در حال بارگزاری
برند میکاپ رز
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

میکاپ رز
MAKEUP ROZ
تعداد کالاها 10

فیلتر

خرید محصولات میکاپ رز

برند میکاپ رز یک شرکت ایرانی است که در زمینه تولید محصولاتی مانند دستمال‌های مرطوب و پدهای آرایشی فعالیت می‌کند. این برند به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ زز زاگرس و تحت لیسانس کمپانی ترکیه‌ای طاها کیمیا به تولید محصولات بهداشتی می‌پردازد.

برند میکاپ رز مانند برند تافته ، اقلام خود را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه باکیفیت طراحی و عرضه می‌نماید.

محصولات بهداشتی میکاپ رز

برند Makeup roz از بهترین الیاف برای تولید انواع پد و دستمال‌های مرطوب استفاده می‌کند. دستمال‌های مرطوب و پدهای آرایشی این برند همچنین از بافت‌های ضخیم و چند لایه تشکیل شده‌اند و مواد آرایشی را به خوبی به خود جذب می‌نمایند.

در ادامه با شما از لیست محصولات بهداشتی میکاپ رز صحبت می‌کنیم:

محصولات پاک کننده آرایش میکاپ رز

پدهای پاک کننده آرایش برند میکاپ رز اولین پدهای آرایشی ساخت ایران هستند که از استاندارد تی یو وی آلمان و سی‌ای بهره میبرند و به بدن و محیط زیست آسیبی نمی‌رسانند. این پدها قابل استفاده با میسلار واتر، تونیک، محلول، شیر پاک کن و تونر بوده و می‌توانند برای پاک کردن چشم، صورت، گردن و لب به کار روند.

یکی از گزینه‌های خرید محصولات میکاپ رز برای پاک کردن آرایش عبارتند از:

انواع دستمال مرطوب میکاپ رز

دستمال‌ مرطوب‌های پاک کننده میکاپ رز، محصولات بهداشتی هستند که برای پاک کردن آرایش و آلودگی‌ها از سطح پوست تولید می‌شوند. این دستمال‌ها به ویژه در زمان‌هایی که آب یا مواد شوینده وجود ندارد، گزینه‌ای ضروری و ایده‌ال خواهند بود.

دستمال‌های مرطوب میکاپ رز، حاوی ویتامین‌های E و B5 هستند و ضمن پاک کردن پوست از مواد آرایشی، آن را نرم و مرطوب می‌کنند.

برخی از گزینه‌های خرید اینترنتی محصولات میکاپ رز برای پاک کردن آرایش عبارتند از:

لیست قیمت محصولات میکاپ رز

محصولات بهداشتی و مراقبتی باید با آگاهی و دقت تهیه شوند. بنابراین خرید محصولات برند میکاپ رز با قیمت مناسب و کیفیت بالا، یک گزینه مناسب و ایده‌ال به حساب می‌آید.

پیشنهاد ما این است که برای تهیه و دریافت چنین محصولاتی، حتماً به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. برای خرید محصولات میکاپ رز می‌توانید از طریق وبسایت الانزا، که به عنوان یکی از نمایندگی‌های این برند فعالیت می‌کند، اقدام نمایید.

خرید اینترنتی محصولات میکاپ رز

برای خرید اینترنتی محصولات میکاپ رز با بهترین کیفیت و ضمانت کالا می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه، سفارش‌ خود را از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی الانزا پیگیری کنید، ثبت سفارش را انجام دهید و سپس محصولات بهداشتی میکاپ رز را با بسته بندی زیبا و جذاب تحویل بگیرید‌.

فروشگاه الانزا نمایندگی محصولات میکاپ رز را برعهده دارد و گزینه‌ای مناسب برای تهیه اقلام این برند به شمار می‌رود.

سوالات متداول

برند میکاپ رز یک شرکت ایرانی است که در زمینه تولید محصولاتی مانند دستمال‌های مرطوب و پدهای آرایشی فعالیت می‌کند.
دستمال‌های مرطوب میکاپ رز، حاوی ویتامین‌های E و B5 هستند و ضمن پاک کردن پوست از مواد آرایشی، آن را نرم و مرطوب می‌کنند.
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر