در حال بارگزاری
برند پروپرنسلی
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

پروپرنسلی
Proprincely
تعداد کالاها 1

فیلتر

برند پروپرنسلی Proprincely

محصولات برند ایتالیایی پروپرنسلی زیر نظر شرکت پروا گستر ایرانیان در ایران با فرمولاسیون شرکت ایتالیایی تولید می شوند. کمپانی پروا گستر ایرانیان فعالیت حرفه ای خود را در سال 1391 در زمینه تولید محصولات برقی آرایش و اصلاح مو نظیر انواع دستگاه های حالت دهنده مو، ریش تراش و موزن بینی و گوش آغاز کرد. این شرکت پس از سال ها با توجه به بررسی نیاز مشتریان و وجود تقاضای زیاد در شاخه محصولات آرایش و مراقبتی مو، چندین خط تولید را به محصولات رنگ مو، اکسیدان، پودر دکلره، ماسک و اسپری مو با برند پروپرنسلی اختصاص داد.

محصولات برند پروپرنسلی

  1. ماسک مو
  2. روغن مو
  3. اسپری دو فاز تقویت کننده
  4. رنگ مو
  5. اکسیدان
  6. پودر بی رنگ کننده

نگاهی به کالاهای پر طرفدار برند پروپرنسلی

روغن آرگان مدل Bologna پروپرنسلی

اسپری روغن آرگان پروپرنسلی، محصولی مفید برای ترمیم موهای آسیب دیده و شکننده است. روغن آرگان مدل Bologna سرشار از مواد مغذی بوده و موهای آسیب دیده را احیا می کند. این روغن موها را از قسمت ریشه تقویت می کند و چربی قسمت پوست سر را کنترل می کند. همچنین روغن آرگان Bologna، موخوره و شوره سر را برطرف کرده و با آبرسانی به پوست سر، از خارش های پوستی جلوگیری می کند. این محصول فاقد مواد حساسیت زا و مواد نگهدارنده است و به لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد.

طرز استفاده: برای اینکه بهترین نتیجه را از این محصول در قسمت پوست سر و ساقه موها داشته باشید، بایستی 20 دقیقه قبل از شست و شو موها، مقداری از روغن آرگان را به قسمت پوست سر بزنید و خوب ماساژ دهید تا جذب شود، پس از شست و شو موها به طور کامل و خشک کردن موها، مقدار دیگری از روغن را به ساقه موها بزنید تا علاوه بر تقویت و لطافت، درخشان و شفاف شوند. این کار را دو مرتبه در طول هفته انجام دهید تا نتیجه آن را به وضوح مشاهده کنید.

روغن آرگان مدل Moroccan Oil repair پروپرنسلی

روغن آرگان مدل Moroccan Oil repair محصولی چندکاره است که نه تنها برای مو، بلکه برای پوست و ناخن هم قابل استفاده است. باعث نرمی و لطافت موهای خشک و شکننده می شود و از موخوره و خشکی پوست سر جلوگیری می کند. با توجه کیفیت بالا و خالص بودن آن، قدرت احیا و بازسازی قابل توجهی در موهای آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره دارد.

روغن آرگان خالص Moroccan Oil repair، از چین و چروک های پوستی و شلی و افتادگی پوست که در نتیجه افزایش سن اتفاق می افتد، کارآمد است. همچنین لک های پوستی که در اثر تابش نور خورشید و یا استفاده از مواد آرایشی نامرغوب ایجاد شده باشد را کمرنگ و به مرور از بین می برد. جای زخم و سوختگی را ترمیم می کند. علاوه بر این با آبرسانی پوست، مانع از ایجاد خشکی و چین و چروک می شود. همان طور که گفته شد این محصول علاوه بر پوست و مو، برای ناخن هم مفید است. این روغن در استحکام سطح ناخن و بهبود ترک های ناخن و لایه لایه ها نقش دارد.

همچنین به عنوان یک محرک قوی، باعث سرعت بیشتر رشد ناخن ها می شود. از دیگر نقاط قوت این محصول این است که بدون باقی گذاشتن اثری از چربی، در بهبود و ترمیم پوست، مو و ناخن عمل می کند. این روغن فاقد عطر و اسانس است.

طرز استفاده برای مو: برای تقویت موها در قسمت ریشه و ساقه و همچنین جلوگیری از خشکی پوست سر، مقداری از روغن را به قسمت پوست سر بزنید و خوب ماساژ بدهید، بعد از 20 دقیقه موها و سر را به طور کامل بشویید. بعد از شست و شو و خشک کردن موها، مقداری از روغن را فقط به قسمت ساقه موها بزنید. با این روش خشکی پوست سر برطرف شده و ریشه موها تقویت می شوند، همچنین ساقه موها نرم و لطیف شده و ظاهری درخشان و شفاف پیدا می کنند. این کار را دو بار در هفته انجام دهید.

طرز استفاده برای پوست: ابتدا پوست صورت و ناحیه گردن را با مواد شوینده مخصوص صورت کاملا بشویید، سپس مقداری از روغن را در حد چند قطره، روی پوست بزنید و به مدت 5 دقیقه کاملا ماساژ دهید تا جذب شود. بهترین زمان برای جذب برای پوست، شب و قبل از خواب است.

طرز استفاده برای ناخن: برای استفاده از این محصول برای تقویت ناخن ها، ابتدا دست ها را کاملا بشویید، سپس مقداری از روغن را شب و قبل از خواب به دست ها و ناخن بزنید و خوب ماساژ دهید تا جذب شود.

ماسک موی مدل Bologna پروپرنسلی

ماسک موی مدل Bologna از برند ایتالیایی پروپرنسلی محصولی برای احیای موهای آسیب دیده است. این ماسک دارای ویتامین E و B بوده و ساقه های مو را تقویت می کند. این محصول خشکی مو و موخوره ها را از بین برده و به موها حجم قابل توجهی می دهد. این مدل ماسک موی پروپرنسلی حاوی روغن جوجوباست. روغن جوجوبا سرشار از مواد معدنی و ویتامین بوده که از خشکی بیش از حد و وزی موها جلوگیری می کند. علاوه بر این این محصول PH پوست سر را تثبیت می کند و نرمی و خوش حالتی را برای موهای شما به ارمغان می آورد.

طرز استفاده: نکته قابل توجه در مورد استفاده از این محصول این است که بایستی از آن داخل حمام استفاده کنید. پس از شست و شو کامل موها، مقداری از ماسک را به قسمت ساقه موها بزنید و در حدود 5 دقیقه زمان بدهید، سپس موها را به طور کامل بشویید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر