آموزش رژگونه زدن برای صورت گرد

آموزش رژگونه زدن برای صورت گرد
آموزش رژگونه زدن

برای صورت گرد باید چگونه رژگونه بزنیم؟
برجسته تر کردن گونه ها با رژگونه چطور انجام می شود؟
آموزش رژگونه زدن برای صورت گرد چگونه است؟
از آنجایی که رژگونه زدن برای همه خانم ها با فرم صورت متنوع یک شکل نخواهد بود با این حساب زدن آن برای هرکسی باتوجه به فرم صورتشان متفاوت خواهد بود. همانطور که می دانید رژگونه یکی از لوازم آرایش صورت است که به گونه های شما کمک می کند تا برجسته تر به نظر برسند و در نهایت آرایش جذاب تری داشته باشید حال اگر شما صورتی گرد و تپلی دارید به دنبال این هستید که تا حد امکان صورت تان را استخوانی تر نشان بدهید، در ادامه برای آشنایی بیشتر با آموزش رژگونه زدن برای صورت گرد با الانزا همراه باشید.

چگونه رژگونه بزنیم؟

چگونه رژ گونه بزنیم؟

  • برای زدن رژگونه باید به این نکته توجه داشته باشید که براش آرایشی رژگونه خود را خیلی به پودر آن آغشته نکنید چرا که در این صورت براش ما آغشته به رژگونه شده و پس از خوابیدن بر روی صورت تان خط دار می شود. بهتر است پس از غلت دادن براش خود داخل پالت رژگونه آن را پوف کرده یا بتکانید تا از غلظت آن کاسته شود، نکته ای دیگر که در هنگام پخش آن بر روی صورت باید به یاد داشته باشید این است که برس را به سمت بالا و شقیقه خود بکشید و از ابتدای استخوان گونه کمی کنار تر از بینی شروع به پخش کردن نمائید.
  • توجه داشته باشید که برس را باید به سمت بالا و به طرف بالای گوش خود بکشید تا رژگونه روی سیب گونه های شما قرار بگیرد، با پخش کردن مقادیر اندکی از پودر بر روی پیشانی، بینی و چانه خود به روح گرفتن صورت تان کمک کنید.
  • هنگامی که احساس کردید رژگونه تان خیلی غلیظ شده است و شما نیاز به این اندازه رژگونه نداشتید می توانید از فیکساتور آرایش مات و بی رنگ استفاده کنید تا کمی آن را محو کند.

تشخیص فرم صورت برای استفاده از رژگونه!

تشخیص فرم صورت برای استفاده از رژگونه!

همانطور که می دانید برای استفاده از این لوازم آرایشی زنانه شما باید در ابتدا اندازه صورت تان را از بر باشید تا بتوانید متناسب با اندازه گونه، چانه و پیشانی خود یک رژگونه زیبا داشته باشید. توجه داشته باشید که به وسیله ی این اندازه گیری شما فرم صورت خود را تشخیص می دهید و پس از آن می توانید مناسب با فرم صورت خود از رژگونه استفاده کنید.
طول صورت: برای اینکار باید ابتدا طول صورت خود را اندازه گیری نمائید، بدین صورت که از بالای رستگاه مو تا پایین چانه طول صورت تان می شود.
اندازه خط فک: برای بدست آوردن اندازه خط فک باید ببینید که عرض پهن ترین قسمت چانه شما چند سانتی متر است.
اندازه عرض پیشانی: زمانی که از عرض پیشانی صحبت می کنیم شما باید اندازه پهن ترین قسمت پیشانی خودتان را بررسی کنید.
اندازه عرض گونه: برای اندازه گیری عرض دو گونه تان بهتر است که ببینید فاصله بین دو گونه شما چقدر است.

همچنین بخوانید: نحوه صحیح رژگونه زدن

برجسته کردن گونه با رژگونه

برجسته کردن گونه با رژگونه

رژگونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه هایتان برجسته شود، در ابتدا برای استفاده از رژگونه باید از پرایمر و کرم پودر استفاده نمائید تا زیرسازی قوی داشته باشید. رژگونه بعد از سایه و خط چشم یکی از سخت ترین مراحل آرایش به حساب می آید که باید توجه داشته باشید که برای هر سن و هر نوع صورتی یک رنگ خاص مناسب است. شما با برجسته کردن صورت خود نشاط و شادابی را به صورت تان هدیه خواهید داد تا جایی که پس از مدتی رژگونه از لاینفک آرایش شما به حساب خواهد آمد.

مدل رژگونه برای صورت گرد

مدل رژگونه برای صورت گرد

معمولا صورت های گرد در هنگام آرایش باید کشیده و استخوانی نشان داده شوند، با این حساب هنگام استفاده از رژگونه برای صورت های گرد باید به یاد داشته باشید که از ناحیه زیر استخوان گونه تا شقیقه تان را باید به وسیله ی رژگونه به سمت بالا هدایت کنید و از سوی دیگر از قسمت استخوان گونه به سمت دهان کمی ادامه دهید تا صورت کشیده تراز حد عادی به نظر برسد. برای صورت های گرد و تپلی به شما استفاده از رژگونه های تیره تر را پیشنهاد می دهیم، توجه داشته باشید که رژگونه تاکیدا باید زیر استخوان گونه شما زده شود نه کمی جلو تر نه کمی عقب تر. شما می توانید برای خرید رژگونه به وب سایت فروشگاهی اینترنتی الانزا مراجعه کنید و برحسب سلیقه و شناخت تان از برندها خرید خود را انجام بدهید.

آموزش رژگونه زدن صورت بیضی

خب باید در مورد صورت های بیضی به شما این خبر خوب را بدهیم که خوش شانس ترین مدل چهره همان هایی هستند که صورتی بیضی مانند دارند، این مدل صورت ایده آل بوده و شما با اضافه کردن رنگ غلیظ به رژگونه تان می توانید کل گونه خود را رنگی کرده و پهن تر نشان بدهید. برای پیدا کردن نقطه صحیح رژگونه برای صورت های بیضی کافی است با دهان بسته لبخند بزنید تا نقطه شروع آن را پیدا کنید. یکی از مهمترین نکته هایی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اصلا نیاز نیست که با هایلایتر یا کانتور نقطه ای از صورت خود را تیره یا روشن کنید بلکه این صورت های دیگر هستند که به این تیره و روشن نیاز دارند.

همچنین بخوانید: کانتورینگ صورت بیضی شکل

نکاتی برای رژگونه زدن صحیح

نکاتی برای رژگونه زدن صحیح

رژگونه باید آخرین مرحله آرایش زده شود.
می توانید پس از زدن رژگونه از پودر یا اسپری تثبیت کننده استفاده کنید.
هنگام رژگونه زدن با دهان بسته لبخند بزنید تا گونه هایتان نمایان شود.
بهتر است رنگ رژگونه با رژلب شما تناسب و هارمونی داشته باشد.
برای پخش کردن رژگونه بر روی گونه هایتان نیاز به پودر غلیظ نبوده و یک لایه نازک کافی است.

کلام آخر

همانطور که در مطالب بالا آموزش رژگونه زدن برای صورت گرد توضیح داده شد توجه داشته باشید که هنگام خرید رژگونه شما باید به رنگ پوست و رنگ محصولات آرایشی خود توجه داشته باشید تا متناسب با رنگ رژلب، سایه و حتی رنگ پوست تان خریدی مناسب داشته باشید. فراموش نکنید که خرید از فروشگاه اینترنتی الانزا به صورت غیرحضوری به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن محصولات آرایشی خود را دریافت نمائید و به علاوه از کیفیت محصولات خود نیز اطمینان حاصل کنید. در نهایت شما می توانید برای خریدی مقرون به صرفه و با کیفیت به تیم مشاوران الانزا اعتماد کرده و از میان محصولات متنوع فروشگاهشان خرید خود را انجام بدهید.