در حال بارگزاری
برند ریملیا
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

ریملیا
Remilya
تعداد کالاها 2

فیلتر

برند رمیلیا Remilya

رمیلیا یک برند ایتالیایی است که تحت لیسانس برند LCM فعالیت می کند. این کمپانی به طور کاملا تخصصی در زمینه محصولات آرایش چشم فعالیت می کند و توانسته گام های خوبی در این راستا بردارد. اگر به دنبال یک ریمل چشم تخصصی و حرفه ای هستید، پیشنهاد می کنیم ریمل چشم های برند رمیلیا را امتحان کنید، بدون شک با یکبار استفاده از این محصول متوجه تفاوت کیفیت و عملکرد آن با محصولات مشابه خواهید شد. از جمله این ریمل ها می توان به ریمل حجم دهنده و ریمل بلند کننده اشاره کرده که در ادامه مدل، ویژگی و عملکرد هر یک را به تنهایی بیان خواهیم کرد.

محصولات برند رمیلیا

ریمل حجم دهنده مدل Amazing برند رمیلیا Remilya

ریمل حجم دهنده مدل Amazing برند رمیلیا، محصولی فوق العاده با خاصیت حجم دهندگی و پرپشت کننده مناسب برای مژه هایی است که تارهای بسیار نازک و ظریفی دارند. اگر مژه هایتان روشن است و می خواهید کاملا پر و مشکی دیده شوند، به شما این مدل ریمل برند رمیلیا را پیشنهاد می کنیم. غلظت بالا و رنگدانه های غنی مشکی رنگ از مشخصه های بارز این ریمل است که بدون اینکه مواد را روی تارهای مژه جمع کند و حالت چسبنده یا بین مژه ها ایجاد کند، به مژه ها حجم می دهد و آرایش فوق العاده مشکی، دودی و اسموکی به چشم ها می دهد.

جدای از ترکیبات مواد ریمل، این محصول دارای یک برس کاملا تخصصی است که به ریمل زدن و حالت دادن بهتر مژه ها کمک می کند. همچنین ماندگاری بسیار خوبی دارد. این محصول برای خانم هایی که به طور طبیعی مژه هایی بلند دارند و تنها می خواهند مزه هایشان را پرپشت کنند و به آن ها حجم بدهند مناسب است. بسیاری از دختران جوان برای آرایش پرتر چشم ها، دو بار به فاصله ریمل می زنند و در اکثر موارد دو بار ریمل زدن موجب چسبیدن مژه ها به هم و کثیف شدن آرایش می شود، نکته قابل توجه در مورد این محصول این است که حتی اگر بخواهید دو بار پشت سر هم نیز از آن استفاده کنید به هیچ عنوان مژه ها به هم نچسبیده و آرایش چشمتان را خراب نمی کند و تمامی این ویژگی ها به دلیل فرمولاسیون خاص و منحصر به فرد آن است.

نحوه مصرف: پیش از استفاده از ریمل، زمانی که مژه ها کاملا تمیز و بدون آرایش هستند، یک یا دو بار به کمک فرمژه، مژه هایتان را حالت دهید، به این ترتیب بعد از زدن ریمل مژه هایتان فرم زیباتری خواهند داشت. برس ریمل را که خوب به مواد ریمل آغشته شده، در قسمت رویش مژه ها قرار داده و به آرامی به سمت بیرون و نوک مژه ها بکشید و در طول این کار چند بار از برس را به سمت ریشه مژه تا نوک مژه جلو و عقب برده و اجازه دهید تارهای مژه به خوبی به مواد ریمل آغشته شوند. بعد از زدن یک دور ریمل، اندکی صبر کنید در حد یک دقیقه و مجددا مژه ها را به همین روش ریمل بزنید تا نتیجه آرایش و پر شدن مژه ها را به وضوح مشاهده کنید.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده مدل amazing volume برند رمیلیا Remilya

ریمل حجم دهنده و بلند کننده مدل amazing volume برند رمیلیا Remilya نیز محصول جذاب و دوست داشتنی دیگر این برند است که دو کاره است. این محصول هم حجم قابل توجهی به مژه ها می بخشد و هم طول مژه ها را افزایش می دهد. با این محصول دو منظوره چشم هایی زیبا و گیرا خواهید داشت.

این محصول دارای اپلیکاتوری با برس نرم و انعطاف پذیر است که در آرایش بهتر شما تاثیر به سزایی داشته و به خوبی تارهای مژه تان را از هم جدا کرده و مواد ریمل را به طور یکنواخت از ریشه تا نوک مژه ها پخش می کند. همچنین مواد این ریمل نسبت به سایر ریمل بسیار مشکی تر بوده و این موضوع را حتی با یکبار زدن این ریمل به وضوح مشاهده خواهید کرد. این محصول علاوه بر بلند کردن و حجم دادن، مژه هایتان را کاملا تفکیک کرده و مواد ریمل را روی مژه ها جمع نمی کند، علاوه بر این فرم و حالت زیبایی به مژه ها می دهد که نیازی به استفاده از فرمژه نخواهید داشت.

نحوه مصرف: برای استفاده از این ریمل توصیه می شود به سمت پایین نگاه کرده و برس آغشته به مواد ریمل را از قسمت رویش مژه ها تا نوک مژه ها بکشید، با این روش قد و به اصطلاح طول مژه ها بلند می شود. در مرحله بعد برای حجم دادن به مژه ها، به روبرو نگاه کرده و دو تا سه بار از ریش تا نوک مزه ها را ریمل زده و حین این کار برس را به سمت جلو و عقب به طور پشت سر هم حرکت دهید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر