در حال بارگزاری
برند آمبرلا
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

آمبرلا
Umbrella
تعداد کالاها 37
%10
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل Energy+Fresh حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل White+Smooth حجم 75 میلی لیتر استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل Soft+Clear حجم 75 میلی لیتر

75 ml

56,900
51,210 تومان
%10
ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه انبه حجم 310 میلی لیتر
برند آمبرلا
ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه هلو حجم 310 میلی لیتر ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه لیمو حجم 310 میلی لیتر

310 ml

69,700
62,730 تومان
%10
ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه هلو حجم 310 میلی لیتر
برند آمبرلا
ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه انبه حجم 310 میلی لیتر ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه لیمو حجم 310 میلی لیتر

310 ml

69,700
62,730 تومان
%10
ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه لیمو حجم 310 میلی لیتر
برند آمبرلا
ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه انبه حجم 310 میلی لیتر ژل شستشو صورت آمبرلا با رایحه هلو حجم 310 میلی لیتر

310 ml

69,700
62,730 تومان
%10
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انار حجم 250 میلی لیتر
برند آمبرلا
کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Honey حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انگور حجم 250 میلی لیتر کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Olive حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انجیر بنفش حجم 250 میلی لیتر

250 ml

37,300
33,570 تومان
%10
کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Honey حجم 250 میلی لیتر
برند آمبرلا
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انار حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انگور حجم 250 میلی لیتر کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Olive حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انجیر بنفش حجم 250 میلی لیتر

250 ml

37,300
33,570 تومان
%10
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انگور حجم 250 میلی لیتر
برند آمبرلا
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انار حجم 250 میلی لیتر کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Honey حجم 250 میلی لیتر کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Olive حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انجیر بنفش حجم 250 میلی لیتر

250 ml

32,200
28,980 تومان
%10
کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Olive حجم 250 میلی لیتر
برند آمبرلا
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انار حجم 250 میلی لیتر کرم ژل مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Honey حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انگور حجم 250 میلی لیتر ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انجیر بنفش حجم 250 میلی لیتر

250 ml

37,300
33,570 تومان
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انار حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
ژل کرم آبرسان آمبرلا مدل Honey حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
ژل کرم آبرسان آمبرلا مدل Red Grape حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
ژل کرم آبرسان آمبرلا مدل Olive حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
ژل کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا حاوی عصاره انجیر بنفش حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
ژل کرم آبرسان آمبرلا مدل Oil Plus حجم 600 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
ژل کرم آبرسان آمبرلا مدل Oil plus حجم 250 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
استیک دئودورانت مردانه آمبرلا مدل Total Care حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل White+Smooth حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
استیک دئودورانت مردانه آمبرلا مدل Hero Man حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
استیک دئودورانت مردانه آمبرلا مدل Smart Man حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل Soft+Clear حجم 75 میلی لیتر
برند آمبرلا
تمام شد
کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Figs حجم 250 میلی لیتر مجموعه دو عددی
برند آمبرلا
تمام شد
کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Olive حجم 250 میلی لیتر مجموعه دو عددی
برند آمبرلا
تمام شد
کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Red Grape حجم 250 میلی لیتر مجموعه دو عددی
برند آمبرلا
تمام شد
کرم مرطوب کننده و آبرسان آمبرلا مدل Pomegranate حجم 250 میلی لیتر مجموعه دو عددی
برند آمبرلا
تمام شد

فیلتر

برند آمبرلا Umbrella

برند ایرانی آمبرلا یکی از نام های تجاری شرکت سیلانه سبز است که سال هاست در حوزه تولید و صادرات محصولات آرایشی بهداشتی و درمانی فعال است. شرکت سیلانه سبز با حجم انبوه تولیدات در این شاخه ها، سهم قابل توجهی از بازار آرایشی بهداشتی را به خود اختصاص داده است.
این شرکت محصولات خود را در قالب 15 برند عرضه می کند که محصولات برند آمبرلا به طور تخصصی در زمینه محصولات بهداشتی از جمله کرم مرطوب کننده ، ژل آبرسان، ژل شست و شو و محافظ پوست و کالاهایی از این دست هستند.

محصولات پرطرفدار برند آمبرلا

ژل کرم مرطوب کننده با عصاره انار آمبرلا

ژل کرم مرطوب کننده با عصاره انار آمبرلا، محصولی مرطوب کننده برای آبرسانی بیشتر پوست بوده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. این محصول هم برای دست و هم برای صورت قابل استفاده است. سرعت جذب بالا از مشخصه های این ژل کرم است. علاوه بر این بعد از استفاده، به هیچ عنوان چربی روی پوست احساس نمی کنید.
در ساخت این محصول از عصاره انار استفاده شده، عصاره انار سرشار از ترکیبات با خواص آنتی اکسیدانی است که مانع از چین و چروک می شود. همچنین این محصول حاوی ویتامین E و B5 بوده که دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی بوده و برای پوست مفید هستند.
ویتامین E به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و بافت های پوستی را بازسازی می کند. این مدل از ژل کرم مرطوب کننده، با ترکیبات موثری که دارد، باعث لطافت پوست دست و صورت شما می شود. این محصول برای تمامی پوست ها از جمله خشک، چرب، مختلط و مخصوصا حساس کارایی دارد.

ژل کرم آبرسان مدل Hydra Complex حاوی عصاره عسل آمبرلا

ژل کرم آبرسان مدل Hydra Complex در محفظه نگهدارنده 600 میلی لیتری، از جنس پلاستیک با سری پمپی شکل طراحی و تولید شده و سری پمپی آن امکان استفاده راحت را به شما می دهد. از این محصول آبرسان برای پوست دست، صورت و بدن می توان استفاده کرد.
این مدل ژل کرم آبرسان آمبرلا برای انواع پوست ها مناسب بوده و بافت بسیار سبکی دارد، به نحوی که روی پوست به هیچ عنوان احساس سنگینی نمی کنید.
از آن گذشته به سرعت جذب پوست می شود و رطوبت خوب و ماندگاری از خود باقی می گذارد که باعث نرم شدن و لطافت پوست می شود. همچنین این کرم دارای ویتامین های E و B5 است که در تقویت لایه های پوست و جلوگیری از خشکی نقش دارند.

ژل کرم آبرسان مدل Hydra Complex حاوی عصاره روغن زیتون آمبرلا

این محصول یک ژل کرم مرطوب کننده قوی است که حاوی ماده موثر هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید نقش بسیار موثری در زیبایی پوست دارد. باعث خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست شده و سطح کلاژن سازی سلول های پوستی را افزایش می دهد. همچنین این ژل حاوی چند ویتامین مفید مانند E و B5 است که به تقویت لایه های پوستی و احیای قسمت های آسیب دیده کمک می کنند. در مجموع ویتامین ها و مواد آنتی اکسیدانی در این ژل، باعث ترمیم پوست می شوند. این ژل برای انواع پوست ها کارایی داشته، از آن گذشته می توانید به غیر از دست و صورت، برای پوست بدن هم از آن استفاده کنید.
نکته قابل توجه در مورد این محصول، ماندگاری زیاد بدون باقی گذاشتن اثری از چربی روی پوست بوده که این ویژگی حائز اهمیت است. این ژل کرم با خواص فوق العاده ای که دارد، شادابی و سلامتی را تواما برای پوست به ارمغان می آورد.

ژل شست و شو و مغذی پوست صورت حاوی عصاره بابونه و آلوئه ورا آمبرلا

ژل های شست و شو و مغذی کننده پوست صورت برند آمبرلا، محصولاتی پاک کننده بوده که دارای خواص تسکین دهنده و تقویت کننده نیز می باشند. این محصول در بطری های پلاستیکی پمپی تولید شده که به دلیل سری پمپی به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین این ژل حاوی عصاره بابونه و آلوئه ورا بوده و دارای اسانس هلو با رایحه ملایم است. گیاه بابونه به دلیل خواص ضد التهابی، ضد قارچ و آنتی باکتریالی که دارد، باعث می شود این محصول ساختاری ویژه و التیام بخش پیدا کند و برای پوست های حساس مفید باشد. همچنین به دلیل وجود عصاره آلوئه ورا در این ژل، پوست به خوبی آبرسانی شده و حس لطافت و نرمی روی پوست ایجاد می شود. علاوه بر این اگر جوش و آکنه ای روی سطح پوست باشد، عصاره آلوئه ورا موجود در این ژل، به از بین رفتن آکنه و درمان پوست کمک می کند. این ژل منبع غنی از ویتامین های B3، B5، E و C دارد که همه آن ها برای پوست مفید هستند. این محصول فاقد چربی، پارابن و الکل است.

ژل شست و شو و محافظ پوست صورت حاوی عصاره گریپ فروت آمبرلا

همان طور که از نام این محصول هم بر می آید، این ژل وظیفه شست و شو و محافظت از پوست صورت را بر عهده دارد. این محصول هم مانند سایر ژل های شست و شو صورت برند آمبرلا، دارای بطری با بدنه پلاستیکی و سری پمپی شکل است که می توانید با فشار دادن سر بطری، به میزان دلخواه از این ژل استفاده کنید.
این محصول حاوی عصاره گریپ فروت بوده که سرشار از ویتامین C است. ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که در ترمیم آسیب های پوستی نظیر آفتاب سوختگی می تواند بسیار مفید واقع شود. همچنین چین و چروک ها را کاهش می دهد. گریپ فروت دارای ویتامین A نیز هست. این ویتامین جزو ویتامین های فوق العاده مفید برای سلامت پوست بوده که باعث جوانسازی، شادابی و زیبایی پوست می شود.
این مدل ژل شست و شو و محافظ پوست آمبرلا، دارای ماده ای به نام هیالورونیک اسید است که فواید بسیاری دارد. از جمله فواید این ماده بی نظیر می توان به کشسانی و انعطاف پذیری پوست و کلاژن سازی بیشتر اشاره کرد که همه و همه در محافظت پوست نقش دارند. این ژل با فرمولاسیون ویژه ای که دارد، تمامی آلودگی ها و ناخالصی ها را از سطح پوست پاک کرده و به دلیل برخورداری از اسانس لیمو، رایحه مطبوعی از خود باقی می گذارد.
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر