در حال بارگزاری
برند میسویک
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

میسویک
MISSWAKE
تعداد کالاها 20
%10
دهان شویه میسویک مدل Dental Plaque حجم 400 میل لیتر
برند میسویک

400 ml

68,900
62,010 تومان
%10
خمیر دندان کودک میسویک مدل Kitty حجم 50 میلی لیتر
برند میسویک

50 ml

25,900
23,310 تومان
%10
دهان شویه میسویک مدل Chase حجم 200 میلی لیتر
برند میسویک

200 ml

40,700
36,630 تومان
%10
دهان شویه میسویک مدل Sensitive Care حجم 400 میلی لیتر
برند میسویک

400 ml

68,900
62,010 تومان
%10
دهان شویه میسویک مدل سگ نگهبان حجم 200 میلی لیتر
برند میسویک

200 ml

40,700
36,630 تومان
%10
خمیر دندان کامل میسویک مدل Total 8 حجم 75 میلی لیتر
برند میسویک
خمیر دندان میسویک مدل Total 8 حجم 100 میلی لیتر

75 ml

53,700
48,330 تومان
%10
نخ دندان میسویک مدل Pro-Sense طول 50 متر
برند میسویک

50 متر

1 عدد

39,700
35,730 تومان
%10
نخ دندان میسویک مدل Total Care 8 طول 50 متر
برند میسویک

50 متر

1 عدد

39,700
35,730 تومان
%10
نخ دندان میسویک مدل Whitening طول 50 متر
برند میسویک

50 متر

1 عدد

39,700
35,730 تومان
%10
دهان شویه میسویک مدل Total Care حجم 400 میلی لیتر
برند میسویک

400 ml

68,900
62,010 تومان
%10
خمیر دندان سفید کننده میسویک حجم 100 میلی لیتر
برند میسویک

100 ml

65,700
59,130 تومان
%10
خمیر دندان میسویک مدل Zero Sensitive مناسب لثه های حساس حجم 100 میلی لیتر
برند میسویک
خمیر دندان میسویک مدل Zero Sensitive مناسب لثه های حساس حجم 75 میلی لیتر

100 ml

65,700
59,130 تومان
%10
خمیر دندان میسویک مدل Zero Sensitive مناسب لثه های حساس حجم 75 میلی لیتر
برند میسویک
خمیر دندان میسویک مدل Zero Sensitive مناسب لثه های حساس حجم 100 میلی لیتر

75 ml

50,700
45,630 تومان
دهان شویه میسویک مدل Sensitive Care حجم 200 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد
دهان شویه خوشبو کننده میسویک مدل +Deep Clean حجم 400 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد
دهان شویه میسویک مدل Total Care حجم 200 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد
خمیر دندان کودک میسویک مدل Spongebob حجم 50 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد
خمیر دندان میسویک مدل Whitening حجم 260 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد
دهان شویه میسویک مدل Anti Plaque حجم 200 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد
خمیر دندان میسویک مدل Total 8 حجم 100 میلی لیتر
برند میسویک
تمام شد

فیلتر

برند میسویک MISSWAKE

تاریخچه برند سوئیسی میسویک به سال 1929 میلادی باز می گردد. در واقع اولین خمیر دندان سفید کننده دنیا در این سال و با نام این برند به ثبت رسید. محصولات برند میسویک با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و زیر نظر جمعی از متخصصین و کارشناسان در آزمایشگاه های تخصصی میسویک به تولید می رسند. این محصولات تخصصی با توجه به نیاز مشتریان طراحی شده و به لحاظ کیفیت دارای استانداردهای جهانی بوده و بسیاری از دندانپزشکان محصولات این برند را تایید و پیشنهاد می کنند. در حال حاضر محصولاتی که تحت این برند در بازار ایران موجود هستند، تحت لیسانس کشور سوئیس بوده و در ایران ساخته می شوند. 

محصولات پرطرفدار برند میسویک

دهان شویه مدل Sensitive میسویک

دهان شویه مدل Sensitive محصولی است که برای دندان حساس طراحی شده است. دردهای در اثر حساسیت های دندانی را تسکین می دهد و مانع از حساسیت در برابر نوشیدنی های سرد و گرم می شود. دهان شویه ها بهترین محصولات برای ضدعفونی کردن دهان به شمار می آیند.

به این ترتیب دهان شویه حفره و فضای بین دندان ها را به خوبی شست و شو داده و از هر گونه خونریزی و التهاب جلوگیری می کند. همچنین تا حد قابل توجهی پلاک های دندانی را از بین می برد. دهان شویه مدل Sensitive دارای عصاره بابونه، نعنا و گیاه مسواک بوده، بوی بد دهان را از بین برده و در عین حال بوی مطبوعی می بخشد و برای مصرف روزانه مناسب است.

از آن جایی که این دهان شویه هم نقش ضدعفونی کننده دارد و هم با حذف پلاک های دندانی و جلوگیری از پوسیدگی، باعث استحکام دندان ها می شود، در دسته دهان شویه های درمانی قرار می گیرد.

دهان شویه مدل Sensitive Care میسویک

دهان شویه مدل Sensitive Care با حجم 400 میلی لیتر از برند میسویک، با طعم نعنا، مناسب برای بزرگسالان است. از ویژگی های این محصول می توان به کاهش دهنده و التیام بخش دردهای دندانی در زمان کوتاه، ضد میکروب و ضدعفونی کننده، جلوگیری از خونریزی لثه و التهابات و همچنین بوی خوش و مطبوع اشاره کرد. این محصول با از بین بردن پلاک های دندانی، از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. علاوه بر مواردی که ذکر شد، این مدل که جزو دهان شویه های درمانی به حساب می آید، باعث ترمیم قسمت های آسیب دیده دندان در دراز مدت می شود.

طرز استفاده از دهان شویه میسویک:  بهترین زمان برای استفاده از دهان شویه بعد از نخ دندان و مسواک زدن است. برای استفاده از دهان شویه های میسویک، محلول را داخل درب بطری محصول بریزید، سپس تمامی محلول را داخل دهان ریخته و در حدود 30 ثانیه تا 1 دقیقه محلول را داخل دهان نگه دارید و در طول این زمان، محلول را در تمامی قسمت های دهان، زیر زبان و پشت دندان ها بچرخانید، سپس محلول را بیرون بریزید. به این ترتیب کل دهان ضدعفونی می شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه،  بایستی نیم ساعت تا یک ساعت بعد از استفاده از محلول دهان شویه، از خوردن و آشامیدن پرهیز شود.

خمیر دندان مدل Daily Whitening میسویک Misswake

بی شک دندان های سفید و براق، نقش زیادی در لبخند زیبا و ظاهر فرد دارند. خمیر دندان مدل Daily Whitening از برند میسویک، حاوی ماده شاخص اس ام اف پی و عصاره پروتئین شیر است. این محصول با خاصیت سفید کنندگی و جرم گیری، لک های زرد روی سطح دندان ها را از بین برده، با حذف پلاک های دندانی، مانع از پوسیدگی می شود.

همچنین قسمت های حساس و آسیب دیده دندان را ترمیم کرده و از مینای دندان محافظت می کند. این خمیر دندان با ویژگی ضد باکتری، از بوی بد دهان جلوگیری می کند. علاوه بر این این محصول مانند لایه ای محافظ روی دندان ها عمل کرده و مانع از درد و حساسیت در برابر سرما، گرما و غذا و نوشیدنی های خیلی سرد یا خیلی گرم می شود. 

خمیر دندان مدل Just In Five Minutes برند میسویک

خمیر دندان مدل Just In Five Minutes محصولی است که تخصصی برای سفید کردن دندان ها طراحی شده است. این محصول مانند خمیر دندان های معمولی نیست و به دلیل فرمولاسیون ویژه، خاصیت سفید کنندگی بالا و وجود آنزیم های قوی، قدرت فوق العاده ای در سفید کردن دندان ها دارد.

به طوری که تنها با 2 بار استفاده کردن از این محصول، نتیجه مطلوب آن را به وضوح مشاهده خواهید کرد. از آن جایی که این خمیر دندان دارای ترکیبات موثر قوی است، استفاده بیش از حد از آن، باعث آسیب به لایه های سطحی دندان می شود. خمیر دندان Just In Five Minutes با خاصیت ضد التهابی، مناسب افرادی است که در اثر استفاده از سیگار و قهوه، لک های زرد رنگ و قهوه ای روی دندان هایشان ایجاد شده است.

خمیر دندان مدل ANTI PLAQUE TOTAL میسویک

خمیر دندان مدل ANTI PLAQUE TOTAL محصولی با چند ویژگی است که علاوه بر سلامت دندان ها، باعث سفیدی و درخشندگی آن ها می شود. این محصول با خواص ضد حساسیت، ضد باکتری و ضد پوسیدگی، مانع از تجمع پلاک های دندانی شده و از پوسیدگی دندان های پیشگیری می کند. همچنین لایه ای روی سطح دندان ها ایجاد کرده و از مینای دندان ها مراقبت می کند.

نخ دندان مدل Pro-Sense میسویک

به طور کلی جمع شدن پلاک های بین دندانی و باکتری های در فضای خالی بین دندان ها، باعث پوسیدگی دندان ها و آسیب های جدی می شود. مسواک زدن به تنهایی، برای محافظت از دندان ها کافی نیست. به همین جهت توصیه می شود برای سلامت هر چه بیشتر دندان ها، از مسواک و نخ دندان تواما استفاده شود.

نخ دندان مدل Pro-Sense برند میسویک Misswake که از موم زنبور عسل ساخته شده و به راحتی پاره نمی شود، محصولی مفید و کارآمد است که به شما در تمیز کردن بهتر دندان ها کمک می کند. این محصول اندازه ای برابر با 50 متر داشته و حاوی اسانس است که در طول استفاده، بوی مطبوعی و حس خوشایندی را ایجاد می کند.

با استفاده از این محصول Misswake به طور روزانه، می توایند پلاک های دندانی و باقی مانده غذا را از بین دندان ها، مخصوص فضاهایی که دسترسی به آن ها تا حدی دشوار است، به راحتی پاک کنید و از خونریزی لثه تا حد زیادی جلوگیری کنید. 

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر