در حال بارگزاری
برند درماکلین
جستجو

جستجوی تمام کالاها، برند ها و ...

درماکلین
Derma Clean
تعداد کالاها 28
%20
ژل ضد عفونی کننده دست درماکلین 70% الکل 50 میلی لیتر
برند درماکلین

50 ml

7,200
5,760 تومان
مایع دستشویی شفاف درماکلین عصاره زیتون و آرالیا 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
ژل ضد عفونی کننده دست درماکلین 70% الکل 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو تثبیت کننده رنگ مو درماکلین 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو تثبیت کننده رنگ مو درماکلین 250 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دست شویی کرمی درماکلین با عصاره اینکا اینچی ۳۰۰ میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دست شویی کرمی درماکلین با عصاره روغن آرگان ۳۰۰ میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
ژل ضد عفونی کننده دست درماکلین 70% الکل ۲00 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو بدن آقایان درماکلین با عصاره شکوفه سیب ۳۰۰ میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو بدن درماکلین با عصاره شکوفه بهار نارنج ۳۰۰ میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو بدن درماکلین با عصاره شکوفه گیلاس ۳۰۰ میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو بدن درماکلین با عصاره شکوفه هلو ۳۰۰ میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی شفاف درماکلین با عصاره لیلیوم و آزالیا 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی شفاف درماکلین با عصاره ورونیکا و گل ابریشم 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی صدفی درماکلین با عصاره ویولا و لاوندر 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی صدفی درماکلین با عصاره لامینار و ویتکس 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی صدفی درماکلین با عصاره مگنولیا و وایلد یام 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی صدفی درماکلین با عصاره آنجلیکا و لوتوس 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی صدفی درماکلین با عصاره برگاموت و وینکا 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی شفاف درماکلین با عصاره بابونه و وربنا 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی صدفی درماکلین با عصاره آرتمیزیا و گواوا 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
مایع دستشویی شفاف درماکلین با عصاره عناب و کاملیا 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو روزانه درماکلین 250 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود
شامپو مخصوص موهای چرب درماکلین 500 میلی لیتر
برند درماکلین
ناموجود

فیلتر

درباره برند درماکلین(Derma Clean)

شرکت طبیعت زنده مجموعه ای است که با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی بر پایه عصاره های گیاهی و طبیعی در سال 1376 شروع به فعالیت کرد.

برند سینره یکی از برندهای شناخته شده در حوزه لوازم بهداشتی، مراقبتی است که توسط شرکت طبیعت زنده معرفی شد.

پس از گذشت چند سال این شرکت برند دیگری را تحت عنوان درماکلین در سال 1397 ثبت کرد که این برند هم مانند سینره توانست بسیار قوی عمل کند. کالاهای برند درماکلین با شعار پاکیزگی به سبک نوین تولید و عرضه می شوند.

محصولات تخصصی درماکلین که از تکنولوژی ها روز بهره گرفته اند، تنوع خوبی در شاخه بهداشتی دارند.

محصولات برند درماکلین

  1. شامپو مو و بدن
  2. شامپوهای تخصصی
  3. مایع دستشویی
  4. ژل ضدعفونی کننده و پاک کننده دست

در این محصولات از عصار و روغن های گیاهی استفاده می شود و حاوی رایحه های ملایمی هستند. با استفاده از این محصولات طراوت و سرزندگی را به پوست و موی خود ببخشید.

انواع مایع های دستشویی برند درماکلین را در بسته بندی های کوچک و بزرگ (لیتری) می توانید خریداری کنید. بسته بندی شیک، استفاده از متریال مرغوب و درجه کیفی بالا در کنار قیمت مناسب از مشخصه های بارز کالاهای درماکلین به شمار می آیند.

معرفی ژل های ضدعفونی کننده محبوب برند درماکلین

ژل ضدعفونی کننده دست درماکلین مدل Antiseptic

این مدل از ژل ضدعفونی کننده دست برند درماکلین که با عنوان Antiseptic به فروش می رسد بسته بندی پمپی شکل دارد که استفاده از آن را راحت می کند.

به دلیل اینکه بخش قابل توجهی از این ژل را الکل تشکیل داده، با استفاده از این آن هرگونه باکتری یا ویروس روی دست شما از بین می رود.

با این وجود نگران خشکی پوست دست به دلیل وجود الکل زیاد نباشید، چراکه در آن مواد آبرسان به کار رفته که نرمی و لطافت را برای پوست شما به ارمغان می آورد. این ژل معطر بوده و رایحه بسیار ملایمی دارد. 

طرز استفاده : دست ها را به مقداری از ژل آغشته کنید و ماساژ دهید. سپس اندکی صبر کنید تا خشک شود. بعد از استفاده از این ژل نیازی نیست که دست ها را با آب بشویید. دست ها کاملا پاک و ضدعفونی می شوند.

ژل ضدعفونی کننده دست درماکلین حجم 200 میلی لیتر

این مدل از ژل ضدعفونی برند درماکلین در بسته بندی مشابه به شامپوها عرضه می شود. این ژل هم مدل آنتی سپتیک است.

فرآورده هایی نظیر این مدل ژل که آنتی سپتیک هستند، حاوی موادی هستند که بدون آسیب به پوست، باکتری ها و میکروب ها را از بین می برند.

این ژل دارای الکل بوده و بوی بهار نارنج دارد که خوشایند و ملایم است. علاوه بر این به واسطه وجود مواد مرطوب کننده، از خشکی پوست دست جلوگیری می کند.

طرز استفاده : جهت استفاده از این محصول مقداری از ژل را به دست ها بزنید و ماساژ دهید. اندکی صبر کنید تا ژل کاملا خشک شود. بعد از استفاده از این ژل لازم نیست دست ها را با آب بشویید. دست ها کاملا تمیز و ضدعفونی می شوند.

نگاهی به مایع دستشویی های محبوب درماکلین

مایع دستشویی کرمی درماکلین

مایع دستشویی های کرمی درماکلین که در بسته بندی های پمپی و حجم 300 میلی لیتر به عرضه می رسند، حاوی عصاره های آرنیکا و ابریشم هستند و در ساختار این محصولات از روغن های اینکا اینچی، مورینگا و آرگان به کار رفته است.

این مایع های با برخورداری از خاصیت آبرسانی، پوست دست را نرم و لطیف می کنند. اگر پوست دست هایتان بر اثر شرایط آب و هوایی و یا مواد شوینده نامرغوب خشک و زبر می شود، این محصول بهترین گزینه برای پوست دست شماست.

مایع دستشویی شفاف و صدفی درماکلین

این مدل مایع های دستشویی درماکلین در بسته های بسیار شیک با سری پمپی شکل تولید می شوند. مایع داخل بسته بندی ظاهری صدفی یا شفاف دارد.

خوب است بدانید در ساختار این مایع ها از عصاره های عناب و کاملیا، لیلیوم و آزالیا، زیتون و آرالیا، بابونه وربنا، مگنولیا و وایلد یام، آرتمیزیا و گواوا، لامیناریا و ویتکس، ویولا و لاوندر، آنجلیکا و لوتوس، ورونیکا و گل ابریشم و همچنین برگاموت و وینکا استفاده می شود.

تنوع عصاره ها و رایحه های این محصولات فوق العاده زیاد بوده و طیف وسیعی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

در تمامی مدل های این محصول روغن اینکا اینچی استفاده می شود که از خشکی و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

نگاهی به شامپوهای تخصصی درماکلین - Derma Clean

شامپو تثبیت کننده رنگ مو درماکلین

همان طور که از نام این شامپوها برمی آید، این محصولات تخصصی برای موهای رنگ شده و آسیب دیده طراحی شده اند. هم آقایان و هم خانم ها از این محصول می توانند استفاده کنند.

حجم شامپوها 500 میلی لیتر بوده و حاوی روغن گیاهان برزیلی و سیستئین هستند. وجود روغن گیاهان برزیلی و سیستئین علاوه بر ترمیم باعث تقویت ریشه موها شده و از ریزش بیش از حد آن ها جلوگیری می کند.

وظیفه اصلی این مدل شامپوها تثبیت رنگ و احیا است. بنابراین اگر موهایتان در اثر دکلره آسیب دیده است، این محصول برای شما مفید و کارساز است. 

شامپو مخصوص موهای چرب درماکلین

اگر موهای چربی دارید و به دنبال شامپویی با کیفیت از یک برند معتبر هستید که کاملا اختصاصی برای موهای چرب طراحی شده باشد، این مدل شامپوهای برند درماکلین انتخابی خوب هستند.

در این محصولات عصاره گیاهان ژاپنی و سیستئین به کار رفته که چربی مو را کاهش و موهای آسیب دیده را بازسازی می کند. با افزایش گردش خون در نزدیکی فولیکول های مو باعث تقویت موها شده و ریزش آن ها کاهش می دهد.

شامپو مخصوص موهای خشک درماکلین

شامپوهای مخصوص موهای خشک درماکلین علاوه بر اینکه موهای شما را احیا می کنند، برق و درخشنگی خاصی به آن ها می بخشند.

اگر موهایتان بیش از اندازه خشک است و به سختی می توانید آن ها را شانه کنید، شامپوهای مخصوص موهای خشک درماکلین حاوی عصاره شیکاکایی بوده و موها را آبرسانی می کند.

علاوه بر این عصاره آملا در این شامپو باعث تحریک و تسریع رشد موهای می شود. همچنین این محصول دارای روغن سیستئین بوده که مانع از ریزش موها می شود.

قیمت محصولات برند درماکلین

محصولات برند درماکلین(Derma Clean) از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و اکثر مدل های آن برای استفاده های تخصصی طراحی شده اند. این کالاها در عین مرغوبیت قیمت بسیار مناسبی دارند.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

فروشگاه اینترنتی الانزا در اواخر سال 1398 تاسیس شد. الانزا یک مارکت پلیس بزرگ هست که در آن با تنوع زیادی از انواع کالاها بهداشتی، آرایشی، اکسسوری، مد وزیبایی و ...  روبه رو می شوید.

شما کاربران محترم می توانید جهت خرید لوازم آرایشی از قبیل لوازم آرایشی ابرو ( رنگ ابرو، سایه ابرو، ریمل ابرو، مداد ابرو، تقویت کننده ابرو ، قاب ابرو ) ، لوازم آرایشی صورت نظیر ( پرایمر، کرم پودر، فیکساتور، پنکک، کانتو و هایلایتر، رژگونه، کانسیلر، پاک کننده آرایش صورت ، برنزه کننده، کرم ضد آفتاب)، لوازم آرایشی چشم از قبیل ( ریمل چشم، سایه چشم، خط چشم، مداد چشم، تقویت کننده مژه، چسب مژه ، لنز رنگی، ) ، لوازم آرایشی لب ( رژلب، مداد لب، بالم لب )، لوازم آرایشی ناخن( ناخن مصنوعی، لاک ناخن، لاک پاک کن، تقویت کننده ناخن، ابزار مانیکور و پدیکور، لوازم کاشت ناخن)، لوازم آرایشی مو از قبیل( اکسسوری مو، شانه و برس، حالت دهنده مو، رنگ مو ) بدون در نظر گرفتن محدویت زمانی و مکانی اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.

از جمله محصولات بهداشتی در فروشگاه الانزا عرضه می شود می توان به کرم مرطوب کننده، ماسک صورت، فیس براش، پودر دکلره، ژل شستشوی صورت، براش آرایشی، سوهان برقی، موزن بینی، ماشین اصلاح سر، دستگاه لیزر خانگی، کیف لوازم آرایش، سشوار، اتو مو ، مسواک برقی، ماساژور، ژل شفاف ضد تعریق، رول ضد تعریق، دستمال مرطوب و ... را می توان نام برد. 

در مجله اینترنتی الانزا با توجه به موضوع مورد علاقتون می توانید مقالات متنوع در دسته بندی های آرایشی زیبایی، بهداشتی مراقبتی، مد و فشن مطالعه نمایید.

لوازم آرایشی - لوازم آرایشی ناخن - لوازم آرایشی چشم - لوازم آرایشی ابرو - لوازم آرایشی صورت - لوازم آرایشی لب - لوازم آرایشی مو - sitemap mag - elanza sitemap

از جمله برندهای معروف آرایشی که در فروشگاه الانزا محصولات آن موجود است می توان به وچه، مورینگا امو ، آمبرلا، لافارر، نینو، ژاک آندرل، فنیکس، کامان، بی اس بیوتی اسکین، سیترای، لروکس، لایسل، استم سل، بایومارین، شی، گلدن رز، سینره، فابریگاس، ایپک، شون، بایودرما، درماکلین، اورال بی، این لی، بایودرما، بتادین، پروپرنسلی، دافی، درمالیفت، دوسه، دیوید جونز، ماوالا، نئودرم، سریتا، میبلین، میسویک، میبلین، ژوت، سی گل، فیس دوکس، مای،  سنسوداین، ویت یو، هیدرودرم، نوت، لنسور، لانکوم، گودلایف، کدکس، کانفیدنت، کالیستا، کاپوت، فاربن، عارضی، زی فام، رمیلیا، بایومارین، ایورشه، الارو ، اسکلاره، مک، رینوزیت، گارنیر، فلومار، لورال، پنتن، بیزانس، آردن، بایو اویل، دیگنیتی، بیول، ایزادورا، دکاموند کلینیک، کلینیک می توان اشاره کرد.

 
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر