در حال بارگزاری
برند ماوالا
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

ماوالا
MAVALA
تعداد کالاها 40
%25
لاک ناخن ماوالا مدل Trinidad شماره 301
برند ماوالا
لاک ناخن ماوالا مدل Dakar شماره 55 لاک ناخن ماوالا مدل Graphic شماره 298 لاک ناخن ماوالا مدل Dark Brown شماره 249 لاک ناخن ماوالا مدل Glasgow شماره 29

آبی

و + 8 تنوع دیگر
57,500
42,750 تومان
%13
لاک ناخن ماوالا مدل Graphic شماره 298
برند ماوالا
لاک ناخن ماوالا مدل Dakar شماره 55 لاک ناخن ماوالا مدل Dark Brown شماره 249 لاک ناخن ماوالا مدل Glasgow شماره 29 لاک ناخن ماوالا مدل Magic شماره 297

صورتی

و + 8 تنوع دیگر
49,500
42,750 تومان
%5
سایه چشم ماوالا مدل Gris Orag شماره 04
برند ماوالا

طوسی

176,400
167,000 تومان
%5
سایه چشم ماوالا مدل Brun Truffe شماره 09
برند ماوالا

قهوه ای

176,400
167,000 تومان
لاک ناخن ماوالا مدل Super Base کد 02
برند ماوالا
لاک ناخن ماوالا مدل Dakar شماره 55 لاک ناخن ماوالا مدل Graphic شماره 298 لاک ناخن ماوالا مدل Dark Brown شماره 249 لاک ناخن ماوالا مدل Glasgow شماره 29

بی رنگ

و + 8 تنوع دیگر
57,500 تومان
رژ لب جامد ماوالا شماره 504
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Adelaide شماره 65
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Aquamarine شماره 154
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Cyclades شماره 167
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل White شماره 49
برند ماوالا
تمام شد
مداد لب ماوالا شماره 504.07
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Las Vegas شماره 33
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Jacber شماره 240
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Macao شماره 7
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Dakar شماره 55
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Mexico شماره 30
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Alpine Green شماره 308
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Ruby شماره 244
برند ماوالا
تمام شد
محلول استحکام بخش ناخن ماوالا مدل ساینتی فیک حجم 5 میلی لیتر
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Milano شماره 62
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Bali شماره 303
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Orange Amazone شماره 177
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Vertigo Red شماره 173
برند ماوالا
تمام شد
لاک ناخن ماوالا مدل Rosee شماره 320
برند ماوالا
تمام شد

فیلتر

برند ماوالا

برند سوییسی ماوالا در سال 1959 توسط خانم مادلین با معرفی محصولی برای تقویت ناخن تاسیس شد. تقویت کننده ناخن این برند همچنان هم در لیست پرفروش ترین محصولات آن قرار دارد. در سال 1969 میلادی نخستین مرکز آموزش مانیکور و خدمات ناخن در شهر لندن افتتاح شد. همچنین این مرکز در سال 1994 با یکی از مراکز آموزش زیبایی فرانسه مشارکت کرد.

این مراکز طی این سال ها از محصولات ماوالا و شیوه های مانیکور مرکز ماوالا در آموزش های خود استفاده می کنند. امروزه محصول های ماوالا در فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های لوازم آرایشی، داروخانه ها، سالن های زیبایی 110 کشور از جهان استفاده می شوند. 

محصولات ماوالا  MAVALA

محصولات برند ماوالا شامل محصولات تقویتی، مراقبتی و آرایشی هستند که در ادامه کالاهای هر دسته را به طور کامل ذکر می کنیم.

  1. تقویت کننده ناخن (لاک تقویت کننده ناخن، محلول مرطوب کننده ناخن، محلول استحکام بخش ناخن، محلول ترمیم کننده ناخن، محلول محرک رشد ناخن، محلول صاف کننده شیار ناخن، کرم تقویت کننده و نرم کننده کوتیکول، روغن ترمیم کننده و نرم کننده کوتیکول، محلول محافظ ناخن)
  2. لاک ناخن (محلول جلوگیری از جویدن ناخن، لاک پاک کن، محلول رقیق کننده لاک، محلول بهبود دهنده رنگ لاک، محلول خشک کننده سریع لاک، محلول تثبیت کننده لاک)
  3. ریمل (ریمل بلند کننده مژه، ریمل حجم دهنده مژه، ریمل های ضد آب)
  4. مداد چشم، خط چشم و سایه چشم
  5. تقویت کننده مژه و ابرو
  6. کرم پودر، کانسیلر
  7. مداد لب، رژ لب

مزایای استفاده از محصولات تقویت کننده ناخن و مژه برند MAVALA

همان طور که در بالا هم اشاره شد برند ماوالا در زمینه تقویت ناخن و مژه، مدل های بسیار متنوعی با کارایی های گوناگون دارد. با توجه به نیاز خود و نوع آسیب ناخن و مژه خود می توانید محصولی مخصوص به آن را تهیه کنید.

محلول جلوگیری از جویدن ناخن برند ماوالا

بعضی از افراد عادت دارند که انگشتان خود را به دهان برده و ناخن های خود را می جوند. این مورد فقط در کودکان اتفاق نمی افتد، گاها این موضوع تا بزرگسالی هم ادامه پیدا می کند. خیلی از افراد از این اتفاق ناخوشایند رنج می برند و به دنبال راهی برای ترک آن هستند.

برند ماوالا با تولید محلول و لاک جلوگیری از جویدن ناخن، گامی موثر در این زمینه برداشته است. این محلول که با نام ماوالا استاپ هم شناخته می شود، بی رنگ بوده و طعمی فوق العاده تلخ دارد. این محلول از درجه کیفی بالایی برخوردار است و هیچ گونه ضرری ندارد.

محلول تقویت کننده ناخن برند ماوالا مدل Nail Shield

اگر ناخن هایتان استحکام لازم را ندارند، خیلی زود از قسمت های کناری ترک می خورند، می شکنند و پوسته پوسته می شوند، محلول مدل Nail Shield ماوالا بهترین محصول برای درمان اینگونه آسیب هاست. این محلول دوفازی است. در بسته بندی آن دو محلول شماره 1 و 2 قرار دارد که جهت استفاده بایستی تمام سطح ناخن را با محلول شماره 1 بپوشانید، سپس اندکی صبر کنید تا خشک شود و ظاهری مشبک پیدا کند. بعد از آن از محلول شماره 2 استفاده کنید.

بایستی پس از زدن محلول شماره 2 سطح ناخن کاملا صاف و یکدست شود. در صورتی که سطح ناخن صاف نبود، باید دوباره از محلول شماره 2 استفاده کنید.

محلول استحکام بخش ناخن برند ماوالا مدل Scientifique

یکی از مدل های عالی از محصولات تقویتی ناخن، محلول استحکام بخش مدل Scientifique است. اکثر شکستگی های ناخن، از قسمت های کناری و سر ناخن اتفاق می افتد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به ناخن های طبیعی علاقه دارید ولی ناخن هایتان در ابتدای رشد و بلند شدن، دچار شکستگی می شود، این محلول را به شما پیشنهاد می کنیم.

این محلول برای ناخن هایی که نازک هستند و از قسمت سر دچار شکستگی می شوند، فوق العاده است. با چند بار زدن این محلول شاهد تغییرات محسوس و استحکام ناخن ها خواهید بود. میزان استفاده از این محلول هفته ای یک تا نهایتا دو بار است. همچنین لازم به ذکر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب، بایستی طول دوره درمان که حداقل دو ماه است طی شود. برای استفاده از آن محلول را فقط به قسمت سر ناخن (از قسمت جدا شونده تا نوک) بکشید، سپس دست ها را به سمت پایین نگه دارید و اندکی صبر کنید تا محلول به طور کامل جذب شود.

محلول تقویت کننده مژه برند ماوالا مدل Double-Lash

اگر مژه های کم پشتی دارید و یا به دلیل انواع کارهای زیبایی نظیر کاشت و اکستنشن، مژه هایتان اسیب دیده و نیاز به تقویت دارد، محلول تقویتی مدل Double-Lash محصول کارآمد است. این محلول در زمان کوتاهی سرعت رشد مژه ها را چندین برابر می کند و باعث افزایش ضخامت و پرپشتی مژه ها می شود.

قیمت محصولات برند ماوالا

هر چند قیمت محصولات برند سوییسی ماوالا MAVALA تا حدی نسبت به محصولات مشابه بالاتر است، با این وجود بایستی این نکته را در نظر بگیرید که این برند در زمینه محصولات تقویت و مراقبتی شاخه ناخن و مژه حرف اول را می زند و به نوعی کمتر برندی پیدا می شود که در این زمینه با آن قابل رقابت باشد. کالاهای این برند با توجه به کیفیت بالایی که دارند، جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر