در حال بارگزاری
برند زی فام
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

زی فام
Zi Fam
تعداد کالاها 25
کیت رنگ مو زی فام شماره 111 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 110 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 10 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 9.22 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 9.1 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 9 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 8.88 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 8.23 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 8.1 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 8 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 7.8 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 7.34 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 7.1 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 7 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 6.8 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 6.66 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 6.25 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 6.23 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 6 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 5.3 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 5 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 2.1 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 1 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود
کیت رنگ مو زی فام شماره 4 حجم 50 میلی لیتر
برند زی فام
ناموجود

درباره برند زی فام Zi Fam

برند زی فام یک برند ایرانی متعلق به شرکت زرسیما آرا است که در زمینه محصولات مو فعالیت می کند. برند زی فام Zi Fam چند سالی است که به ثبت رسیده است.

برند زی فام زیرمجموعه برند زی است. زی به معنای زیستن و فام به معنای رنگ است. محصولات برند زی به دو دسته زی مو و زی فام تقسیم می شوند. محصولات برند زی فام Zi Fam مو شامل محصولات مراقبت مو و محصولات برند زی فام شامل کیت های رنگ مو است. اما دلیل رشد و معروفیت این برند چیست؟

اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم بایستی نگاهی به تاریخچه کاری شرکت زرسیما آرا داشته باشیم. این شرکت به مدت 17 سال محصولات رنگ مو برند معروف، معتبر و قدیمی لورآل را وارد می کرد، اما پس از تحریم ها تصمیم به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار نزدیک با این برند خارجی کرد و از دانش و تخصص روز و همچنین همکاری که با این شرکت داشت در تولید محصولات خود بهره گرفت و نتیجه این دانش محصولات با کیفیت زی است. شرکت زرسیما آرا در راستای اهداف خود کیفیت را اصل اول قرار داده و در جهت کسب رضایت مشتریان گام برداشته است.

فرمولاسیون و طراحی محصولات برند زی فام Zi Fam

کیت های رنگ مو برند زی فام پوشش صد در صدی موهای سفید را دارند که در به جرائت می توان گفت در نمونه های ایرانی دیگر با این قدرت پوشش دهی و این کیفیت مشاهده نمی شود. علاوه بر این این محصولات محافظت سه گانه از موها دارند. کیت های رنگ مو برند زی فام رنگ های بسیار متنوعی از طیف های روشن تا تیره داشته و همه سلیقه ها را پوشش می دهند. خوب است بدانید شرکت زرسیما آرا به دلیل همکاری با شرکت لورآل و بحث رقابتی تمامی کیت های رنگ مو را به لحاظ شکل ظاهری و بسته بندی مشابه با رنگ موهای لورال طراحی کرده است. در فرمول پایه ای رنگ موهای این برند دو عنصر مهم کراویس و کرافکت به کار رفته که نقش کلیدی در فرمولاسیون خاص و منحصر به فرد این محصولات ایفا می کنند.

کیت های رنگ مو برند زی فام

کیت های رنگ مو برند زی فام Zi Fam شامل کرم رنگ مو، سرم مو و ماسک مو هستند. تمامی رنگ موهای داخل کیت ها دارای ویژگی فیلتر فرابنفش بوده که از موهای شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کرده و مانع از تغییر رنگ موهای شما می شود. همچنین در کنار رنگ موها یک سرم مو حاوی روغن آرگان وجود دارد که از بافت موها و فیبر موها موقع رنگ کردن موها محافظت می کند.

در کیت های رنگ مو ماسک مو نیز قرار داده شده است. ماسک موها رنگ مو را تثبیت کرده و با تغذیه موها باعث نرمی و لطافت موهای شما می شوند. کیت های رنگ مو برند زی فام شامل کیت های رنگ مو با انعکاس طبیعی، کیت های رنگ مو با انعکاس دودی، کیت های رنگ مو با انعکاس طلایی، کیت های رنگ مو با انعکاس پلاتینه و کیت های رنگ مو با انعکاس قرمز هستند.

محصولات پرطرفدار و محبوب برند زی فام

کیت رنگ مو ماهاگونی یاقوتی شماره 6.25 برند زی فام

در این کیت یک کرم رنگ مو با حجم 50 میلی لیتر وجود دارد که دارای فیلتر فرابنفش بوده و از رنگ موی شما در برابر پرتوهای مضر و خطرناک نور خورشید محافظت می کند، به این ترتیب رنگ موهایتان در برابر نور خورشید کدر و مات نمی شود. همچنین دارای اکسیدان گرید بهداشتی با حجم 75 میلی لیتر است این مقدار دقیقا متناسب با اندازه کرم مو است.

در این کیت یک سرم مو با حجم 5 میلی لیتر حاوی عصاره آرگان وجود دارد که از فیبر موها هنگام رنگ گذاری محافظت می کند. ماسک مو با حجم 20 میلی لیتر نیز در این کیت قرار داده شده که از آن داخل حمام و بعد از شست و شو موها استفاده می شود. این ماسک مغذی وظیفه تثبیت رنگ و نرمی و لطافت موها پس از رنگ را بر عهده دارد.

علاوه بر این در این کیت ها یک جفت دستکش یکبار مصرف و یک دفترچه راهنما دستورالعمل قرار داده شده که به کمک آن می توانید رنگ کردن موها را خیلی راحت انجام دهید. این کیت شماره 6.25، تناژ رنگی ماهاگونی یاقوتی داشته که جزو رنگ های ترند و پرطرفدار به حساب می آید. با استفاده از این کیت موهایتان به هیچ عنوان خشک نشده و ظاهری براق و درخشان پیدا می کنند.


کیت رنگ مو بلوند پلاتینه شنی شماره 110 برند زی فام

کیت رنگ مو بلوند پلاتینه شنی شماره 110 برند زی فام نیز در لیست محصولات محبوب و پرطرفدار این برند قرار دارد. به طور کلی تمامی طیف های رنگ بلوند از بلوند پلاتینه شنی گرفته تا بلوند طبیعی و بلوند یخی همواره ترند و به روز بوده و بسیاری از خانم ها و دختران جوان به این طیف های رنگی علاقه مند هستند.

کیفیت بالا در مقایسه با سایر برندهای ایرانی، دلیل فروش بالای کیت های رنگ مو برند زی فام است. در این کیت نیز مانند سایر کیت های رنگ مو این برند کرم رنگ مو با حجم 50 میلی لیتر، اکسیدان گرید بهداشتی با حجم 75 میلی لیتر، سرم مو با حجم 5 میلی لیتر حاوی عصاره آرگان و ماسک مو با حجم 20 میلی لیتر قرار دارد. علاوه بر این یک جفت دستکش نیز در این مجموعه قرار داده شده که برای رنگ کردن موها نیازی به تهیه دستکش جداگانه ندارید. کیت های رنگ مو برند زی فام مجموعه ای کامل از رنگ مو و محصولات مراقبت از مو و رنگ مو هستند که با توجه به اینکه شامل ماسک و سرم مو هستند، مقرون به صرفه هستند و از ارزش خرید بالایی برخوردارند.

محصولات مراقبت از مو Zi Fam

در کنار کیت های رنگ مو برند زی فام Zi Fam ، می توانید از شامپوها و محصولات مراقبت از مو برند زی نیز برای حفظ سلامت بیشتر موهاستان استفاده کنید. این محصولات تخصصی شامل شامپو، ماسک مو و نرم کننده موی رنگ شده هستند که در بازسازی و تقویت بنیادی و فیبر موها بسیار موثر هستند.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

فیلتر

فروشگاه اینترنتی الانزا در اواخر سال 1398 تاسیس شد. الانزا یک مارکت پلیس بزرگ هست که در آن با تنوع زیادی از انواع کالاها بهداشتی، آرایشی، اکسسوری، مد وزیبایی و ...  روبه رو می شوید.
شما کاربران محترم می توانید جهت خرید لوازم آرایشی از قبیل لوازم آرایشی ابرو ( رنگ ابرو، سایه ابرو، ریمل ابرو، مداد ابرو، تقویت کننده ابرو ، قاب ابرو ) ، لوازم آرایشی صورت نظیر ( پرایمر، کرم پودر، فیکساتور، پنکک، کانتو و هایلایتر، رژگونه، کانسیلر، پاک کننده آرایش صورت ، برنزه کننده، کرم ضد آفتاب)، لوازم آرایشی چشم از قبیل ( ریمل چشم، سایه چشم، خط چشم، مداد چشم، تقویت کننده مژه، چسب مژه ، لنز رنگی، ) ، لوازم آرایشی لب ( رژلب، مداد لب، بالم لب )، لوازم آرایشی ناخن( ناخن مصنوعی، لاک ناخن، لاک پاک کن، تقویت کننده ناخن، ابزار مانیکور و پدیکور، لوازم کاشت ناخن )، لوازم آرایشی مو از قبیل( اکسسوری مو، شانه و برس، حالت دهنده مو، رنگ مو ) بدون در نظر گرفتن محدویت زمانی و مکانی اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.
در مجله اینترنتی الانزا با توجه به موضوع مورد علاقتون می توانید مقالات متنوع در دسته بندی های آرایشی زیبایی، بهداشتی مراقبتی، مد و فشن مطالعه نمایید. 
از جمله برندهای معروف آرایشی که در فروشگاه الانزا محصولات آن موجود است می توان به وچه، مورینگا امو ، آمبرلا، لافارر، نینو، ژاک آندرل، فنیکس، کامان، بی اس بیوتی اسکین، سیترای، لروکس، لایسل، استم سل، بایومارین، شی، گلدن رز، سینره، فابریگاس، ایپک، شون، بایودرما، درماکلین، اورال بی، این لی، بایودرما، بتادین، پروپرنسلی، دافی، درمالیفت، دوسه، دیوید جونز، ماوالا، نئودرم، سریتا، میبلین، میسویک، میبلین، ژوت، سی گل، فیس دوکس، مای،  سنسوداین، ویت یو، هیدرودرم، نوت، لنسور، لانکوم، گودلایف، کدکس، کانفیدنت، کالیستا، کاپوت، فاربن، عارضی، زی فام، رمیلیا، بایومارین، ایورشه، الارو ، اسکلاره، مک، رینوزیت، گارنیر، فلومار، لورال، پنتن، بیزانس، آردن، بایو اویل، دیگنیتی، بیول، ایزادورا، دکاموند کلینیک، کلینیک می توان اشاره کرد. 
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر