که ابروهای خود را تاتو، هاشور و یا سایه زده اند بسیار دیده اید. از هر یک از این افراد که سوال بپرسید کدام روش بهتر است؟ هر یک متناسب با سطح رضایت خود برای شما یک گزینه را بیان می کنند. اما واقعا چه فرقی بین این سه وجود دارد؟ باید ابروهای خود را تاتو کنید یا از هاشور استفاده کنید؟ بهتر است سایه ابرو بزنید یا از روش های دیگری استفاده نمایید. ما در این مقاله به این سوال شما که بالاخره تاتو ابرو، هاشور و یا سایه ابرو را پاسخ خواهیم داد.
برای این یک گزینه را در بین این سه گزینه انتخاب کنید، در مرحله اول باید تفاوت بین تاتو ابرو، هاشور و سایه ابرو را به خوبی بدانید و در مرحله دوم باید آگاهی لازم در مورد هر یک و چگونه اجرا شدن آن ها روی ابرو را بدانید. در مرحله سوم باید در مورد ماندگاری تاتو، هاشور و سایه ابرو اطلاعات کافی کسب کنید .
امروزه زیباتر شدن چهره بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را نیز درگیر کرده است. بسیاری از روش های امروزی مورد استقبال قرار گرفته اند و روزانه بسیاری از مردمان کشور برای زیباتر شدن زمان و هزینه های بسیار زیادی را صرف می کنند. تاتو ابرو، هاشور ابرو و سایه ابرو نیز جز این دسته از مواردی به حساب می آیند که امروزه اکثر خانم ها برای زیباتر دیده شدن از آن استفاده می کنند. اما کدام برای شما بهتر است؟ با ادامه مقاله همراه ما باشید.

تفاوت تاتو ابرو, هاشور یا سایه ابرو

تفاوت تاتو ابرو, هاشور یا سایه ابرو

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی، هر روزه روش های مختلفی به وجود می آیند تا شما بتوانید ابروهایی زیباتر و پرپشت تر و خوش فرم تر داشته باشید. تاتو ابرو، هاشور و یا سایه ابرو دقیقا برای شما همین کار را انجام می دهند.

حتما مطالعه کنید:  بهترین پالت رژگونه مارک خوب

تاتو ابرو

ابروها در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی می گذارند. پس کاملا به شما حق می دهیم که در پی پیدا کردن یک راهکار مناسب جهت زیباتر کردن و خوش فرم کردن ابروهای خود باشید. تاتو کردن ابرو یکی از خدمات پوست و زیبایی و یک روش درمانی برای برطرف کردن نواقص ابرو می باشد. تاتو ابرو برای افرادی مناسب می باشد که روی جایگاه ابروی آن ها هیچ مویی وجود نداشته باشد. در این روش یک متخصص با تجربه با ظرافت رنگ را از طریق سوزن هایی که مختص این کار هستند، بر لایه سطحی پوست اعمال می کند. این عمل با کمک یک سوزن استریل انجام می شود که به سادگی در داخل و خارج از پوست می لغزد تا باعث ایجاد رنگدانه یا اثر رنگ شود.

هاشور ابرو

اگر ما بتوانیم به خوبی چهره خود را بشناسیم بنابراین می توانیم به درستی انتخاب کنیم که کدام روش مثل تاتو ابرو, هاشور یا سایه ابرو برای ما مناسب تر می باشد.
همان گونه که از نام هاشور مشخص است بدین صورت می باشد که توسط دستگاهی خطوط نزدیک به هم و موازی بر روی ابروی شما ایجاد می شود. افرادی که از این روش استفاده می کنند تقریبا از دور هیچ خطوطی را بر روی ابروهای آن مشاهده نمی کنید اما هنگامی که آن ها را از نزدیک می بینید بر روی ابرویشان خطوط منظمی را مشاهده خواهید کرد. هاشور ابرو برای آن دسته از افرادی که ابروهای نامتقاون، خطوط ابرویی ناقص، ابروهای کم پشت و افرادی که ریزش ابرو دارند، مناسب هستند. این روش باعث می شود ابروهای افراد همیشه رنگ و حال داشته باشد و بسیار طبیعی خواهد بود.

حتما مطالعه کنید:  راهنمای خرید کرم پودر مناسب با پوست خشک

سایه ابرو

سایه ابرو

سایه ابرو نیز از دیگر روش‌های زیبا سازی ابرو می‌باشد. این روش از بقیه روش‌ها قدیمی‌تر است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین روش‌های تاتو موقت شناخته می‌شود. در این روش متد تاتو بهبود نیافته است و فقط ماندگاری سایه نسبت به تاتو کم‌تر می‌باشد. در این روش تاتو کار روی ابروی طبیعی مراجعه کننده کار می‌کند. در واقع می‌توان گفت زیر تار موی ابرو را رنگ می‌کند. بعد از اتمام سایه ابرو شکل ابروی فرد دقیقا همانند وقتی است که با مداد ابرو و سایه پودری ابرو، ابروهای خود را آرایش نموده است. سایه ابرو نسبت به تاتو ابرو و هاشور درد کمتری دارد پس بنابراین برای افرادی که آستانه درد پایین تری دارند مناسب تر می باشد.

نکاتی که باید در مورد تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو بدانید

قبل از انجام هر کاری باید نکات مهم در رابطه با آن کار را به خوبی دانست تا از درست انجام شدن آن اطمینان حاصل کرد. در رابطه با تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو نکات بسیار مهمی وجود دارد. برخی از این نکات عبارتند از:
افرادی که دارای پوست چرب و یا حساس هستند، ممکن است از این سه روش (تاتو، هاشور و سایه) به خوبی نتیجه مطلوب را دریافت نکنند.
خانم های باردار نیز در دوران بارداری و شیردهیی باید از انجام این سه مورد پرهیز کنند.

تاتو ابرو و نکاتی که باید در آن مورد بدانید

تاتو ابرو و نکاتی که باید در آن مورد بدانید

در تاتو، ابرو حالت طبیعی خود را از دست می دهد در این روش تمام سطح ابرو با رنگ پر می شود پس بنابراین توصیه می شود کل ابرو تاتو نشود فقط بخش هایی که دچار مشکل شده است تاتو شود. سعی کنید رنگ تاتو به رنگ اصلی ابرو نزدیک باشد. کسانی که ماندگاری رنگ برای آنها مهم می باشد بهتر است که به جای هاشور یا سایه ابرو از تاتو استفاده کنند.

هاشور ابرو و نکاتی که باید در آن مورد بدانید

باید در مورد هاشور ابرو به این نکته توجه کرد که رنگ هاشور ابرو نباید خیلی متفاوت با رنگ اصلی ابروهایتان باشد سعی کنید ۲ تا ۳ درجه روشن تر از رنگ ابرو انتخاب شود. انجام لایه برداری یا میکرودرم قبل از هاشور توصیه نمی شود. قبل از انجام تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو در معرض تابش اشعه ی ماورا بنفش قرار نگیرید. از داروهایی که پوست تان را تحریک می کند قبل از انجام هاشور ابرو استفاده نکنید.

حتما مطالعه کنید:  راهنمای خرید بهترین مداد چشم خوب و با کیفیت

سایه ابرو و نکاتی که باید در ان مورد بدانید

سایه ابرو شکل پودری ندارد که بر اساس رنگ دلخواه مشتری روی ابروی فرد کار شود، سایه ابرو ماندگاری بسیار کمتری در مقایسه با تاتو و هاشور دارد اما نسبت به هاشور و تاتو درد کمتری دارد. رنگ سایه ابرو باید به رنگ طبیعی ابرو بسیار نزدیک باشد تا زیباتر به نظر آید.

سایه ابرو و نکاتی که باید در ان مورد بدانید

سخن آخر

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که برای تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو رعایت کردن بهداشت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. زیرا سوزن های آلوده باعث بیماری های متفاوتی می شوند که جبران ناپذیرند. توصیه می شود که چند روز بعد از تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو از شستشوی آن قسمت پرهیز کنید. بعد از تاتو ابرو، هاشور یا سایه ابرو به مدت یک هفته از استخر و سونا رفتن چشم پوشی کنید. همچنین از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب به مدت چند روز اجتناب کنید. بعد از تاتو ابرو, هاشور یا سایه ابرو تا یک هفته پماد ویتامین آ را با استفاده از گوش پاک کن روی ابروهایتان بمالید. در برخی شرایط شما می توانید به جای هاشور با دستگاه، از هاشورهای ابرو آرایشی و یا سایه های ابرو پودری جهت فرم دادن به ابروها نیز استفاده کنید. در این صورت می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کنید و آن ها را خریدای کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *